Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

inna sprawa, że etyka pracy i godziny czasu spędzone na hali przez Jordana są czymś nieosiągalnym dla Jamesa, który wydaje się więcej czasu spędzać na siłowni i w blasku fleszy niż chociażby poprawiając grę tyłem do kosza, obronę lub jumper.

Michael idealnie pracował nad swoim ciałem nie zapominając o treningu koszykarskim, dzięki czemu dokonał niebywałej rzeczy - połączenia swojego pierwszego prime'u kiedy bazował na nieziemskiej atletyczności i 'ciągu na kosz' z zabójczą gra na mid range i rzucanie fade awayów w drugim etapie.

Poza tym przepracował całe lato, aby udownodnic niedowiarkom, że potrafi byc dobrym obrońcą i został nie tyle dobrym co DPotY w 89

co raz bardziej się utwierdzam, że James nie dąży do perfekcji (jak Kobe np, któremu najbliżej do Jordana jeśli chodzi o żyłowanie się na treningach, pracę nad znajomością każdej klepki i czytaniem ruchów obrony zarówno indywidualnej jak i zespołowej), ale do bycia medialnym królem koszykówki

 

chociaż trzeba mu przyznać, że z Jordanem łączy go jedno - udało mu się osiągnąć zamierzony cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa, że etyka pracy i godziny czasu spędzone na hali przez Jordana są czymś nieosiągalnym dla Jamesa, który wydaje się więcej czasu spędzać na siłowni i w blasku fleszy niż chociażby poprawiając grę tyłem do kosza, obronę lub jumper.

ty chyba naprawdę nie za bardzo wiesz co się dzieje teraz w NBA (odnośnie przeszłości też bazujesz na jakichś dziwnych pomysłach, vide Carter). czy to odnośnie Duranta (nie gra po zasłonach :lol: ) czy heat, czy LeBrona: http://www.nba.com/heat/news/evolution_ ... 10412.html

 

a jumpera to James ma już lepszego niż Wade i mniej więcej na poziomie Kobe. defensywnie też mało który obwodowy może mu dorównać, pod względem wpływu na team D, to chyba żaden, a w bronieniu 1on1 tylko AI, Deng oraz Artest są lepsi. mimo tego LeBron cały czas pracuje nad tym elementem i rozwija się na tym polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak to wyszlo z tym glosowaniem. ale oprocz tego ze mam zjebanego kompa, to jeszcze mature za 2 tygodnie wiec na razie all time fantasy sobie lekko odpuszczam. ogranicze sie tylko do gameplanu i wyslania glosow z krotkimi uzasadnieniami. chcialbym zrobic wiecej ale jest jak jest. na poczatku projektu bylem jednym z najbardziej zaangazowanych, teraz chyba tez mi nikt nie zarzuci ze brakuje mi checi.

 

co do ocen to ja czesto chcialem glosowac przeciwko temu ktory sial propagande. Lu dopierdolil niezle z tym Sampsonem. Walton 86 byl na jego poziomie, prime Walton zjadal go na sniadanie. jeszcze lepszy IMO byl Lorak, np. z tym haslem jak to Isiah 85 byl slabszy od mistrzowskiego :lol: ja wyjatkowo staralem sie tego nie robic ale nie wiem jak mi to wyszlo.

 

ciekawa jest jeszcze jedna sprawa. przed turniejem uwazalem ze Koelner to jest moj najtrudniejszy przeciwnik ze wzgledu na matchups. KG moim zdaniem jest najlepszym obronca all-time na Hakeema. nie gralem przez Olajuwona bo uwazalem to za nienajlepszy pomysl. po drugie dalej uwazam ze TMac jest tutaj straszliwie niedoceniany - ofensywnie moglby byc 1 opcja w prawie kazdym teamie... 32 ppg w 2003 r., gdy defensywa osiagala najwyzszy poziom w historii ? (to stalo sie w 2004 - posluguje sie oczywiscie lg drtg). dlatego tez gralem przez niego wiecej, po czesci wynikalo to z cudownego matchupu (wlasciwie Koelner nie powiedzial jak ma zamiar bronic TMaca ? Worthy odpada ze wzgledu na pozycje, kto zostaje Ray ? Ellis?).

 

ogolnie mysle ze Koelner popelnil kilka powaznych bledow. KG nalezalo uczynic takim Waltonem '77 na high post (Walton byl wlasciwie rozgrywajacym Blazers... ale z low post). Olajuwon dopiero wtedy nie moglby pomagac od innych, skoro jego zawodnik mial pilke. poza tym KG w tej roli ma olbrzymi wplyw na gre... twoj Garnett byl na poziomie Horace'a Granta wiec ladnie to spierdoliles ogolnie.

