Skocz do zawartości

[west] 1 Runda [2] Lakers vs [7] Hornets


badboys2

Kto i w ilu  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu

    • Lakers 4-0
    • Lakers 4-1
    • Lakers 4-2
    • Lakers 4-3
      0
    • Hornets 4-3
    • Hornets 4-2
    • Hornets 4-1
    • Hornets 4-0


Rekomendowane odpowiedzi

Chris Paul absolutnie rozjebał system. Ma aż za duże bball IQ. Co będzie się działo jak on przejdzie do NYK... staty na poziomie 15/15?

 

Swoją drogą switche Lakers po pickach. Trochę mnie zdziwiło, że Kobe miał pretensję do Gasola, kiedy Paul punktował na nim. Fisher przyklejony do CP3 nie wiem po co, skoro po jednym crossie odlatywał w druga stronę.

 

Niby Rose zrobił wczoraj kosmos ale przy tym co dzisiaj odjebał CP3... Dawno nie widziałem, żeby prawdziwy point guard przejął w takim stopniu kontrolę nad całym spotkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto to jest Aron Gray?

facet przecież nagle po meczu 5-5fg (dobre spotkanie co jego to jego) nie ewoluował w x-factora

mała rysa na chemii, trochę szkoda, bo to oznacza mniej kilogramów pod koszem ale jesli Lakers nic nie zrobią z rozgrywającymi to Hornets mogą grać nawet Podkolzinem i będzie dobrze

 

szczerze wam powiem ze nie myslalem ze Lakers sobie aż tak nie radzą, albo po prostu Aaron Brooks to nie było najlepsze na co mogli trafić

jak już jestesmy szczerzy to nie widziałem dawno czegoś tak pięknego - http://www.youtube.com/watch?v=lQ4NVGmOSr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Gray to gosc ktory w lottery teamie jest starterem, od biedy w playoffach jest starterem a kazdy by sie zabil by miec takiego C z lawki

Aaron Gray can play i udowdnil to juz dawno temu z Bulls , tylko ze mial ciagle kontuzje kostki w tym sezonie- chyba znow poprawil high ankle sprain o wiele gorsze od low ankle sprain

wiecie Aaron Gray chcac nie chcac to upgrade nad Mbenga i Jasonem Smithem w ataku

 

ogolnie w playoffs rochodzi sie glownie o nastawienie , jezeli Hornets wierza ze moga ta serie wygrac albo wygrac game 2 a potem game 3 i game 4 i kazdy kolejny mecz to gra wyglada inaczej

 

playoffs sa all about wiara w zwyciestwo i nic innego

jesli sie ta wole zlamie a Lakers i Kobe robia to nadzwyczaj dobrze to nic z wygranej serii , chodzi tylko o dobre podejscie, jak ktos sie postawi Lakersom a nie im podpoarzadkuje to Gasol Bynum czy Kobe zaczynaja furczec krzyczec machac lapami i robi sie seria

2 czy 3 przegrane z tymi kolanami Bynuma, stanem Kobego i reszty to naprawde znaczaco za duzo a w tym roku nie ma starych dobrych znajomych pt. Utah czy Suns ktorych mieli rozpracowanych , sa zespoly z ktorymi sie nigdy nie widzieli i nie maja gameplanow na nich i tak naprawde wraz z trwaniem serii beda sie uczyli co i jak ,

 

mysle ze jesli lawka Lakers nie bedzie wiecej niz przecietna w playoffs tzn nie przestanie byc systematycznie ogrywana w 4 kwartach - czyli tzw firmowce Phila - to Lakers sa powaznych tarapatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i ustalmy sobie jedno

Chris Paul game 1 = point guard clinic

 

 

chetnie bym wysluchal i pogadal

ale w temacie

Chris Paul vs Deron Williams - kat. zwyciestwa vs Lakers

1 : 0

 

Deron Williams to Tim Duncan rozgrywajacych - mega mega fundament w kazdym calu i minimum polotu jak na pozycje PG - co tez idealnie by pasowalo do Duncana i tak o ile Duncan jest wysokim i moze byc Greatest ever bo jest wysokim i nie potrzebuje polotu

tak Deron Williams gra na pozycji gdzie ten polot szybkosc crossik i Iversonowatosc sa bardzo wskazane - szczegolnie w obecnej dobie

Chris Paul to ma Deron Williams tego nie ma

 

dawac Dwighta do Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo NOH, nie przypuszczałem, że będą potrafili urwać już pierwszy mecz a jednak się udało. Jeżeli LAL nie znajdzie odpowiedzi na taką grę Paul'a to może być spora niespodzianka, czego naprawdę życzę "mojej" drużynie.....

