Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście uważam za błąd opieranie się przy wyborac na cyferkach tylko i wyłącznie albo na mixaxh an YT. To po prostu nie oddaje tego jak zawodnik grał naprawdę. Mixami można się posiłkować podobnie jak gołymi cyferkami ale uważać je za główny czynnik przy wybieraniu to imo bezsensu. Sam go nie znam powiem szczerze, po drafcie będę uzupełniał swoją wiedzę na temat niektórych zawodników ale z takiego wstępnego rozeznania jakoś on taki nijaki i nijako się wpasowuje w twoją ekipę. Takie moje zdanie oczywiście a możliwe, że się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam za błąd opieranie się przy wyborac na cyferkach tylko i wyłącznie albo na mixaxh an YT.

 

Jak mam nie spoglądać na cyferki.

 

Mnie na pewno nie obchodzi, że moi zawodincy w innych sezonach dawali więcej drużynie, ja biorę ich w momencie, w którym byli najbardziej produktywni, potem dopiero się to poukłada podczas tworzenia mojego własnego gameplanu.

 

Ja chciałbym mieć w swoich szeregach zawodników, którzy dawali z siebie najwięcej w danym momencie swojej kariery.

 

Oczywiście nie mówię tu o samym PPG, trzeba wnikliwie sprawdzić resztę rubryk, ale cyfry baaaaardzo dużo pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już gotową drużynę. dwóch grajków dobieram na SF (mam 3-4 upatrzonych - któryś zostanie na pewno) i jakoś to będzie ;) główny problem mojej ekipy to interior defense, ale nie jest aż tak tragicznie. za to spejsing będzie mega kozacki - Wade będzie sobie będzie wjeżdżał na lajciku w pomalowane. usposobienie ofensywne, w defie będą podwojenia na wysokich. rotacje i podział minut mam przygotowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam za błąd opieranie się przy wyborac na cyferkach tylko i wyłącznie albo na mixaxh an YT.

 

Jak mam nie spoglądać na cyferki.

 

Mnie na pewno nie obchodzi, że moi zawodincy w innych sezonach dawali więcej drużynie, ja biorę ich w momencie, w którym byli najbardziej produktywni, potem dopiero się to poukłada podczas tworzenia mojego własnego gameplanu.

 

Ja chciałbym mieć w swoich szeregach zawodników, którzy dawali z siebie najwięcej w danym momencie swojej kariery.

 

Oczywiście nie mówię tu o samym PPG, trzeba wnikliwie sprawdzić resztę rubryk, ale cyfry baaaaardzo dużo pomagają.

Nie zrozumieliśmy się. Ja mówię, że cyferki są okej ale nie jako jedyny argument przy graniu kogoś. Mi chodziło raczej o coś w stylu "widziałem jego jeden mecz ale cyferki ma super to biore" Kevin Love też ma super cyferki i co? Łapiesz? Sam się posiłkuje statsami ale nie czcze ich i są raczej pomocą a nie głównym argumentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano u mnie ma służyć do tego samego. dostanie ze 30 minut, bo Wade będzie wprawdzie startował jako PG, ale większą część czasu pogra na SG obok Price'a. Rotację u obrońców mam już obcykaną. Obok Wade'a zawsze będzie bardzo dobry/historycznie dobry shooter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****. k****. k****.

 

Poszedł Mitch, na którego się czaiłem w tej rundzie, poszedł Kirylenko, na którego czaiłem się w kolejnej rundzie i poszedł Pirice, który także był wysoki. k****.

 

Najgorsze jest to, że na liście moich wyborów zaczyna się robić płocho. Wiec, albo się uspokoicie, albo będę musiał zmienić koncepcje zespołu, która będzie już 10 koncepcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****. k****. k****.

 

Poszedł Mitch, na którego się czaiłem w tej rundzie, poszedł Kirylenko, na którego czaiłem się w kolejnej rundzie i poszedł Pirice, który także był wysoki. k****.

 

Najgorsze jest to, że na liście moich wyborów zaczyna się robić płocho. Wiec, albo się uspokoicie, albo będę musiał zmienić koncepcje zespołu, która będzie już 10 koncepcją.

Aż w końcu dojdziesz do antykoncepcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.