Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie powinno być tak:

1. Przedstawienie drużyny - do piątku, do 24.00

2. Losowanie w sobotę.

3. Gameplan do wtorku, do 24.00.

4. Głosowanie do czwartku, do 24.00.

5. 2 runda potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że za moim pomysłem jest 6 osób, w tym ja, a gdzie reszta??? Żeby znowu nie znalażły sie osoby, stwierdzajace, że pośpiech nie jest potrzebny, że można sie bawić nawet do wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scottie jest wspaniałym podającym, obrońcą i potrafi punktować. Bardzo dobry 3pt shooter w wybranych przeze mnie sezonach 37% za 3 przy aż 5 rzutach!

Czy nie uważasz, że na celność jak i ilość rzutów za 3 Scottiego w tych sezonach mógła mieć wpływ skrócona o prawie 2 stopy odległość 3p line ?! !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quester dasz rade to jest 1h roboty i 1h na gameplan nie przesadzaj :)

 

Ja dzisiaj w nocy cos skrobne moze.

 

PM ogólnie miażdży w swoim opisie zespołu. Mam najlepsza ofensywe i najlepszy defense. Pressey urasta w tym drafcie do rangi superstara. Najbardziej lubie w opisach zawodnikow hajlajty z YT. Jakby na YT pokazywali w mixach coś złego. W ten sposób można uargumentowac. że Nate Robinson może kryc nawet wysokich bo dał czape Yao :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo, co do defensywy to się zgodzę. co do ofensywy na pewno nie. Tzn moja ofensywa będzie nadrabiać systemem, ale jeśli chodzi o skalę talentu ofensywnego, to jest bardzo dobrze, ale nie najlepiej, są lepsi pod tym względem, ale defensywą mam zamiar to zniwelować.Pressey nie jest żadnym superstarem, jakby nim był to by grał w S5:) po prostu swoją charakterystyką idealnie pasuje na moją ławkę, plaster + playmaker czyli to czego potrzebuję zarówno w ofensywie i defensywie, a że przytoczyłem jego statystyki, i są one na dobrym poziomie, to mam płakać?. Wowo, raczej starałem się dodawać dokumenty odnośnie zawodników(Bobby, Cheeks, McAdoo), albo jakiś mecz jak w przypadku Presseya, Mixy są drugorzędną sprawą, ale skoro są to wrzuciłem je i tyle. Na recapach MG13 są złe zagrania Marcina, więc wiesz ... :wink:

 

Karpik zgadzam się, ale Scottie mimo wszystko jest dobrym 3pt shooterem, i potrafi rzucać, więc nie popełniłem, żadnego nadużycia, jeśli chodzi o wartość Pippa, jako shootera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik zgadzam się, ale Scottie mimo wszystko jest dobrym 3pt shooterem, i potrafi rzucać, więc nie popełniłem, żadnego nadużycia, jeśli chodzi o wartość Pippa, jako shootera.

Pippen był gorszym shooterem niż LeBron. właściwie w swoich najlepszych sezonach to FT rzucał na poziomie pomiędzy Dwightem a Jamesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quester, matura to bzdura, ja się do niej na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności przygotowywałem tydzień, a i tak zdałem i dostałem się tam gdzie chciałem, więc zluzuj.

Zdać to ja moge i teraz na przyzwoitym procencie. Mam 4 rozszerzone przedmioty, do anglika nie bede sie przygotował bo nie mam jak i po co, ale do fizyki mam w c*** zaległości, więc powinienem już zacząć. Mnie samemu jest troche szkoda, no ale niestety, nie powinienem sie zajmować teraz fantasy. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.