Skocz do zawartości

WYBORY MODERATOROW 2005 (+ inne zmiany i wstepne ustalenia)


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

to troche dluzej sie wypowiem

 

co do tego czy powinni byc ogolni moderatorzy, czy do kazdego dzialu inni, to popieram ta druga opcje. wiadomo, niektorym bardziej zalezy na porzadku NBA innym na Inne :) tak wiec rozgraniczenie moderatorow byloby chyba dobrym pomyslem.

 

 

tak wiec zglaszam swoja kandydature na moderatora do dzialu INNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem przekonany do tego, by raczej kameralne forum, jakie tutaj mamy, rzeczywiscie wymagalo az takiej specjalizacji. Tym bardziej, ze jak bedzie rozdzielenie, to 5 modow do samego "NBA" to moim zdaniem za duzo. W praktyce widzialem, ze dwoch aktywnych wystarczalo najzupelniej, a trzech to juz optymalnie moglo dzialac. Bo odkad pamietam, to zawsze bylo tak, ze okolo dwoch modow znikalo po jakims czasie i sie nie odzywalo lub rzadko mieli czas i pojawiali sie sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to troche dluzej sie wypowiem

Fakt, jak na Ciebie to była Inwokacja :lol:

 

A teraz odnosnie modów w Inne. Pierwszy raz od dłuższego czasu muszę przyznać Szakowi rację. Moim zdaniem nie ma potrzeba robic modów oddzielnych do tego "pobocznego" jednak działu na Forum. Biorac pod uwagę, że wspomniani przez Szaka kandydaci dość często zaglądają do tego działu (+ admin w ostaci Loqsha siedzi tylko tam, bo gdzie miałby indziej :P ) uważam, że 5 modów z działu NBA wystarczająco tam będzie pilnować porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

józefie ironia, ironia.......

 

 

czyli chcecie zeby bylo 5 moderatorow nba ktorzy zajmowaliby sie takze "Inne"?? czy pieciu do samego NBA?? bo i pierwszy pomysl i drugi jest troche dziwny, 5 do samego NBA to chyba za duzo, 3 by wystarczylo, nie ma przeciez takiego duzego ruchu, pozatym im wiecej ludzi tym czesciej moze przewijac sie mysl " a nie chce mi sie, napewno ktos z pozostalej 4 to zrobi"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trava...co tu jest niezrozumiałego? 5 modów to za dużo do NBA dlatego będą moderować NBA i Inne. Do tej pory w Inne moderował sam Szak i Gumbi od czasu do czasu jak był (nie licząc loqsh'a), więc jak będzie dodatkowo jeszcze ktoś to już będzie pełen luz.

Co do olewania to teraz każdy sam się zgłasza i wie na co się porywa i nie będzie mowy o tym, że jakoś tak wyszło że zostałem modem, więc mogę sobie olać. Teraz jak ktoś będzie olewał to mam nadzieję na bierząco będzie się korygować grono modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie tu nie było.. tzn.nic nie pisałem bo raczej jakaś bardziej złożona sprawa. Zaraz tu w tym poście wyjaśnie wszystko. Ostanio bardzo sie wku.. na forum jak i forumowiczów. Zauważyłem, że wszyscy są super i się zgłaszają co czegoś jak mogą mieć chwilową władze.Zauważyłem to wszystko przy temacie o spotaknie forumowiczów. Narobiliście mi tu podniecenia, że się wrescie spotkamy itd. a tu co? niewypał panowie. Pierw była wielka bitwa gdzie się odbędzie to spotkanie. Pozabijalibyśmy się, że to nie w Katowicach nie na Śląsku, do Warszawy wszyscy mają taką samą droge, że jest dużo forumowiczów z W-wy, że na pewno ktoś coś zorganizuje i co ? Ci'lsko.. nikt z Warszawy nie zabrał się za jaką kolwiek organizacje i powiem Wam, że to już nie wypali. Mamy dziś już prawie 20 czerwca a spotkanie miało być na początku Lipca. Nie wierze w szybkeigo "spontana" i cudowną organizacje w ostatniej chwili, wszyskim spasuje termin i każdy się zjawi.. Wnioskując z organizacji szanownych forumowiczów z Warszawy którzy w 2 miesiące nie załatwili nic - to po spotkaniu już jest pozamiatane. I nie powiem tutaj tego, że gdybyśmy wybrali Śląsk to mogli byśmy się cieszyć tym spotkaniem... To pierwsza odsłona mojego stwierdzenia - bo powtarzam kolejny raz wszyscy się zglaszali do organizacji i nikt nic nie zrobił, ale wszyscy chcieli..