 

poza tym dlaczego nie wykorzystywales KJa ? moim zdaniem to byl zdecydowanie najlepszy matchup. o ile Deron spokojnie broni wyzszych PG, to ma problem wlasnie z takimi szybkimi karlami typu Parker (KJ to megaParker). ponadto KJ jest prawdopodobnie twoim najlepszym ofensywnym zawodnikiem. wielokrotnie prowadzil ofensywy z ligowej czolowki, pelniac praktycznie role podobna do Nasha z Suns. KJ to jeden z najlepszych ofensywnych napierdalaczy calej ligi. 20/12/60% TS znaczy wiele wiecej niz 30 ppg Wilkinsow itp.

 

przeceniles niesamowicie Yao ktory negatywnie wplywa na ofensywe zespolu wg +/- (glownie przez slaby passing i w c*** strat podczas dostarczania mu pilki; zajmuje to rowniez duzo czasu i psuje flow ofensywy) i Worthego bedacego glownie finisherem. atakowales moje najlepsze pkty defensywne, ograniczajac swoje najwieksze zalety. powiem ci ze myslalem ze mnie rozjebiesz jak zobaczylem pierwszy matchup ;] zjebales

 

ofens twojej druzyny zaplanowalbym:

KJ - 1st

KG - 2nd i point forward, duzo z pilka

Yao - finisher + mismatche

Ray - wprowadza plynnosc ofensywy swoim ruchem bez pilki + spacing

Worthy - finisher lub post up

 

u ciebie bylo dokladnie na odwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa, że etyka pracy i godziny czasu spędzone na hali przez Jordana są czymś nieosiągalnym dla Jamesa, który wydaje się więcej czasu spędzać na siłowni i w blasku fleszy niż chociażby poprawiając grę tyłem do kosza, obronę lub jumper.

ty chyba naprawdę nie za bardzo wiesz co się dzieje teraz w NBA (odnośnie przeszłości też bazujesz na jakichś dziwnych pomysłach, vide Carter). czy to odnośnie Duranta (nie gra po zasłonach :lol: ) czy heat, czy LeBrona: http://www.nba.com/heat/news/evolution_ ... 10412.html

 

a jumpera to James ma już lepszego niż Wade i mniej więcej na poziomie Kobe. defensywnie też mało który obwodowy może mu dorównać, pod względem wpływu na team D, to chyba żaden, a w bronieniu 1on1 tylko AI, Deng oraz Artest są lepsi. mimo tego LeBron cały czas pracuje nad tym elementem i rozwija się na tym polu.

LeBron ma jumpera na poziomie Kobe :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w Lebrona

a odezwie się Lorak i uświadomi cię, że nie znasz się na dzisiejszej lidze

 

powiedz mi kim jest Carter? napisz mi kim on dla ciebie jest i jak go postrzegasz.

Durant owszem gra na zasłonach to wiadomo, ale komentowałem grę Duranta na zasłonach w stylu Ripa Hamiltona (o czym była mowa)

James ma jumper na poziomie Kobego?

James świetnie broni, ale zbyt rzadko zdarza mu się kogoś zamknąć i zrobić nawet coś takiego jak Wade w ostatnim meczu z Celtics. Brak motywacji czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez gralem przez niego wiecej, po czesci wynikalo to z cudownego matchupu (wlasciwie Koelner nie powiedzial jak ma zamiar bronic TMaca ? Worthy odpada ze wzgledu na pozycje, kto zostaje Ray ? Ellis?).

 

pisząc o jakiejkolwiek obronie na T-Maca było bez sensu. są dwa wyjścia albo blisko go kryje aby nie rzucała ale wtedy minie każdego z moich zawodników ,albo na odległość i blokuje mu drivy. przy tym pierwszym założeniu jest ważna pomoc wysokich i tu zjebałem ponieważ mogłem to opisać. ale t-mac jest full service i tak naprawdę chyba lepiej mu dać drivy ale tam też jest morderczy i chyba tak powinienem postąpić. nie skupiłem się ,racja.

 

ogolnie mysle ze Koelner popelnil kilka powaznych bledow. KG nalezalo uczynic takim Waltonem '77 na high post (Walton byl wlasciwie rozgrywajacym Blazers... ale z low post). Olajuwon dopiero wtedy nie moglby pomagac od innych, skoro jego zawodnik mial pilke. poza tym KG w tej roli ma olbrzymi wplyw na gre... twoj Garnett byl na poziomie Horace'a Granta wiec ladnie to spierdoliles ogolnie.

nadal będę się trzymał swojego ,moim planem było wyciągnięcie Twoich wysokich z pod kosza i tyle ,aby było więcej miejsca na grę Worthy'ego czy bez piłki zawodników.

