Skocz do zawartości

retro sources


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

z draftem pochlaniajacym cale forum trzeba sie zapoznac z roznymi zawodnikami. do tego tematu mozemy wrzucac linki z YT, mecze ze sport-scene i wiele innych rzeczy. dokumenty panstwowe sa tym dla historyka co footage dla nas.

 

http://www.sport-scene.net/details.php?id=42115

 

1978 all-star game. Walton, Gilmore, Cowens, Erving, Gervin, Thompson, McAdoo, Hayes, Barry, Havlicek, Lanier i wielu wielu innych w swietnej jakosci. must-see dla tego projektu.

 

a najlepsze jest to ze to nie sa takie rozgrywki jak dzisiaj, wtedy w ASG grano na powaznie. szczegolnie ze po polaczeniu zawodnicy ABA chcieli udowodnic swojej wartosci, a NBAjowcy oczywiscie nie mieli zamiaru przygladac sie temu.

 

dwie rzeczy rzucily mi sie w oczy:

1) jak megac***owy byl Gervin w obronie, wlasciwie krzeslo

2) Gilmore niczym nie roznil sie od wersji ABA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ogladalem ten mecz majac obie rzeczy na uwadze wiec specjalnie sie temu przygladalem. tak wiec od razu mowie mozecie tez na to patrzyc. mam w dupie czy wygram te zawody, moge nawet przejebac wszystkie mecze, wazne sie dowiaduje nowych rzeczy i dobrze bawie patrzac jak ai3 ma 6'9 najwyzszego zawodnika w lidze 7 footerow. wiec chytry mi nie mow o propagandzie, inaczej bym to wtedy rozegral ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.