 

(Fartman nawet chciał robić 2 w 1

Moze odrazu spotkanie walls-cave zrobimy :> Karczus i Miodas ja podbije tez i wezme qbe ze soba to zawsze jakies wieksze spotkanie nie :> :]

Karczuś był chętny

Borys, Stro, Juniorka, Żółw, Wesół, Wasli (Miodas'a nie licze bo mam do niego o rzut beretem : P). Jak ktos bedzie chetny do organizacji, to moge tez pomoc, nie ma sprawy

)

 

Że innych cytatów nie przytocze..

 

 

Teraz spotykam się z tym po raz kolejny.. wszyscy chcą być modami tego forum.. każdy sam siebie zgłasza (co już uważam za jakiegoś rodzaju zboczenie i oznake narcyzmu, bo ja nigdy sam siebie nie zgłosiłbym do czegoś takiego..) każdy chce mieć jakąś władzę. Choć najmniejszą. Ja osobiście na temat modów uważam że powinni zostac wybrane w poważne osoby (Szak, Gumbi, Piertas, J , Key(sorry jak kogoś bardzo zaangażowanego w rozwój forum do tego co teraz mamy nie wymienilem - może przeoczyłem, naprawdę wybaczcie jest Was wielu) - nie wymieniając loqsha1 bo on już dawno w tym siedzi) - powinny być to osoby które są tu bardzo długo, prawie że od początku i mają tak dużo w glowie jak dużo postów. Bo jeżeli dalej tak pojdzie to wybaczcie ale każdy będzie mial jakiegoś moda, może na wstępie każdy dosatnie coś do moderowania? Ja osobiście na wstępie zrezygnowałbym z tych "zaangażowanych" w spotkanie forumowiczów - już raz się wykazali. Tym panom już dziękujemy. A co do osobnego moderowania dzialu Inne uważaj to za totalny bezsesns prawdziwy mod powienien dużo pisać w dziale NBA a nie tylko Inne i tylko to modować, bo gdy dosatnie moda w Inne to głowe daje w NBA będzie gościem raz na miesiać.

 

 

Możecie teraz skrytykować mojego posta, możecie pozostawić go bez odzewu ale ciesze się, że powiedziałem to co mi leży na sercu.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Michalik widze moja ksywke to pozwolisz, ze odpowiem- ja nie deklarowalam sie, ze cos bede organizowac, bo wiedzialam, ze tego nie dotrzymam- mam mase spraw na glowie, wiec nie obiecywalam czegos co by sie i tak niestalo

ale przyznam, ze niefajnie to wyglada- tyle nas z wawy, a nikt nie chce sie podjac

a co do tematu- travcka- LOL :lol: - Ty moderatorem?? :lol: o plizzzz :lol: chyba bysmy tu wszyscy padli :lol::lol:

no offence :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cie Mich@lik, ale i tak mogles to dac w odpowiednim temacie. Chodzilo ci o wydzwiek, ale tam tez by ludzie zauwazyli. Jak ktos chce porozmawiac o spotkaniu lub skomentowac ktorys z powyzszych dwoch postow, to prosze to zrobic w temacie poswieconym zjazdowi. Mozna wziac cytaty stad, a posta dodac tam, starczy drugie okno przegladarki odpalic...

 

Ja odniose sie tylko do tego, co Mich@lik napisal o narcyzmie. Moim zdaniem to dobrze, ze ludzie sami sie zglaszaja, bo to jakas oznaka inicjatywy. Nie wiem, czemu zamiast tego narcyzmu mielibymy sie nawzajem wypychac. Zalezy nam, by modami byli ludzie zdecydowani na to - tacy, ktorzy chca dzialac w ten sposob i tym samym daja sygnal, ze przemysleli choc troche sprawe, beda miec czas, bywaja na forum itd. Bo z tym wypychaniem to mi sie kojarza z podstawowki i LO coroczne spotkania, na ktorych szukalo sie jeleni do piastowania "posad" przewodniczacego klasy i skarbnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik trocher moim zdaniem porownujesz dwie z gola odmienne sprawy. Porownujac organizacje spotkania forumowiczow do moderowania to troche chybione porownanie. Moderowanie wiadomo, ze wiarze sie z dosc czestym odwiedzaniem forum i robienie porzadkow. Jednak jest to deczko mniej zajmujace zajecie, wymagajace mniej inicjatwy nizeli samo spotkanie forumowiczow. Takze jak mowilem chybione porownanie. A jeszcze co do tego co powinien robic mod to juz chba wszyscy wiedza, na pewno nie musi czesto pisac w zadnym z dzialow. Jego zadanie jest inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik, żeby nie było nieporozumień. Ja odrazu powiedziałem, że niczego nie będe organizował bo nei mam czasu nie wiem co będe robił w wakacje i nawet, że nie wierzę, iż miałoby dojść do naszego spotkania :wink:

