Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

powiedziało się a niech będzie b

lorak zrobił tajne głosowanie aby się nie sugerować to niby nikt nie będzie się sugerować w dalszych rundach?

 

z nickami

chce wiedzieć kto się kogo boi

rozumiem.

 

dokładnie

będą nowe pary

bedziemy powoli mącić gameplany (ci co przejdą dalej) a w trakcie bedzie dyskusja o głosach

 

bo tak bez sensu znowu po cichu czekać tydzien czy dwa na gameplany i rebutale

tak buła ,tylko ludzie mają problem tutaj napisać gameplan czy reboult ponieważ rzekomo nie mają czas więc jak sobie wyobrażasz jakąś obszerną dyskusję?

jeśli chcemy dyskusji to może we finale wszyscy od razu będą pisać na kogo co i jak lub od półfinału i wtedy będziesz miał dyskusję.

tutaj do tylu par ,dyskutować do każdego gameplanu jest bez sensu ,dużo lepiej dyskutować przed samym rozstrzygnięciem (ewentualnie finał czy półfinały) ponieważ wtedy można zobaczyć wszystko czarno na białym ,się dowiedzieć i nawet się zasugerować ,gracza będą mieli pole do popisy w bronieniu swoich tez i będziesz miał dyskusję ,nawet wielką dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dyskutować i dyskutować :]

 

jak będzie dyskusja w stylu bataliona to wiadomo że nikomu się nie bedzie chciało czytać tych poematów na pół strony z milionami linków i cyferek

 

ale można pogadać również konkretnie, krótko i rzeczowo

 

osobiście wole to drugie rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło na to, że najmocniejszy skład który odpadł miał Chytruz, ale to punktacja promuje Lu- :)

 

w wolnej chwili odniosę się do tego bardziej konkretnie.

 

EDIT:

w sumie szkoda mi aż czterech zespołów - pary nie były równo obsadzone, ale taki urok pucharowej fazy, że w 1rd spotyka się KAJ z MJem

Chytruz - po pojedynku moge przyznać, że napisal naprawdę rzetelny i kozacki gameplan, chociaż nie wiem co spowodowało, że pominął plusy Laimbeera skupiając się jedynie na minusach (nie bez powodu mówi sie o Lambsie jako jednym z najważniejszych ojców sukcesu Pistons). W każdym razie, KAŻDY inny matchup nie zrobiłby z Drexlera leszcza, tutaj trochę miał pecha.

ai3 - trafił najgorzej jak mógł, bo przeciwnik wypunktował jego wszystkie wady, a jego kosmiczne zalety (Magic, scoring, transition) akurat przeciwko NAJLEPSZEMU zespołowi-zespołowi w zabawie musiały okazać się słabsze.

marzec i xamel - świetne sklady, sami są sobie winni że odpadli/zostali zdyskwalifikowani, szkoda.

 

bilans jest taki:

Magic, Bird, KAJ czyli absolutny creme de la creme i top5 każdego rankingu all time odpadł w pierwszej rundzie + Shaq i duet Wade-Pippen, wooooow

 

niezłe ziarno odrzuciliśmy od plewu ahahahhaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem się że w moim matchupie z Lu bedzie bardzo wyrównanie ale nie aż tak :]

dobrze że roger i xamel się nie wysylili bo tak to c*** wie jakbysmy to mieli rozstrzygnąć

 

ogólnie te uzasadnienia bardzo podobne, nie licząc kilku pojedyńczych przypadków, tzn skupiające się na tym samym, czyli wyglada na to, że wszyscy gameplany przeczytali jedni mniej drudzy bardziej uważnie :]

 

rob tylko weź tak zrób żebym nie trafił znowu na łukasza w drugiej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje tym co awansowali, gratki jendras, dobrze wiesz że Bird by cie i tak rozjebał no ale niech już będzie ze ten moses to taki kozak był :D

że słabym pod koszem to wiem, słaby na olajuwona, shaqa, ewinga i roba w duecie ale czy na mosesa....

 

macie tu na koniec cos czego żaden z was nigdy mieć nie będzie ;]

 

 

playyyoofffff baaaskkeeeeeetbaaaaaallll !!!!

