Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

to już zależy od Marca i Rogera, więc nie się określą czy zrobią przynajmniej ten jeden gameplan i ewentualnie rebutal czy nie. a gdyby to zrobili i ich drużyny wygrały, to po prostu ktoś z tych GMów, którzy odpadli przejąłby ich zespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, trzeba ruszyć z tym co jest

jak chcecie to zmienić w 8 par i jeden przechodzi dalej moze być jak dla mnie, bo widać że na grupy to za duzo czasu minie zanim wszystko załatwimy i pewnie chęci będą sie z czasem zmniejszać

 

ja gameplan lorakowi wysłalem, był niby pisany pod łukasza, ale kilka rzeczy zmienie i jest ogólny gameplan już na wszystkich, podejmijcie jakąś decyzje i ruszamy z tym gównem żywiej

 

roger i marzec pizdy malinowe

jeden gameplan napiszecie, już nie przesadzajacie że to takie czasochłonne

piszesz co robisz w obronie, piszesz jaki grasz atak po 5 zdań i ustalasz rotacje i masz gameplan.

szkoda bybyło robić jakies zmiany uzytkowników jak każdy wybierał skład dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny jakim kolwiek zastepstwom z enba , jak mam grac z kims z enba to ja tez nie gram , sory pojedzie lekka bufonada ale to jest poziom intelektualny psiej kupy tam na enba

uproscmy wszystko i tyle

co gracie w obronie co gracie w atku i tyle mamy po 8 zawodnikow to za wiele zmiansie nie da zrobic czy urozmaicen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny jakim kolwiek zastepstwom z enba , jak mam grac z kims z enba to ja tez nie gram , sory pojedzie lekka bufonada ale to jest poziom intelektualny psiej kupy tam na enba

uproscmy wszystko i tyle

co gracie w obronie co gracie w atku i tyle mamy po 8 zawodnikow to za wiele zmiansie nie da zrobic czy urozmaicen

Ty i tak wszytsko napisałeś.

Przegrywajac ze mną, nie grasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie blgam napiszcie chociaz jaki styl gracie w ataku czy triangle, czy adelman offense czy run run run czy co , to samo co gracie w obronie , i juz darujmy sobie te adjustments

kuwa zmiescie sie w 5 linijkach jak dla mnie i glosujmy, ruszmy z tym majac 8 zawodnikow jakie ma sie opcje ? k**** nikt nie bedzie gral w jednej rundzie SSOL by w drugiej grac Larry Brown offense - jak dla mnie kto jak gra w ataku predysponuje najlpeszy zawodnik

Magic - MAgic Showtime

Larry- ball movement

Tim - inside out

Jordan - trojkaty

k**** wielkiej filozofii tu nie ma

byle bysmy ruszyli blagam , jebnijcie cokolwiek , S5 i minuty, k**** cokolwiek - 20 minut na bank macie by to zrobic a tyle mniej wiecej trzeba

k**** eposu nikt nie musi pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie karpik nie odpowiedział na pytanie jak chce swoich zawodników zmieścić na parkiecie skoro właściwie ma dominuąjcą trójkę która jest odpowiedzialna za atak.

KIdd Howard James

 

Moze nie doczytałem, ale również wspołpraca Gasol + Howard mnie zastanawia

 

 

--btw. moze dzisiaj uzupełnie to swoje rebutalostwo.

Miałem to zrobić dzisiaj ale plany się pokrzyżnęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie mam ochoty z tego oglądać wideo :)

 

 

to przewidziane są dyskusje jak u karpika i robinsona? myślałem ,że wysyłamy gameplan ,głosowanko i jazda. tak to powstaną dyskusje x postowe z tabelkami ,statsami ,argumentami i innym pierdołami. ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Rob napisał gdzieś, że na maxa zamula grę, a nie próbuje przechwytywać piłki, zamula grę jeszcze bardziej, pożera shotclock, jeszcze bardziej zamula grę i wybija piłkę zza kosza przez 20 sekund to myślę, że w takim meczu jego team miałby przewagę. A tak to się muszę grubiej zastanowić.

