Skocz do zawartości

Moi pretendenci do mistrzostwa nba


tezeuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, a piszesz sam te teksty? Ciekawe czemu mam wrażenie, że ściągasz je od innych. Ładnie to tak? Przejrzałeś chyba top blogi w Polsce i stwierdziłeś, że połączysz je w "Twój".

 

Widzę, że się znasz na masażu i chyba nieźle gotujesz. Mogę odezwać się do Ciebie? Mam problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa oraz kiepsko idzie mi pichcenie. Pomożesz? Jakieś porady?

 

Ten artykuł o NBA jest faktycznie Twój. Jedyny bez zachowania jakichkolwiek zasad pisowni.

 

Życzę powodzenia, czytelników, braku upierdliwców posądzających Cię o KRADZIEŻ tekstu, a na koniec pozostaje mi...klikać w reklamy.

 

Jaki ten biznes łatwy. Zakładam blog. Pamiętajcie żeby klikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wam przedstawić według mnie drużyny, które w tym sezonie powalczą o mistrzostwo. To, że znajda się na tej liście Los Angeles Larkers chyba nikogo nie dziwi gdyż oni Bronia tego tytułu a ostatnio wrzucili jak to można określić wyższy bieg specjalnie gdyż zbliżają się play orfy a dziekitemu że są w konferencji k której oprócz nich, san Antonio Oklahomy nikt nie mógł zagrozić im pierwszego miejsca w swojej konferencji. Jeśli chodzi o San Antonio to nie uważam ich za faworytów do zwycięstwa gdyż przeważnie w fazie play off przytrafiały im się kontuzje a to, że Graja tak dobrze jest spowodowane tym, że za cel postawili sobie zdobycie najlepszego bilansu, w nba i to im się dało, ale i tak ich ani Orlando megic nie uważam za faworytów a nimi są jeszcze rewelacja tego sezonu Chicago Bulls prowadzeni przez swoją gwiazdę Derika Rose’a i solidnego niemającego aspiracji na lidera druzynt Denga no i jest jeszcze ich nabytej Boozera i gracz na trójki Corver, czyli skłąd jest bardzo silny, dobrze zgrany i niezwykle skuteczny. Do moich faborytów aloicvzam jeszcze Boston Celtic i Miami Heat. Boston dlatego, że rok temu byli w finale i ulegli tylko 4:3 a oni są mistrzami mobilizacji na najważniejsze mecze o czym może świadczyć ze w poprzednim sezonie w rundzie zasadniczej grali słabo a doszli do samego finału nba. Jeszcze zostali Miami Heat ze swoimi gwiazdami a na pewno na play offy i James i Wade i Bosh się bardzo zmobilizują a w szczególności ci dwaj pierwsi co już widać teraz gdyż tak samo jak Lerkersi zaczynają grac lepiej i w najważniejszej fazie na pewno będą się popisywać niesamowitymi akcjami. Jeśli spodobał ci się mój przepis to bardzo proszę o klikanie w reklamy. Pozdrawiam wszystkich czytelników.

Świetny post. A blog wspaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac wszystkie literowki i bledy ortograficzne mamy kilka kwiatkow:

Corver Lerkersi Derik "no i jest jeszcze ich nabytej Boozera "- co autor mial na mysli ?

Generalnie widac ze znasz sie na NBA ... moze powinienes pisac dla zawszepo1 .

 

najlepsze jest podsumowanie na koncu:

 

Jeśli spodobał ci się mój przepis to bardzo proszę o klikanie w reklamy.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mu kliknąłem dla zachęty, niech ma

Zawsze to fajnie jak wszystko jest w jednym miejscu i szukać po całym tym internecie nie musze

poza tym uważny czytelni8k by zauważył, ze kolega w kazdym tekście dokonał niewątpliwie edycji i miał swój wkład

"Jeśli spodobał ci się post to proszę o klikanie w reklamy."

 

 

A i przepis na mistrzostwo NBA jest też niczego sobie. Corver zapakuje nad Derikiem i Miami i z Boshem i z Jamesem i z Wadem zdobiędą tytuł

 

A wy zazdrościcie bo sami na to nie wpadliście

Proste jak Ctrl+C Ctrl+V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.