 

 

see ya and good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż nie wiem co spowodowało, że pominął plusy Laimbeera skupiając się jedynie na minusach (nie bez powodu mówi sie o Lambsie jako jednym z najważniejszych ojców sukcesu Pistons)

Na tym to polega, nie? Realistycznie w meczu musisz zrezygnować z czegoś, a nie ustalasz "gramy lockdown D na każdym", bo to jest niewykonalne. Rezygnuję z Laimbeera bo to się najbardziej kalkuluje.

 

 

 

Jak widać mocno zaszkodziły mi argumenty "dh12 ma Jordana", MJ wygrywa w clutch nawet w fantasy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tym MJ-ejem było w formie żartu ,taka mała ironia ponieważ czułem w głosowaniu ,że także się na tym przejadę i miałem rację.

 

mając jedenasty pick straciłem możliwość wybrania zawodników-liderów ,którzy wygrywali ,musiałem budować skład bardziej nie pod względem wygrywania (dlatego tak eksponowałem Worthy'ego z gm7 ale nie wyszło ;) ) ale zbilansowania co widzę sporo osób doceniło.

dh12 uznał ,że olałem Hakeema ale to było spowodowane m.in tym ,że Bastillion w ogóle go nie wspomniał w gameplanie!

-nie przewiduję żadnych podwojeń ani pomocy ,dopuszczam tylko i wyłącznie pomoc od gracza swojego na pozycji SG/SF jeśli gra tam Pressey lub RonRon(w zależności od tego czy trafia) na Hakeem’a jeśli go nie kryje KG tylko Coleman ,ewentualnie Yao

być może racja ,trochę za mało ale myślałem ,że KG będzie doceniony jako difender i duży chińczyk przy przeciętnym ataku Gilmore . może dałem dupy ponieważ nie wspomniałem o obronie Yao i o współpracy tych dwóch panów w obronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej szkoda Chytruza, Marca i Koelnera. ten pierwszy chyba rzeczywiście padł ofiarą "MJ i tak rozwali każdego". Marzec z kolei zwyczajnie za bardzo się nie wysilił ;], ale skład bardzo fajny mimo braku jakichś kozaków pod koszem. u Koelnera z kolei widać zaangażowanie i plan, ale chyba jednak za słabe nazwiska, no i Bast potrafi jednak zamącić w głowach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony źle z drugiej dobrze

 

Powinienem rozgromić ai3, a jak widać tak sie nie stało. Tak sie zastanawiałem czy nie za mało kart odkryłem i dobitniej nie pokazałem jak rozmontuje cały team szczecinianina.

 

3 głosy które były vs mnie plus dwie negatywne opinie w innych głosach jak dla mnie niejasne i łatwo je podważyć.

Nie wyciągam tu i teraz

 

chyba raczej nie choć mnie mierzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Przem dałeś dupy w gameplanie. ai3 może pisze trudniej ale widziałem przejrzyście co gra i jak chce grac ,nawet się pofatygowałem go przeczytać. u Ciebie praktycznie każdy post to było opisanie poszczególnych zawodników ,w obronie opisałeś praktycznie indywidualne plusy zawodników ,coś tam napisałeś o pracy zo i duncana ,coś o obronie obwodowych ,która dla mnie była błędna. nie napisałeś gdzie szukasz dziur ,co poświęcasz czym. dlatego niektóre gameplany były jak artykuły z brawo. w koszykówce zawsze coś jest za coś ,coś trzeba poświęcić kosztem czegoś . głosując np. na mythosa zamiast Loraka (chociaż mythos nie zrobił reboulta) właśnie doceniłem w tym krótkim gameplanie te myślenie ,które jest zawsze przed każdym meczem a tak to mieliśmy sporo propagandy i pisania o tym jak każdy jest zajebisty (sam się w to wciągnąłem po trochu) Chytruz także zrobił bardzo dobry gameplan ale od początku dla mnie osobiście się źle matchupował z dh12 ,dh12 także postarał się z gameplanem i dlatego taki głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.