 

Już wysyłać głosy i będą wyniki jak każdy wyśle, czy czekać aż wszyscy "zagrają" i wysyłąć hurtem?

 

Głosowanie jest odtajniane po rozstrzygnięciu matchupu czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie karpik nie odpowiedział na pytanie jak chce swoich zawodników zmieścić na parkiecie skoro właściwie ma dominuąjcą trójkę która jest odpowiedzialna za atak.

KIdd Howard James

Wydawało mi się, że pisałem dość jasno. Kidd odpowiada za early offense, gdzie może obsługiwać podaniami Jamesa, Cartera, Scotta i resztę. Howard jest karmiony piłkami na low post, gdy broni go Hayes. LeBron gra picki z Dwightem przeciwko parze Barkley-Eaton, co otwiera mnóstwo zagrywek, ponieważ Barkley z Eatonem aż wołają tutaj o pomoc - jesli jej nie dostaną - są ruchani bez mydła. Pomoc dla nich otwiera open shoty, więc idealnie przyda się court vision LeBrona.

 

Co do Hayesa, to poza jego orientacją seksualną Rob nie powiedział nam wiele o nim jako o zawodniku.

 

Rob, piszesz, że Hayes poprowadził Bullets do mistrzostwa. To ja się spytam gdzie jest jego MVP Finals? U Unselda? W tamtym roku MVP finałów został koleś, który rzucał 9 pkt w meczu. Nie meganapierdalacz Hayes, ale Wes "9 pts" Unseld. Nigdy wcześniej ani później MVP nie został ktoś, kto rzucał tyle punktów. W G7 tamtej serii Elvin miał całe 12 pkt i 6 fauli. Rok później Bullets dostali wpierdol z Sonics (z sophomore Sikmą) i Hayes grał na poziomie niecałych 40% FG. Rzeczywiście nie wiem jakim sposobem mogłem go tak nie doceniać.

 

Więcej napiszę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob, piszesz, że Hayes poprowadził Bullets do mistrzostwa. To ja się spytam gdzie jest jego MVP Finals? U Unselda? W tamtym roku MVP finałów został koleś, który rzucał 9 pkt w meczu. Nie meganapierdalacz Hayes, ale Wes "9 pts" Unseld. Nigdy wcześniej ani później MVP nie został ktoś, kto rzucał tyle punktów. W G7 tamtej serii Elvin miał całe 12 pkt i 6 fauli. Rok później Bullets dostali wpierdol z Sonics (z sophomore Sikmą) i Hayes grał na poziomie niecałych 40% FG. Rzeczywiście nie wiem jakim sposobem mogłem go tak nie doceniać.

Hayes nie dostał z powodu tego, że był powszechnie nielubiany, szczególnie wśród graczy.

 

When you look at the numbers:

 

Wes Unseld: 9.0 points, 11.0 rebounds, 3.9 assists, 52% FG, 7 turnovers, 39.1 mpg

Elvin Hayes: 20.7 points, 11.9 rebounds, 1.4 assists, 2 blocks, 48.0 FG%, 39.4 mpg

 

You wonder how Hayes didn't win. But I said before that Hayes was a bad teammate, and that played a factor, similar to Rick Barry not winning MVP in 1975. Hayes was a bad teammate, and people had nothing but good things to say about Unseld. Human nature being what it is, that matters. Additionally, there's the fact that Unseld was the career-long Bullet who had been there for 10 years, including when they were in Baltimore, and who turned the team around by 21 games his rookie year--which was a record at the time, and winning MVP. So once they finally won a championship, Finals MVP went to the long-time Bullet over Hayes, who'd only been there four years.

 

In 1987, Basketball statistical analyst Dave Heeren wrote,

 

Remember the Elvin Hayes incident? During the 1978 playoffs, the Championship series between Washington and Seattle reached the seventh game. Rick Barry, whose Golden State team had not qualified for the playoffs that year, was announcing that game and doing his usual candid job. He pointed out that one of the referees had a short temper and that he was especially apt to make hasty foul calls against Hayes, whom he did not like because Hayes did a lot of complaining about his calls.

