Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę Ewing/D-Rob nad Moses/Cowens, raczej slim margin, ale i po obu stronach boiska.

OK

 

A gdzie widzisz przewagę na obwodzie?

 

Nie mówiłem o gameplanie, tylko ogólnie.

Z ciekawości sprawdziłem także temat o grupach. Klasowy - 0. Znakomity - 2.

 

W samll ballu nie masz przewagi tranzycji i deska za słaba jednak.

Trzech graczy mogących wyprowadzić i wykończyć kontrę, często po własnych zbiórkach, cała piątka biegających, praktycznie każdy może wykończyć akcję spod kosza, jak i rzutem z półdystansu/dystansu. Serio nie widzisz przewagi przy Nashu i Ewingu po drugiej stronie?

 

Nash to świetny ballhandler i podający myslę że dostarczenie piłek do Admirała i Ewinga i wykorzystywanie słabości niskiego składu na deskach i pod koszami byloby widoczne

ok, fair enough

 

bedziemy tesknic za twoim profesjonalizmem w gameplanach Jendras

dzięki

 

 

Dla osób, które zakończyły swoją przygodę w tej lidze, co byście powiedzieli na losowe granie od tak :) zeby przedluzyc zabawę.

Bo chętnie "pogameplanowałbym" sobie z kimś innym.

 

W przyszłości możemy zrobić jakąś ligę z trade'ami etc. :D

Ja odpadam. Moses musi dać trochę odsapnąć kolanom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Orlando Magic are one of the best teams when it comes to both aspects of the pick and roll (ball handler -4th best PPP – and roll man – 1st in PPP) and a large part of it has to do with Dwight Howard. Howard has the highest PPP in the NBA (of players who set at least 20 screens), scoring 1.45 points per possession when rolling off of screens on 84.7% shooting.

 

Howard has had the most success setting screens on the left side of the court (he is shooting 100%), but most of the pick and rolls run for him (65.2% of total) start up at the top of the key. From here, he is shooting 82%. One of the reason why Howard has so much success setting screens is because of his mobility

http://nbaplaybook.com/2011/04/08/round ... breakdown/

 

Obecnie wg mysynergy Howard ma 1.43 PPP i jest to wynik z uwzględnieniem strat oraz FT

 

Należy jeszcze wziąć pod uwagę, że Dwight gra te picki z Jameerem Nelsonem bądź Hedo Turkoglu. U mnie gra z LeBronem.

 

Dla porównania Amare ma 1.13 PPP, Blake Griffin 1.05 PPP, Okafor 1.17 PPP, Nene 1.21 PPP, Gortat z Nashem 1.25 PPP, nie chce mi się sprawdzać większej ilości graczy, jak masz czas i ochotę to tutaj możesz się pobawić, bo statsy z mysynergy od pewnego czasu są już dostępne dla pospólstwa.

http://mysynergysports.com/

 

Howard to najlepszy roller w lidze i nikt nie jest nawet blisko.

 

odebrałem to jaki ocena PICKÓW LBJ z Howardemczyli tutaj rola Howarda ogranicza się jedynie do rollowania, żadnego popa nie zagrasz

Pick'n popy kończą się zwykle rzutem z półdystansu, czyli czymś czego lepiej unikać. Lepiej dostać się pod kosz, prawda? Dwie najlepsze pary p&r w historii, czyli Stockton-Malone i Nash-Amare z racji dobrego rzutu gracza rollującego mogły grać również pick'n popy, jednak tego nie robiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.