 

poza tym dlaczego nie wykorzystywales KJa ? moim zdaniem to byl zdecydowanie najlepszy matchup. o ile Deron spokojnie broni wyzszych PG, to ma problem wlasnie z takimi szybkimi karlami typu Parker (KJ to megaParker). ponadto KJ jest prawdopodobnie twoim najlepszym ofensywnym zawodnikiem. wielokrotnie prowadzil ofensywy z ligowej czolowki, pelniac praktycznie role podobna do Nasha z Suns. KJ to jeden z najlepszych ofensywnych napierdalaczy calej ligi. 20/12/60% TS znaczy wiele wiecej niz 30 ppg Wilkinsow itp.

to był mój błąd. większość tutaj userów opisuje bardziej indywidualna swoich zawodników jak mają grać a ja się skupiłem na czym innym. jak to dh12 napisał ,liczyłem ,że wszyscy wiedza kto jak gra. :)

 

przeceniles niesamowicie Yao ktory negatywnie wplywa na ofensywe zespolu wg +/- (glownie przez slaby passing i w c*** strat podczas dostarczania mu pilki; zajmuje to rowniez duzo czasu i psuje flow ofensywy) i Worthego bedacego glownie finisherem. atakowales moje najlepsze pkty defensywne, ograniczajac swoje najwieksze zalety. powiem ci ze myslalem ze mnie rozjebiesz jak zobaczylem pierwszy matchup ;] zjebales

Yao jest niedoceniany. nigdy nie miał takich zawodników jak ma teraz ,nigdy nie miał PFów jak KG.

 

KJ - 1st

KG - 2nd i point forward, duzo z pilka

Yao - finisher + mismatche

Ray - wprowadza plynnosc ofensywy swoim ruchem bez pilki + spacing

Worthy - finisher lub post up

na Twoją drużynę ta kolejność mi nie pasowała. w 1st miałeś zawodników na obwodzie ofensywnych jak Deron czy T-Mac ale pod koszem miałeś difenderów ,dlatego wykorzystywanie KJ jest skuteczne ale tylko na pickach (jak napisałem) ,więc nie wiem gdzie był błąd. zresztą Twój gameplan miał wiele dziur i tak naprawdę ciężko mi było napisać konkretnie co będę grał.

wywnioskowałem tylko "mam najlepszy skład w difensie dud dud du diofens ,długie łapy ,all0time difender itp itd." teraz buduj odpowiedź :)

 

ogólnie źle postąpiłem nie opisując indywidualnie co dany gracz będzie grał i tego błędu drugi raz nie popełnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak to wyszlo z tym glosowaniem. ale oprocz tego ze mam zjebanego kompa, to jeszcze mature za 2 tygodnie wiec na razie all time fantasy sobie lekko odpuszczam. ogranicze sie tylko do gameplanu i wyslania glosow z krotkimi uzasadnieniami. chcialbym zrobic wiecej ale jest jak jest. na poczatku projektu bylem jednym z najbardziej zaangazowanych, teraz chyba tez mi nikt nie zarzuci ze brakuje mi checi.

 

co do ocen to ja czesto chcialem glosowac przeciwko temu ktory sial propagande. Lu dopierdolil niezle z tym Sampsonem. Walton 86 byl na jego poziomie, prime Walton zjadal go na sniadanie. jeszcze lepszy IMO byl Lorak, np. z tym haslem jak to Isiah 85 byl slabszy od mistrzowskiego :lol:

pod kątem doświadczenia, clutchyzmu i lidershipu. gdzie tu jakakolwiek przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi kim jest Carter? napisz mi kim on dla ciebie jest i jak go postrzegasz.

a jakie to ma znaczenie skoro mowa była o Carterze z początku wieku? to, co ty napisałeś wyraźnie pokazało, że nie wiesz jaki on był wtedy. tyle.

 

 

James ma jumper na poziomie Kobego?

mniej więcej na jego poziomie. oczywiście estetycznie czy technicznie nie jest nawet w pobliżu Bryanta, ale pod względem jakości rzutu jest już bardzo blisko, a w niektórych obszarach nawet przewyższa Kobe.

 

James świetnie broni, ale zbyt rzadko zdarza mu się kogoś zamknąć i zrobić nawet coś takiego jak Wade w ostatnim meczu z Celtics. Brak motywacji czy co?

a może zbyt rzadko go oglądasz? albo zbyt rzadko przywiązujesz większą uwagę do tego, co dobrze robi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gameplan, ale wiem jak on bedzie próbował grać i poza tym powiedział, że napisze tylko gampelan. A do tego co napisał jednak wypadałoby sie odnieść.

 

Z reszta zrobie jak zrobie. Nie ja bedę oceniał/

Bastillion i tak nie wytrzyma i zrobi przynajmniej z jedną odpowiedź .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.