 

Hayes, who had been the series' outstanding player to that point, picked up his fourth foul during the third quarter and argued before going to the bench. The same official whistled him for his fifth and sixth fouls in quick succession after he reentered the game early in the fourth quarter. Replays showed that Hayes had not committed either of the fouls. On one of them there had been no physical contact at all.

 

But Hayes was out of the game, and a vindictive referee could have deprived Washington of a league championship becaus the Bullets were ahead by 8 or 10 points when Hayes went out. Paced by Bob Dandridge, the Bullets did hold on to win. But Hayes was deprived of an award he wanted and deserved. Since he had not played during the closing minutes of the championship game, the championship series MVP trophy was given to Wes Unseld. Unseld, then in the twilight of his career, had produced little offense for the Bullets and had been victimized by Seattle center Marvin Webster for 30 points, or a basket more or less, in the final game.

 

 

Unseld played 45 minutes in the final game, and had 15 points, a team-high 9 rebounds and 6 assists. Hayes played 30 minutes, and had 12 points, 8 rebounds, 1 assist, 2 blocks. Since Hayes was on the bench when Washington won, that was also a factor in MVP going to Unseld. So there you go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Rob napisał gdzieś, że na maxa zamula grę, a nie próbuje przechwytywać piłki, zamula grę jeszcze bardziej, pożera shotclock, jeszcze bardziej zamula grę i wybija piłkę zza kosza przez 20 sekund to myślę, że w takim meczu jego team miałby przewagę. A tak to się muszę grubiej zastanowić.

 

Już wysyłać głosy i będą wyniki jak każdy wyśle, czy czekać aż wszyscy "zagrają" i wysyłąć hurtem?

 

Głosowanie jest odtajniane po rozstrzygnięciu matchupu czy jak?

Niestety Chytry, ni w ząb nie znam się na taktyce w koszykówce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Rob napisał gdzieś, że na maxa zamula grę, a nie próbuje przechwytywać piłki, zamula grę jeszcze bardziej, pożera shotclock, jeszcze bardziej zamula grę i wybija piłkę zza kosza przez 20 sekund to myślę, że w takim meczu jego team miałby przewagę. A tak to się muszę grubiej zastanowić.

 

Już wysyłać głosy i będą wyniki jak każdy wyśle, czy czekać aż wszyscy "zagrają" i wysyłąć hurtem?

 

Głosowanie jest odtajniane po rozstrzygnięciu matchupu czy jak?

Niestety Chytry, ni w ząb nie znam się na taktyce w koszykówce :-)

Parę pytań:

Stockon i Ai3 nie grają razem na parkiecie, to w takim razie który z nich siedzi na ławce przez 3 kwarty?

po drugie chcesz zrobić zmonopolizowaną przez ai3 ofensywe alltime? uszły by przy składzie Ai3/Bowen/Battier/Rodman/Wallace, ty jednak masz za słaby defense by robić ofensywę poniżej średnij(w warunkach all-time grubo poniżej, może nie taka tragedia jak forumowy ai3 w obronie, ale jendka słaba)

Czemu Barkleya nie robisz PF? Tzn ogółem bardzo dobry ruch przy twin twoers Gasol-Howard by go dać na sf, ale jak jeden schodiz, to Barkley powinien wrócić do swojego królestwa.

No i ropisz minuty - rozumiem, że Eaton=Howard i Hayes=Gasol(jedyni twoi obrońcy na nich), a reszta? Szczególnie mnie interesuje Stocko, Ai3 i Mullin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stockton jest podstawowym rozgrywającym i on gra większość czasu.

 

AI wchodzi jako gwiazda drugiego unitu i na ten czas zespół jest ustawiany pod niego.

 

Barkley nominalnie gra u mnie na PF a Hayes na C. Ustawienie Eatona w s5 a tym samym przesunięcie Hayesa i Barkleya niżej to odpowiedź na dwie wieże rywala. Przy odpowiednim układzie na boisku (niższy skład przeciwnika), Hayes przechodzi na C a Barkley na PF. Zależnie od potrzeby mogę rotować.

 

rozpisanie minut i line-upów to większa robota, ale ok, spróbuję dzisiaj rozpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.