 

Ale zgadzam sie z tobą może nie w kwestii porównania spotkania do wyborów, ale że jednak Ci którzy coś tam obiecywali to dali ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po przerwie wraca i wasz ukochany KaBe 8) :lol:

 

1. Download/Torrent - uważam, ze 2 modów swobodnie tam wystarczy, bo nie ma az tak duzo roboty... Z Perezem zaniedbaliśmy ten dział, ale ja miałem spore problemy w budzie i naprawde nie mialem czasu, zeby bawic sie w te linki (stad tez moja aktywnosc na forum bardzo spadła - nie tylko w dziale D/T)

 

2.Co do kandydatur - Joseph, Gumbi - z nurtu Sixerowsko-Iversonowskiego, Szak, Key, Spabloo - ale oni juz zosali wymienieni... Zastanawiam się jak z naszym Pietrkiem.... :roll: generalnie by sie nadawał, tylko, ze wg. mnie musi troche (a nawet sporo) spokojniej podchodzic do mlodych :)

 

Tam pojechał Rookiego, tam KarSpa, tu Kamila-KG, na poczatku nie raz i mnie :roll: trzeba wytłumaczyc, a nie krzyczeć P! :)

 

3. Ja bym na moda proponował jeszcze Vana - na forum jest często, nie rzuca się negatywnie w oczy, miło się go czyta, jest spokojny i to byłby wg. mnie odpowiedni kandydat.....

 

4. Proponuję osobnego 1 moda do działu inne.... Zastanawiam się tylko kto - z w/w forumowiczów nikt jakos specjalnie sie tym działem nie przejmuje....

 

Travcka ma ponoć słomiany zapał - ale to on obok Farta najbarziej by mi tam pasował...

 

5.Proponuje troche rozluźnic dział "Inne" dlaczego ? bo jest praktycznie nieaktywny - 2 tematy raz na tydzien, a jeden z nich to Ubaw po pachy.....

 

Ja zrobiłbym odzielny topic na kawały, śmieszne foty i resztę śmiesznosci - wtedy powstałaby nam ładna księga kawałów, a przy następnym uszczuplaniu bazy danych nie poszło by się je.... mnóstwo fajnych rzeczy....

 

Pozatym byłoby to duzo przejzyste i interesującego nas dowcipu nie trzeba by było szukac pomiędzy toną zdjęc, filmików i mp3jek ....

 

Pozatym przydałyby się jakies topiki o muzyce rozwinąc.... moze to by cos ozywilo....

 

to by bylo na tyle jesli chodzi o moje propose'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, walka o stolki sie zaczyna... ;-]

 

Ja jestem moderatorem juz dwa lata (od lipca 2003) wiec teraz dam szanse innym.

 

Co do kandydatow to proponuje, zeby kazdy zlozyl oswiadczenie lustracyjne, ze nie jest gejem, nekrofilem, zoofilem, pedofilem, fanatykiem Lakers albo Sixers, bylym oficerem SB, sluchaczem radia maryja, Zydem, Cyganem, Masonem czy Arabem.

 

Celem takiej lustracji jest oczyszczenie grona moderatorskiego z podejrzanych osobnikow bo w przyszlosci mogliby oni pasc celem szantazu (w stylu "jezeli nie zablokujesz tego tematu to zdradze na forum twoja tajemnice, ze lubisz swintuszyc z trupami, zwierzetami i dziecmi ponizej trzeciego roku zycia").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kandydatow to proponuje, zeby kazdy zlozyl oswiadczenie lustracyjne, ze nie jest gejem, nekrofilem, zoofilem, pedofilem, fanatykiem Lakers albo Sixers, bylym oficerem SB, sluchaczem radia maryja, Zydem, Cyganem, Masonem czy Arabem.

No ja jestem normalny i choć w sobotę byłem w Warszawie to w paradzie udziału nie brałem 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze termin zglaszania kandydatur uplywa wraz z koncem czerwca. Zaraz potem zakladam nowy temat z zasadami glosowania. Poki co mamy 7 kandydatow, ktorych wymienilem w jednym ze wczesniejszych postow. Jesli ktos jeszcze chce sie zglosic, to jest ku temu ostatnia okazja. Przypominam, ze nie ma wyborow na moderatorow tylko do dzialu "Inne". Wybrana piatka zostanie modami w obu dzialach - "NBA" i "Inne". Modzi maja czuwac na porzadkiem na forum. Nie sa osobami powolanymi do jego rozkrecania, zakladania tematow itp., lecz do tworzenia innym sprzyjajaych warunkow i trzymania poziomu przyzwoitosci. Nigdy nie bylo tutaj jakiegos ostrego narzucania czegokolwiek przez modow i mysle, ze dalej tak pozostanie. Jesli mimo to okolicznosci wymusza koniecznosc wylonienia jakiejs osoby do dogladania konkretnie dzialu "Inne", a wybrani teraz moderatorzy nie beda sobie z tym radzic, to wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, by kogos wybrac / powolac.

