Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego klnę, że ja mam 4, 24 i 39, a pierwszy ma 1, 28 i 42 :wink:

 

Chytrus - tutaj Shaq będzie grał na Hakeemów, Robinsonów i Duncanów, a nie przeciw. W sumie przeciw komu grał w 00?

 

Wowo możesz już podawać swój pick, bo 1# na pewno MJ, a Luki już wybrał Hakeema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze k**** nie komentujcie. Powstrzymuje sie w łapu- capu ale nie mogę. Tu wybieramy k****. Wchodzę- mówię przejebane 30 numerów poszło beze mnie a tu syf, malaria i brakuje tylko Ahmeda.

 

Proszę- idźcie do tematu o drafcie albo utwórzcie sobie k**** specialny temat ale tutaj wybierajmy. Bo tak to się nie połapiemy co kto wziął bo jak po 4 godzinach są 2 strony to ja dziękuję za szukanie jutro w 29 stronach czy już moja tura czy nie.

 

k**** już wybieram, już TO ROBIE W TYM MOMENCIE Links wybieraj już bo wiesz co pójdzie pierwsze! Możesz się tak nie spinać i nie jarać? Zajebista zabawa też się jaram ale k**** nie przeginaj. Poczekam aż będzie jasno i klarownie a nawet się prześpię z tym. I odpowiedz mi w innym temacie jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekajcie... co ja mam powiedziec z nr 12? :P bede musial nadrabiac w 2 i 3 rundzie - no chyba, ze przypadkiem mi sie ostoi cos dobrego :lol:

 

Sadze, ze Links bedzie musial zrobic 2 temat bo tu juz za duzy burdel. A czas ma do poniedzialku... jak nam sie uda zaczac wybierac bedzie super, jak nie to od poniedzialku limit 24h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo wyborów mamy iście mordercze. Mimo, że mam pick 8 i nie spodziewam się wyboru przed niedzielą, jutro jestem całkowicie odłączony od netu. To tak dla tych, którzy będą poszukiwać straconego czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. tylko jedna osoba może wziąć danego zawodnika. to jest fantasy, ale nie aż takie z uwzględnieniem klonowania ;)

chodzi o to, jak pisał Lorak, że profil zawodnika zmienia się w trakcie kariery i przesadą by było gdyby każdy gracz potrafił być np zajebisty sidekickiem, rolesem i gtg na raz

 

edit: jak zacząłem pisać nie było postu lukiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.