Co do ustawiania przeciwników dla LAL..... NOH nie jest własnością ligii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze w tym temacie: Kobe mistrz crunch time :lol:

 

Jak musi zrobić coś więcej niż oddać rzut (nawet z obrońcą, to mu oddaje) to sinieje chłopaczyna.

Dołączona grafika

 

 

 

No to jak na razie wszyscy faworyci się męczą. Paul rewelacja, niezrozumiały dla mnie pomysł ze switchami, Gasol nie zjawił się na mecz. Hornets dostali nawet znakomite wsparcie z ławki, która do tej pory była uważana za jedną z ich słabszych stron. Myślę, że w drugim meczu Lakers już zagrają lepiej w ataku, ale trzeba mieć jakiś pomysł na Paula, bo te switche kończyły się tak jak za czasów porażek z Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos Graya

 

nie po raz pierwszy lakers mają "problem" z graczami tego typu. czyli koleś 7 stóp i wielkie cielsko 270-280 lbs. jak jazzmani mogli coś ugrać z lal, to tylko z fesenko na parkiecie. tak i teraz bynum i gasol było widać mają ciężej, a tego typu zawodnicy mają dzień konia.

 

no ale niestety fesenko to fesenko, gray to gray.

 

stawiam 4-1 dla lakers.

 

a no i jeszcze w sprawie williams vs paul. to williams ma trochę c***owo, bo ani nie jest taki zwinny i mały jak paul, by pocinać po zasłonach, wpieprzać się pomiędzy dwóch, tak nie ma takiej atletyczności, skoczności jak Rose. ani to ani to.

 

no i dlategto taki paul ma najłatwiej przeciwko Lakers, a właściwie przeciwko Fisherowi i wysokim Lal, którzy dodatkowo gdy rywal ścina do środka albo penetruje, nieźle się gubią.

 

i jak tak teraz się mówi o przejściu Howarda do Nets, to Williams to można by pomyśleć, że taka mocno zupgrejdowana wersja Nelsona. Na szczęscie dla Derona, ma on znacznie lepsze pole widzenia niż Jameer (a to jest w końcu głowny zarzut do współpracy pomiędzy Nelsonem i Howardem, brak podan do Dwighta) i powinien sobie poradzić. Prawdą, jest też, że Paul jednak pasuje do takiego Drwala najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Pau zagra na swoim wysokim poziomie w kolejnych meczach to jestem spokojny. i krycie Paula - niech wystawia na dluzej browna, wydaje mi sie ze on jest najlepszy w druzynie do krycia takich pg.

 

juz mi nie wszedl typ wyniku serii ale jestem spokojny. chociaz mysle ze moze byc podobne seria do tej z Thunder rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem te wątpliwości przy końcu sezonu bo Paul wyglądał(mówię serio) na cancera, wszyscy się na niego wkurwiali, coś tam bąknął, że przeszedłby do Charlotte, okazało się że mówił zupełnie co innego, smród pozostał, poobrażali się trochę na siebie, myślałem że będzie epic slump, jakieś 4:0 z Lkaer, z win margin na poziomie 15 ppg.

 

No ale zrobił to co robił dość rzadko w tym sezonie(a częściej na początku) - wziął cały mecz na siebie i wprowadził ten paulowski standard do gry.

 

Ale nie podpalałbym się bo trochę czynników sie złożyło na taki rezultat:

-Paul mega performance

-Gasol a'la Kwame

-Wysocy Hornets duuuużo ponad oczekiwania

 

Jak dla mnie drugi mecz to będzie przekonujące zwycięstwo Lakers. I to dość mocno przekonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.