Skocz do zawartości

[E-BASKET] DRAFT


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mój draft przypomina mi casting na najmniej lubianych przeze mnie zawodników.

Niestety muszę wziąć Dirka 05-06.

 

Co do Kobasa, to postanowiłem zrewidować mu lata symbolicznie. Zamiast Kobe 09-10, biorę Kobe 08-09. Uznałem, że Kobe w sezonie 08-09 osiągnął co prawda mniej w drużynie (czyli wicemistrzostwo), ale miał głód zwycięstwa po pierwszy tytuł jako lider, był młodszy, miał lepszą motorykę i lepiej wyglądał w obronie niż obecnie. Uprzedzając głosy krytyki, oświadczam, że jestem już trzeźwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash '05-'06

 

pewnie wybranie Isiaha byłoby lepsze pod względem popularności, ale my tu budujemy drużyny, które mają dobrze funkcjonować, bo inaczej nie będą wygrywać. a Isiah był słaby rzutowo i taki sobie jako kreator. myślałem też o Kiddzie, ale z niego jeszcze gorszy strzelec niż z Isiaha. z kolei jeśli chodzi o największą wadę Nasha czyli obronę, to kto lepiej ją zamaskuje niż takie duo jak Admirał i King Kong?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.