Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce Wam psuć zabawy, dlatego lepiej niech będzie żeby awansował lucky looser, bo co z tego jak teraz coś napiszę skoro później znów będę przedłużał wszystko do granic możliwości.

 

Głosować też nie będe, nie mam czasu tego wszystkiego przeczytać na tyle, by oddać głos bez sugerowania się nickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo tutaj formalności jak dla mnie

ja najchętniej wrzuciłbym głosy już teraz, może by coś ruszyło.

jaki to ogrom formalności sprawił, że jest ich dla ciebie za dużo? przecież właśnie przez moje zbyt łagodne podejście "żeby wszyscy spokojnie napisali" to się tak rozwlekło. trzeba było po prostu dawać nieprzekraczalne deadliny i tyle.

 

a głosowanie jest przez maila, co by nikt nie sugerował się typami innych. gdzie tu nadmiar formalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy jakiś deadline

nie wiem dzisiaj 24, albo jutro rano 10,11

 

czasu było wystarczająco dużo, żeby gameplany poczytać, były wrzucany stopniowo, a nie wszystkie na raz

zróbmy deadline, kto nie przyśle to trudno, liczą się głosy które dotarły i c***

 

bo jak bedziemy czekać na wszystkich, ten jeden dzień, ten jeden dzień, ten do jutra to się nie wyrobimy z tym wszystkim do końca PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.