Skocz do zawartości

[FBX] Aktualny Regulamin FBX


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z waiverami jak przejdzie to jedynie od 2018/19.

 

Za daleko i dla mnie czekanie kolejny sezon mija się z celem.

 

Ale jako że rozumiem iż niektórzy kisili waivera, to moglibyśmy przyjąć rozwiązanie, że pierwsza tura waiverów, ta przedsezonowa, odbywa się na starych zasadach, a wraz z rozpoczęciem sezonu w prawdziwej NBA przechodzimy na nowy system - nikt wtedy nie mógłby napisać, że jest pokrzywdzony przez wprowadzenie nowego systemu listy waiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko i dla mnie czekanie kolejny sezon mija się z celem.

 

Ale jako że rozumiem iż niektórzy kisili waivera, to moglibyśmy przyjąć rozwiązanie, że pierwsza tura waiverów, ta przedsezonowa, odbywa się na starych zasadach, a wraz z rozpoczęciem sezonu w prawdziwej NBA przechodzimy na nowy system - nikt wtedy nie mógłby napisać, że jest pokrzywdzony przez wprowadzenie nowego systemu listy waiver.

 

Prawdziwie salomonowe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako że rozumiem iż niektórzy kisili waivera, to moglibyśmy przyjąć rozwiązanie, że pierwsza tura waiverów, ta przedsezonowa, odbywa się na starych zasadach, a wraz z rozpoczęciem sezonu w prawdziwej NBA przechodzimy na nowy system - nikt wtedy nie mógłby napisać, że jest pokrzywdzony przez wprowadzenie nowego systemu listy waiver.

Nie wiem jak to jest technicznie do przeprowadzenia ale pewnie da się jakoś to zrobić, więc brzmi OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

No ja tam nie chce nic mówić ale 100$ na sezon, to dla mnie kwota zdecydowanie za wysoka, biorąc pod uwagę, że w tamtym roku nie pobrałem chyba nikogo z waivera :]

 

 

Przeciez to bez znaczenia jaka jest pula, wszystko sie bedzie rozbijac o %. Jakby pula wynosila 1000, to bys dal 200 zamiast 20 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pieniądze mogą przechodzić, ale max to właśnie 100 dolarów, jak ktoś ma zapas 100 i następny rok znowu nie wykorzysta to znaczy ze po prostu był przez dwa lata nieaktywny na rynku waivers, i nie warto go za to nagradzać. Poza tym właśnie w przypadku zmiany właściciela spowodu braku aktywności, nowy gracz tez nie może mieć handicapu w postaci 300 dolcow na start...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te $ na W jeszcze mogę zaakceptować, bo wszyscy mają równe szanse, ale bez żadnych przenoszeń dolarów na next season. Nie wykorzystałeś, trudno, Twoja strata. Albo max. przenoszenie 20% kwoty, która została. Czyli przy 100 $ byłoby to 20.

Największą jednak porażką jest brak daily today, bo przekonałem się do tej opcji. Ma swoje wady, ale zalety chyba jednak większe. W węższej lidze lepsze byłoby tomorrow, ale przy szerokiej jak nasza i szrocie na FA, gostek z FA pobrany danego dnia i wystawiany tego samego bo kogoś tam zabolała noga byłby niezbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zmiana z waiverami(tommarow na daily) nie przeszła bo prace zaczynam od 6.00 :smile: Jak ktoś wcześniej napisał dobra zmiana jest dobra jak jest dobra i gdyby była dobra to byłoby 20-0  a nie 50%-50%. Uważam,że $ nie powinny przechodzić na nowy sezon

 

J.Allen dostanie minuty Mozgova w drugiej połowie sezonu, mozgov tak jak reddick nigdy nie przeskoczy 30 Fp:)

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolary powinny przechodzić na następny sezon, bo gramy przecież w keeperze.

 

Co ty lorak, próbujesz zostać Januszem argumentacji?

 

Jak mamy zrobić zmianę, to zróbmy dlatego, że poprawia rozgrywkę, a nie dlatego, że mamy "keep" w nazwie.

 

Przy kasowanej puli powinien być większy ruch, przy przechodzącej, ludzie grający o nic będą kisić kasę latami, czekając na gwiazde, która nigdy na waiverze nie wyląduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.