Skocz do zawartości

odchamiamy się


dh12

Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu ksiazki Hawkinga mam kilka pytan:

- na jakim sprzecie chodzimy?

- jak sie do niego dostac?

- czy pod kwarkami/strunami jest zestaw zasad jak w programie LIFE.

- dlaczego multiwersum Zelaznego z Amberu jest podobne do teorii Hawkinga?

- czy w zwinietych wymiarach jest tylko hardware/software czy jest tam jeszcze BOG?

- i jak sie do tego dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskich bogów gainmana polecam.

cudenko

choć nigdziebadz do klasa sama dla siebie.

Kurna jakoś mi umknęła ta Twoja odpowiedź, sorry. Dzięki za polecenie (zawsze doceniam), przetestuję kiedy znajdę czas. Chwilowo przebijam się przez A dance with dragons i po angielsku nie idzie mi tak dobrze jak bym sobie życzył :). Ale i tak jest zajebiście, wreszcie coś więcej na temat okolic muru, Daenerys i Tyriona :).

 

Widzę że trochę tu o Żelaznym piszecie, nie testowałem ale chyba dam mu szansę.

 

Co do Pana lodowego ogrodu czy jak mu tam, też uważam że 1 i 3 część były lepsze od 2-ki ale generalnie seria jest niezła. Czekam w każdym razie na kolejną część i mam nadzieję że zostanę czymś zaskoczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Panowie temat praktycznie umarl, czas go odswiezyc. Co tam ostatnio wam wpadlo w rece co byscie polecieli, czas niedlugo odwiedzic Polske i troche powiekszyc zbior ksiazek. Chapne na pewno Grzedowicza, Komude (Samozwaniec), chce odswiezyc pamiec i calego Wiedzmina kupic i przeczytac od nowa. Poczekam chyba na Martina az w koncu skonczy cala swoje serie i przeczytam wszystko od nowa. Jakies dodatkowe porady mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umberto Eco - Cmentarz w Pradze, literacka fantazja o genezie powstania tzw. protokołow mędrców syjonu, czyli światowym spisku żydów, rózne pipki krzycza że książka jest antysemicka ... taka modna lewacka poprawność polityczna współczesnych czasów ... gł. bohater to po prostu niezły pojeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.