Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

przesadziles z tym 2004, juz w 2002r siedzialo sie całymi dniami na e-baskecie

 

No ja jak miałem neta to siedziałem cały dzień, ale w 2004 jeszcze mało kto go miał, a w 99 w ogóle nie było mowy o jakimś "umawianiu się" bo jakieś śladowe ilości ludzi się pojawiały i to raz na ruski rok. "Średnia" to była dla 2004: "pojutrze będę na necie", a dla 99 "-wczoraj byłem na necie", "- o k****, no co ty..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak zdanie z 2011 gdy ktos wraca o 22 do domu ;]

 

 

 

przesadziles z tym 2004, juz w 2002r siedzialo sie całymi dniami na e-baskecie

ja tam jeszcze do około 2005 ciągle jechałem na modemie, ewentualnie kafejkach ;]

 

ai, ale to co proponujesz, lepiej nie czekać ten jeden dzień na kilku spóźnialskich? to jednak aż 5 osób jeszcze nie zagłosowało (a i to nie licząc Rogera z Xamelem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpadne to nie wiem czy bedzie mi sie chcialo glosowac , k**** niektorzy sie zachowuja jak ci z e-nba- prima donny

i tak jak bylem w stanie zrozumiec te gameplany i czekanie tak te glosowanie to powinna byc chwila a tu kazdy sie k**** buja , przesada

no jak dowaliles gameplana na kilometr, bez ładu i składu, to się nie dziw, że trzeba trochę czasu, żeby to ogarnąć.

 

w moim przypadku gameplany już zmieniły moje pierwsze wrażenia w kilku parach, więc jeśli to ma wyglądać tak, że pozostali idą po łebkach i głosują na tych, których mieli upatrzonych od początku, to dla mnie bez sensu. strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** ale co w tych gameplanach takiego odkrywczego jest ? serio sie pytam , ktos u kogo znalazl jakas niesamowita luke ? ktos kogos outcachowal ? ktos kogos zniszczyl taktycznie zastawil pulapke nie czaje troche ...zaden gameplan mnie nie zachwycil i nie powalil

do tego upieranie sie ze Magic nie gra picka a Mookie nie biega i nie kryje czy DRobinson wielkim wykurwiaczem byl ?

nie czaje

rozumiem ze jakbym ze swoim skladem wyszedl i powiedzial ze gram Larry Brown ball i Magic biega po zaslonach to byla by glupota ale ...

huj usiade zaraz w przerwie i wywloke na forum wszystko co mi sie nie podoba i bedziemy gadac rzeczowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik - bla bla bla o lineupie i slepa wiara ze ma kogos na crunch time mimo iz nikogo nie ma - alez gameplan - cudo

Robinson - charakterystyka postaci

artykul z onetu vs charakterystyka zagloby z j.polskiego

cenka mi opadla

 

Lu - lubudubu lubudubu- charakterystyka postaci w opowiadaniu - nadal nie wiem jaka ofensywe gra - w sensie team ofensywe bo indywudalnie to nakreslil

bula - jw. - Blazers ball graja plus opisuje rotacje lawki i zawodnikow ogolem

zadnych taktyk zadnych slabych punktow wywleczonych

 

niga please

mam isc dalej ?

a huj jak mam sobie zagwarantowac przegrana to przynajmniej pobawie sie waszym kosztem

 

lorak - cnnsi archiwum plus screeny

mythos - wielkie taktyczne nic - czy tez head 2 head matchup

 

nadal nie wiem czemu wszyscy podowjnie sie przedstawiali najpierw na poczatek grup a potem w gameplanie - chyba nie wierzycie w swoich zawodnikow albo wymyslacie historie

 

huj ide na mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpadne to nie wiem czy bedzie mi sie chcialo glosowac , k**** niektorzy sie zachowuja jak ci z e-nba- prima donny

i tak jak bylem w stanie zrozumiec te gameplany i czekanie tak te glosowanie to powinna byc chwila a tu kazdy sie k**** buja , przesada

no jak dowaliles gameplana na kilometr, bez ładu i składu, to się nie dziw, że trzeba trochę czasu, żeby to ogarnąć.

 

w moim przypadku gameplany już zmieniły moje pierwsze wrażenia w kilku parach, więc jeśli to ma wyglądać tak, że pozostali idą po łebkach i głosują na tych, których mieli upatrzonych od początku, to dla mnie bez sensu. strata czasu.

na szczęście większość osób, które już przesłały głosy, wzięła pod uwagę gameplany. widać to szczególnie po jednym matchupie, ale też ogólnie po uzasadnieniach większości GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** ale co w tych gameplanach takiego odkrywczego jest ? serio sie pytam , ktos u kogo znalazl jakas niesamowita luke ? ktos kogos outcachowal ? ktos kogos zniszczyl taktycznie zastawil pulapke nie czaje troche ...zaden gameplan mnie nie zachwycil i nie powalil

do tego upieranie sie ze Magic nie gra picka a Mookie nie biega i nie kryje czy DRobinson wielkim wykurwiaczem byl ?

nie czaje

rozumiem ze jakbym ze swoim skladem wyszedl i powiedzial ze gram Larry Brown ball i Magic biega po zaslonach to byla by glupota ale ...

huj usiade zaraz w przerwie i wywloke na forum wszystko co mi sie nie podoba i bedziemy gadac rzeczowo

Nie bardzo mogę się jeszcze wypowiadać na temat poszczególnych pojedynków, ale powiem tak:

 

Jeśli gracz x ma jakąś lukę, to dla mnie bardzo ważne jest, czy jego przeciwnik ją dostrzega i stara się wykorzystać.

 

Każdy ma swoje wyobrażenie na temat poszczególnych składów, dlatego ważne jest nieco bardziej szczegółowe opisanie taktyki, żeby te wyobrażenia były do siebie podobne.

 

Wiesz, ja mogę sobie myśleć, że Lakers mają predyspozycje do gry inside-outside, ty że do princeton offense, nie zmienia to jednak faktu, że grają triangle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje aby głosy nie były ujawniane w sensie kto na kogo (oczywiście Lorak będzie wiedział ale niech ma :)) aby się nie sugerować na przyszłe rundy. taki pomysł

najwyżej z ciekawości mogłoby zostać ujawnione na sam koniec zabawy i wtedy mielibyśmy tematy do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje aby głosy nie były ujawniane w sensie kto na kogo (oczywiście Lorak będzie wiedział ale niech ma :))

Racja, chyba że ktoś się tu w dyskusji sam ujawni.

 

 

Wysłałem moje głosy z dość skromnymi uzasadnieniami, więcej napiszę jeśli rozwinie się jakaś dyskusja na temat poszczególnych matchupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak jak tam sytuacja na pokładzie?

dobrze, już chyba wszyscy zagłosowali (poza Rogerem i Xamelem, ale oni z wiadomych względów sami odpuścili), więc wieczorem wrzucę wyniki.

tylko dajcie jeszcze znać czy wolicie wiedzieć kto na kogo głosował, a więc i jakie były uzasadnienia, czy też mam podać same rezultaty (bo nie ma sensu podawać uzasadnień, gdy mamy ukryć kto jak głosował)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.