Skocz do zawartości

[E-BASKET] Bastillon - Przem


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem, ze nie masz spacingu na takie izolacje. co mam pisac ze majac dwoch zawodnikow pod koszem i trzeciego nierzucajacego trojki (od ktorego pomagam - i to zaznaczylem) bede podwajal Rice'a na postup ? to chyba oczywiste. poza tym Rice byl graczem w stylu Raya Allena, a nie scorer off the dribble...

 

karpik, gdyby Hornacek bronil Pippena na post-up to finaly skonczylyby sie sweepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem, ze nie masz spacingu na takie izolacje. co mam pisac ze majac dwoch zawodnikow pod koszem i trzeciego nierzucajacego trojki (od ktorego pomagam - i to zaznaczylem) bede podwajal Rice'a na postup ? to chyba oczywiste. poza tym Rice byl graczem w stylu Raya Allena, a nie scorer off the dribble...

 

karpik, gdyby Hornacek bronil Pippena na post-up to finaly skonczylyby sie sweepem.

Rice był zdecydowanie bardziej wszechstronnym strzelcem aniżeli Ray Poza tym dlaczego mam mieć dwóch zawodników pod koszem?

Moncrief miał dobry range pozatym podwajając od niego łatwiej mu bedzie wejść pod kosz wiec z Ricem mogą grać give and go. Przy zasięgu Derona łatwiej będzie podawać Glenowi.

 

Z reszta nie chce tuta sie zagmatwywać bo zaraz zaczne sobie malowac boisko i zawodników i zagrywki. A trenerki nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.