 

4. Proponuję osobnego 1 moda do działu inne.... Zastanawiam się tylko kto - z w/w forumowiczów nikt jakos specjalnie sie tym działem nie przejmuje....

A to dlaczego? Pojawiajace sie tam ogloszenia i powielajace sie tematy sa zamykane lub usuwane. To, ze panuje tam czasami zastoj i brak nowych tematow, to nie wina modow. No chyba, ze masz na mysli tworzenie kolejny raz tematow typu "kazdy dopisuje 3 slowa i robimy opowisc" albo niedawny pt. "Bluzgi", ktore zostaly usuniete lub zablokowane. Nie sadze, by to bylo hamowanie czyjejs inicjatywy.

 

Travcka ma ponoć słomiany zapał - ale to on obok Farta najbarziej by mi tam pasował...

Czy Travka jak zostanie modem, to zacznie zakladac wiecej (i ciekawszych) tematow? Przeciez to moze robic rowniez teraz. Jako mod musialby wlasnie zaprzeczyc slomianemu zapalowi, bo zapal (albo raczej aktywnosc i chęci) jest w funkcji moda wartoscia dominujaca - zeby sprawnie reagowac na blednie utworzone tematy, kierowac dyskuje we wlasciwe miejsca, dzielic tematy, jesli pojawiaja sie offtopiki... Travcka czy tez Fartman moga jak najbardziej stanac do powszechnych wyborow. Sa na forum juz od dluzszego czasu, znani i rozpoznawani...

 

Ja zrobiłbym odzielny topic na kawały, śmieszne foty i resztę śmiesznosci - wtedy powstałaby nam ładna księga kawałów, a przy następnym uszczuplaniu bazy danych nie poszło by się je.... mnóstwo fajnych rzeczy....

 

Pozatym byłoby to duzo przejzyste i interesującego nas dowcipu nie trzeba by było szukac pomiędzy toną zdjęc, filmików i mp3jek ....

 

To sa niezle pomysly. Zawsze mozna modowi cos zasygnalizowac, powiedziec, by cos zmienil itp. Niektorzy tak robia. Co do tematu "Ubaw po pachy" to faktycznie mozna by rozwazyc jego podzielenie, bo sie rozrosl. Choc byloby to wielkie wyzwanie z tego wlasnie powodu :) Co do tematow muzycznych, to nie wiem, jak podzielic ten o hiphopie. Moze fani tego gatunku maja jakies pomysly odnosnie jego albo jak dzialac w przyszlosci?

 

No ja jestem normalny i choć w sobotę byłem w Warszawie to w paradzie udziału nie brałem 8)

W "paradzie normalnosci" (hehe, co za ironia) tez nie szedles? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli pare dni zostało zgłaszania sie to ja chciałbym zgłosic swoja kandydature ... moze niemam takiego wspaniałego licznika i moze zaufania wśród innych co pozostali ale nie mam także nic do stracenia (a forum tylko do zyskania :wink: ). Zgłaszam sie dlatego że na forum zaglądam jakies 8-10 razy jak nie więcej, przez to jestem na bierząco (mimo tego ze nie piszę we wszystkich tematach), mysle że dzieki temu mógłbym pomóc :)

 

pzdR 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu prosze mojego imienia nie oczerniać nazywając mnie karierowiczem

:?

jak długo mogłem tak obowiązki moda pełniłem najlepiej jak mogłem

 

o rezygnacji myślałem już długo , wciąż jednak mając nadzieje na powrócenie na forum

 

niestety pojawiać się (jeśli będe się pojawiał) będe sporadycznie :cry:

 

wnioski nasuwają się same , kandydować niezamierzam

 

sory , wiem że dąłem ciała ale naprawde jestem ostnio cholernie zalatany i mam ograniczenia w dostępie do netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Pixo nie obrażaj się:) jest taka prawidłowość zę niektórzy zostająć moderatorami działu NBA nagle znikają i tobie też się to przytrafiło. Wypadki losowe chodza po ludziach itd .. w każdym razie myśle zę zawsze jesteś tu mile widziany. Moze w przyszłości odbudujesz swoją mocną pozycję i znów zostaniesz moderatorem :wink:

 

Zachęcam do zgłąszania się na moderatorów. Choc skąłd jest niemal pewny to zawsze warto zaznaczyć swoją mocną pozycje na przyszłość. Ja się nie ubiegam choć kto wie za rok czy tam kiedyś:) A teraz draftcik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.