Skocz do zawartości

Papierosy


wowo

Rekomendowane odpowiedzi

wykopujemy;)

 

jaki tyton polecacie

 

w necie najczesciej trafialem na marki Virginia i Drum

virginii nie bylo na dzielni, drum byl tylko naturalny

wiec wzialem jakas casablance aromatyzowana,

zupelnie inna fajka zupelnie inny smak inny zapach (nie zwykly smrod) dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casablanca megac***owa

 

polecam druma, ale żółtego albo redbulla, który jest lekko aromatyzowany ale jest ok

a najlepiej jak masz opcje to niech Ci z niemców ktoś przywiezie (albo jedź sam :P) tytoń. tam mają marlboro czy np luck strike, u nas z takich tytoni można dostać głównie route 66 albo chesterfiled :]

a tam paczka tytoniu marlboro czy LS`a 3 ojro kosztuje, a jakieś wielkie mega paki są za 15 ojro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden i to naprawdę skuteczny sposób, nawet jeśli neirzucić to na jakiś czas odstawisz, kupić jakąś gównianą markę, dla mnie np byłyby to goldeny :), zawilgocić i schować na jakiś czas do jakiegoś małego szczelnego pojemniczka a później sobie wyjarać, po czymś takim serio chyba niema mocnych odruch wymiotny na sama myśl o jaraniu się ma :) Wiem sam przetestowałem, stara historia jeszcze z gimnazjum :)

Współczujemy tego, że wylewasz cztery browary do kibla dziennie. ;)

bardziej można współczuć jak mu nie daj Bóg przyjdzie być posiadaczem mało gustownej rurki w krtani :(

dlaczego mi wspolczujesz? ja lubie palic :)

a kto nie lubi :)

jaki tyton polecacie

 

w necie najczesciej trafialem na marki Virginia i Drum

ja nie jestem ekspertem ale kumpel sobie nabija marką paramount i sobie chwali, ja tam spaliłem kilka sztuk z tym tytoniem i było ok więc jak ktoś poszukuje to może sobie chyba wypróbować, myślę nie powinien żałować, plus patrze po cenach to można trochę przyoszczędzić, no chyba że trafiłem na grono rozpuszczonych burżujów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam bo w końcu się zmotywowałem.

 

Zakupiłem w łódzkiej galerii nabijarke, gilzy oraz tytoń polceony przez panią - Harvest wiśniowy. Za wszystko dałem 40zł. Tytoń 40g- 20zł. Wyszło mi z tego 2 paczki ale niemało zmarnowałem, jako że manualnie jestem słabo uzdolniony. Papierosy wychodzą kozak a przynajmniej z tym tytoniem. Znajomym też smakował. Teraz jadę po kolejny tytoń tym razem Drum/ Casablanca. Generalnie cenowo narazie podobnie ale myślę, że na 40g tytoniu 3 paczki zrobicie a i można kupowac gorszej jakości tyton co wówczas wyniesie ok.5 zł za paczkę.

 

Ogólnie dobra zabawa przy tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam bo w końcu się zmotywowałem.

 

Zakupiłem w łódzkiej galerii nabijarke, gilzy oraz tytoń polceony przez panią - Harvest wiśniowy. Za wszystko dałem 40zł. Tytoń 40g- 20zł. Wyszło mi z tego 2 paczki ale niemało zmarnowałem, jako że manualnie jestem słabo uzdolniony. Papierosy wychodzą kozak a przynajmniej z tym tytoniem. Znajomym też smakował. Teraz jadę po kolejny tytoń tym razem Drum/ Casablanca. Generalnie cenowo narazie podobnie ale myślę, że na 40g tytoniu 3 paczki zrobicie a i można kupowac gorszej jakości tyton co wówczas wyniesie ok.5 zł za paczkę.

 

Ogólnie dobra zabawa przy tym jest :)

no to tez maly upadate bo jaki czas temu pisalem cos w temacie;)

 

mi zazwyczaj wychodzi z 40g nieco mniej niz dwie paczki, 37-9 papierosow. nabijam dosc mocno, na pewneo jest to mocniej niz zwykle papierosy. Niemniej ciezko mi wyobrazic sobie duzo wiecej fajek z 40 g.

 

najczesciej kupuje cassablence ta wisnia-wanilla. generalnie duzo bardziej smakuja mi smakowe tytonie, a ze tylko taki samkowy dostaje w kiosku pod domem to trafilo na niego

zwykle sa fajne, lepsze niz papieros jednak wole wybrac jablko, grejpfrut, wisnie czy nawet czekolade;)

kilka razy zdarzylo mi sie mieszac smaki ze zwyklymi (tzn grodzkim) bylo spoko, ale cenowo wyszlo mniej wiecej to samo wiec nie robie tego juz raczej ;)

 

na koniec: polecam to duzo bardziej niz zwykly papieros i nie tylko ze wzgledu na cene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.