Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem tam gdzie piszą to niech już zostanie rozegrany mecz. Jeżeli przeciwnik w parze odwołuje występ no to przejście walkowerem i tyle. Bo szczerze mówiąc nie chce mi się pisać jeszcze raz pierwszej rundy. Jak się uda to będę miał motywacje jak przegram to już nie będę tracił czasu na śledzenie statystyk nowego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Calogero, Dete, Adamac, Mal, P_M, Wowo, Obi. Ktoś jeszcze chce się bawić? Jak nie to mamy już ćwierćfinały, ja z Calogero, Mal z Wowo i Dete z Adamac gramy, a Obi niech zrobi parę z P_M, a nasza 8 jest głosującymi. Ewentualnie bawimy się w łączenie z drugim draftem, jest nasz 8, więc powinna dojść druga 8.

Jakby co gameplan mam gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam niestety i od razu napisze ze przepraszam Mala i Szoszona ale nie dam rady wam przelac hajsiwa w maju. Tak sie zycie uklada trudno nic z tym nie zrobie. Jest mi glupio ale nie poradze. Moge tylko obiecac, że jak tylko mi sie polepszy finansowa sytuacja to przeleje ale nie spodziwałbym sie przed wakacjami. Jeszcze raz przepraszam, nie byłem przygotowany na taką sytuację, że 2 bomby będą takim problemem.

 

Co do zabawy odpadam. Nie mam czasu z podobnych przyczyn i nie wchodze juz w sumie na forum. Ogladam PO tylko i to nie zawsze wyrabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.