Skocz do zawartości

Adam Małysz kończy karierę


Wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że jest to osoba, ktorej warto poświęcić oddzielny temat. Jeden z największy polskich sportowców jeśli nawet nie GOAT odchodzi na zasłużoną emeryture. 91 razy na podium w Pucharze Świata z tego 39 razy pierwszy, czterokrotny medalista olimpijski, 6 medali w pucharze świata, 4 razy kryształowa kula. Piękna kariera, dekada w czubie, zabrakło tylko złota olimpijskiego. Człowiek, który sprawił na początku milenium, że znałem skoczków narciarskich tak dobrze jak koszykarzy, człowiek, który sprawił, że całe rodzinny dostosowywały swój kalendarz tak, żeby oglądać jego skoki, a połowa dzieciaków ode mnie z klasy jadło bułkę z bananem. Hasło "Małysz skacze" potrafiło przerwać każdą robioną czynność. Jak usłyszałem wczoraj, że kończy karierę zacząłem żałować, że nigdy nie zmobilizowałem się i nie pojechałem na turniej do Zakopca. Dzięki Adaś za wszystkie emocje!

No tylko reklamy mógłby sobie odpuścić bo aktorem to on raczej nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przestaną wreszcie tracić czas antenowy na te głupoty, z rok stoch poskacze w dziesiątce, potem i on się posypie jak cały polski sport i będzie święty spokój od tych jebanych skoków.

No tak, czas antenowy jedynki i dwójki jest niezbędny;]. Tyle tam fullwypas fajnych seriali, filmów i teleturnieji;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOAT bezsprzecznie. To jest ewenement i najlepszy polski sportowiec prawdopodobnie póki co ever. Taki jest on.

 

Zajebisty człowiek, tyle lat na najwyższym poziomie i nie gwiazdorzył w mediach. Naprawdę ogromny szacunek.

 

A że skoków nie oglądam, podobnie jak F1 to nie znaczy, że nie doceniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się wielki sportowiec i wielki człowiek. Jego wielkość również potwierdza to, kiedy postanowił zakończyć karierę. Aż chce się przytoczyć słowa kawałka Perfectu. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym!"

 

Może przestaną wreszcie tracić czas antenowy na te głupoty, z rok stoch poskacze w dziesiątce, potem i on się posypie jak cały polski sport i będzie święty spokój od tych jebanych skoków.

Niestety w pełnym momencie wytworzyła się moda na jechanie po Małyszu, bo przestał non stop wygrywać, ale to naturalne.

Lepiej oglądać Familiadę tudzież niezwykle pasjonujący bieg J. Kowalczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys za małolata jak Małyssz skakał bardzo dobrze (czyli z jakieś 6 lat temu) to pamiętam że czasami to się z lekcji zrywało żeby tylko obejrzeć.

Ostatnie 4 lata wogle nie ogladałem skoków. Juz mi się znudziło. Zdecydowanie wole biathlon, szkoda że Sikora nie ma az takich osągnięc.

Moim zdaniem Małysz jest najlepszym sportowcem tego dziesięciolecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przestaną wreszcie tracić czas antenowy na te głupoty, z rok stoch poskacze w dziesiątce, potem i on się posypie jak cały polski sport i będzie święty spokój od tych jebanych skoków.

e tam nie gadaj ja pamiętam jak jeszcze przed M ałyszem skoki dawali, jak ten Skupień skakał, w sumie chyba najefektowniejsza dyscyplina zimowa/narciarska więc co złego ze ją promują.

To jest ewenement i najlepszy polski sportowiec prawdopodobnie póki co ever. Taki jest on.

nie dawaj najlepszy bo zawsze znajdzie się ktoś kto dorzuci parę nazwisk które również zasłużył na podobne uznanie, lepiej napisać jeden z najlepszych :)

zdecydowanie wole biathlon, szkoda że Sikora nie ma az takich osągnięc.

no w sumie biathlon chyba bardziej jest zajmujący, a co do Sikory to szkoda raczej że nie jest młodszy albo ze za młodu nie miał takich warunków aby się dobrze przygotować jak teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporty zimowe są do dupy ogólnie, ewentualnie slalon gigat jako tako jest fajny i zawsze chciałem się w ten sposób pobawić. Reszta nuda straszna. W tym skoki.

 

No ale Małysz to Małysz - najlepszy polski sportowiec w historii.

a hokej to co do k nędzy też nudny, w sumie sport jak najbardziej zimowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w pełnym momencie wytworzyła się moda na jechanie po Małyszu, bo przestał non stop wygrywać, ale to naturalne.

Lepiej oglądać Familiadę tudzież niezwykle pasjonujący bieg J. Kowalczyk.

Rozszyfrowałeś mnie :lol: Na pewno po postawieniu tej diagnozy siedziałeś przed monitorem zadowolony z siebie jak mało kiedy, z wieeelkim uśmiechem na twarzy patrząc z politowaniem jak prości są ludzie wokół Ciebie, że zbyt prosto Ci to przychodzi.

 

Szanuję chłopa niezmiernie ale gardzę skokami i zawsze tak było. Czy wygrywał ,czy przegrywał, miałem to w dupie bo na tę dyscyplinę nie da się patrzeć, tak jak na rowery czy tenis stołowy. Ja pi****le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporty zimowe są do dupy ogólnie, ewentualnie slalon gigat jako tako jest fajny i zawsze chciałem się w ten sposób pobawić. Reszta nuda straszna. W tym skoki.

 

No ale Małysz to Małysz - najlepszy polski sportowiec w historii.

a hokej to co do k nędzy też nudny, w sumie sport jak najbardziej zimowy

Nienawidzę hokeja. I baseballa też. To tak odnośnie amerykańskich gier. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszyfrowałeś mnie :lol: Na pewno po postawieniu tej diagnozy siedziałeś przed monitorem zadowolony z siebie jak mało kiedy, z wieeelkim uśmiechem na twarzy patrząc z politowaniem jak prości są ludzie wokół Ciebie, że zbyt prosto Ci to przychodzi.

 

Nom, a potem jeszcze poprawiłem fryzurę. ;)

 

Rozumiem, że nie lubisz skoków. Ale zapytam, czy na prawdę w telewizji jest coś wartego obejrzenia oprócz (z lekka zmanipulowanych) wiadomości. Moim zdaniem to, że skoki lecą w TVP jest dobre, bo promuje się sport przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz nie jest najlepszym polskim sportowcem w historii, Małysz to najbardziej rozreklamowany polski sportowiec, ale czy osiągnięciami tak dominuje nad innymi, by nazywać go best of best? Powoli osiągnięciami przegania go Kowalczyk, 4 mistrzostwa olimpijskie Korzeniowskiego już stawiają go jako bardziej utytułowanego sportowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.