Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Drexler czy Wade ograniczają mi spacing... a to, że Kobitch rzucał w ostatnich 3 sezonach mniej punktów, nie znaczy, że poleciał w poziomie. Zresztą posiadanie w ekipie mistrza NBA to konieczność i nie chodzi mi tu o Juda Buechlera, a lidera pełną gębą.

 

O, a tu mój bulterier w krótkim skrócie. W szczególności polecam Paulowi Pierce'owi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe 08/09 nie wchodzi pod kosz tak świetnie jak na początku dekady, a ty na tym bazujesz swoją grę (atakowanie pomalowanego). Clyde i Wade byliby w tym aspekcie o niebo lepsi.

Zresztą, mówisz że Pierce i Spree to żadne zagrożenie w obronie dla Bryanta. Say What? szczerze mówiąc trudno znaleźć lepszy zestaw.

Jak dla mnie to miałbyś przejebany skład z Kobem z 3peatu, szczególnie przy Dirku który jest unstoppable i matchup nightmare dla większości defensyw w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od tego którego wybrałeś, czyli 08/09 to biorę z zamkniętymi oczami Wade'a 05/06, Drexler przed finałami z Jordanem też jest chyba ponad i zastanawiałbym się nad Manu, który jest o włos.

Piszesz tak jakby między Bryantem 06 i 01-02, a wersją z lat podanych przez Lu była jakaś znaczna różnica, a to nieprawda i radziłbym ci trochę odświeżyć informacje, bo o ile z tym Wade'm można się po prostu nie zgodzić, o tyle wzmianka o Manu to gigantyczne nieporozumienie. Kobe w latach 08/09 był znakomity. Polecam zwłaszcza przypomnienie sobie serii ze Spurs.

 

Zresztą, mówisz że Pierce i Spree to żadne zagrożenie w obronie dla Bryanta. Say What? szczerze mówiąc trudno znaleźć lepszy zestaw.

Spree miał kiedyś jakieś sukcesy w obronie przeciw Bryantowi, bo specjalnie nie kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem

wszystko jest jak było

 

łukasz Twój gameplan jest bardzo ładnie artystycznie i podniośle napisany

ale pododawałeś tyle atutów swoim kolesiom, że nie wierzyłem jak to rano czytałem :]

 

zdecydowanego lidera u mnie nie ma, to jest siłą mojego teamu. walton trzyma to w kupie jest generałem na parkiecie, a ofensywnie jak nie ma co zrobić innego to piłka idzie na iso do pierca.

 

ale nie bede się produkował teraz, w rebutalu bede punktował :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, Twoje założenie na ten mecz jest bardzo ciekawe - ty w ogóle nie będziesz miał mismatchów na zasłonach, ale moich chcesz przez to zajebać. O tyle to ciekawe, co utopijne :]

 

Nie wiem co łukasz ma zamiar zrobić z bobbym jonesem, ale pierce daje mu rade w 1on1 spokojnie.

Głupio mi się powtarzać, ale JAK 10xAll NBA Def first team, można scontestować półzdaniowcem: "daje spokojnie radę 1 on 1"?

Nie wiem czy oglądałeś kiedyś klasykę polskiego kina pt "Chłopaki nie płaczą". Jest tam kultowa scena podczas której młody Stuhr zwraca się w stronę Mariusza Czajki i mówi: "ale ten Pan mnie zna". I w tym momencie Czajka odpowiada: "Ja? Nie wydaje mnie się".

 

W konsekwencji na Twój zajebisty pomysł dezawuowania mojego Bulterierka odpowiadam jak Czajka - "NIE WYDAJE MNIE SIĘ" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile czasu potrzebujesz Łukasz na ten rebutal? bo wiem, że Bast powinien w weekend dać swój, Marzec zdaje się w ogóle nie będzie pisał, natomiast Jendras z Bułą dość szybko gameplany przesłali, więc i z rebutalami powinni się w miarę sprawnie wyrobić. zostaje jeszcze oczywiście moja grupa, która nic nie napisała ;]

tak więc mówcie chłopaki, ile czasu potrzebujecie na rebutal lub po prostu powiedzcie jeśli nie macie zamiaru go napisać - wtedy nie będziemy czekać i zrobimy głosowanie. na pewno też nie będziemy już czekać dłużej niż do następnego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nawet jednak Ralph poszedł na półdystans, ktoś go musi wyrzucić spod dziury. Kto to ma zrobić? 6-11 Walton vs 7-4 Sampson? Nie, chyba nie…

Simmons pisał, że Walton miał w rzeczywistości 7'3'' albo 7'4'' - oczywiście pierdolił jak potłuczony, ale z całą pewnością jest wyższy niż 6'11''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“I have no problem saying this at all,” he says. “They're all 6-(feet)-9 and Jordan was 6-6 and a half. If they were all 6-1, it wouldn't even be a question. They wouldn't even f---ing rate. If they were all my size, s---, they wouldn't even be talked about.

 

“I beat the s--- out of them when they were that big. If we were all the same size, f---.” He stops to laugh good-naturedly. “Make them 6-1 and let's go on the court.”

 

kto to powiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.