Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że już nie jestem ostatni a szkoda. Te 2 picki z rzędu to całkiem mocna broń przeciwko pierwszej 1-7 draftu, których ciężko będzie nadrobić. Myślę jeszcze, że cała zabawa rozegra się w 4-6 rundzie, gdzie dobierane będą brakujące - kluczowe elementy.

 

Tak w ogóle to dwa razy na forum brałem udział w losowaniu i dwa razy byłem ostatni. Ciekawe, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo godne polskiego piłkarza w 90 minucie meczu.

 

Aż się boję co będzie w 6-7 rundzie.

 

Sam mam pick 8, ale poczekać będziecie musieli do wieczora. Cały dzień w pracy. Z iluzorycznym dostępem do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze macie idealna ilosc graczy, czyli 16, jednak napisac musze

 

jak by ktos chcial np zrezygnowac to bym sie chetnie wcisnal w jego miejsce ;] wiecie, taki Sundiata Gaines podpisany z D-league jak niskich zabraklo.

zawsze chcialem Kobemu skopac dupsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisał ze wybierze dzis poznym wieczorem a wy juz chcecie go wyrzucac z gry? Najwyżej da jutro. Wyluzujcie.

 

Ja podalem wybor dopiero wczoraj bo od czwartku mnie nie bylo w domu. Zreszta na wybor jest chyba doba czasu..

 

ps. osobne podforum by sie przydało. albo przeniesienie tematów do działu fantasy bo tu sie zaczyna burdel robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie.

 

Jak na ciebie mówią? Kolec? Stolec? Reapper?

 

Widzisz miałem dylemat jeśli chodzi o tą zabawę czy wybierać najlepszych czy moich ulubieńców. Otóż dodam tylko, iż nie wyglądało to tak, że zamykałem się po 12h wyizolowany od świata i myślałem "Timmy czy T-mac. Boże co ja mam zrobić?! Help me!" tylko ja prowadzę życie dość intensywne (czytaj: często mnie nie ma w domu).

 

Napisałem dzisiaj, że dam bo byłem zalatany, gdyż albowiem musiałem lecieć do kina na Sanctum 3d (swoją drogą mogli zrobić 2d i byłoby to samo ale się nie znam). Poza tym jestem w toku organizowania sobie wakacji z moją kobietą i jest to zajęcie dość żmudne, męczące i nie ukrywam ważniejsze niż to, żebym siedział na forum od rana do nocy, żeby cię nie wstrzymać k**** tych paru godzin. Ty naprawdę myślałeś tak bo myślę nad tym cały weekend? Ja jebie ty w ogóle ogarniasz normalny poziom prowadzenia dyskusji? Czy mam się przerzucić na twój poziom? OMG OMG OMG OMG OMG SpI3PrZy&3m BO$$$$$hhhhEEE S00rKA. T333RAz już BĘdzI3 Sw333333TTTTT!!!!

 

Przepraszam za późny wybór, wiem, że mogłem wcześniej. Teraz nie będę już wstrzymywał, więc zluzuj poślady bo jak pierdzisz to cię tylko psy słyszą.

 

W ogóle masz jakieś życie poza tym forum? Tak z ciekawości, bo raczej się nie napinam po internecie. Wiem, że Gliwice to może nie metropolia ale chyba jakieś laski/kolegów tam masz? Może warto iść w weekend na piwo albo jak jesteś za młody to na kawę do maca? Bo chyba macie maca nie? Macie?

 

Reszte użytkowników szczerze przepraszam i już będę w miarę szybko (tego samego dnia) dokonywał wyborów.

 

BTW. Jak był ktoś w hotelu Zefir w Bułgarii to niech napisze na priv czy coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.