Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych, korzystających z LP na PS4 - macie jakieś problemy z logowaniem?

 

Mi wyskakuje za każdym razem 'failed' a przecież wszystko dobrze wpisuję bo na kompie nie mam problemu z zalogowaniem się.

 

Nie, loguje sie bez problemu, ale na PS4 obraz lubi poprzycinac :smile:.

Edytowane przez dawiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sciagnelo 5zł, czyli nie taki darmowy :onthego:

 

To co piszesz jest nieprawdą. Kwota nie jest ściągnięta tylko zablokowana, zablokowanie nie jest pobraniem - kwota jest pobrana jak transakcja na karcie jest rozliczona , blokada jest tylko robiona na poczet ewentualnych przyszłych należności. Ta kwota zostanie zwrócona do salda dostępnego na rachunku jak bank zdejmie blokada , bo jest maksymalnie 2 tygodnie na pobranie od momentu blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było już w temacie, ale mam pytanie: Czy oglądając na latopie na pełnym ekranie macie nieostry obraz mimo max jakości? Wnerwia mnie, niby 3000 to żadna super jakość ale obraz jednak powinien być ostry a nie pikselowaty. Kwestia mojego kompa czy problem ogólniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie pomogło. Następny krok to sprawdzę na innym kompie. 

 

Ja oglądam w ten sposób i nie ma żadnego problemu. Ja bym obstawiał raczej współpracę TV z komputerem. Jak tv jest ustawione w komputerze na 1080p i jest ostry obraz z komputera to i jest ostry na przeglądarce.i na zawartości przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mam kłopot stricte na ekranie laptopa. Na tv będe miał okazję sprawdzić niedługo bo sam nie mam TV. Uważam że 3000 kbps powinno być ostre nie tylko w oknie ale i na full ekranie. Szczególnie rzuca się w oczy grafika telewizyjna (np wynik) i linie boiska. 

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mam kłopot stricte na ekranie laptopa. Na tv będe miał okazję sprawdzić niedługo bo sam nie mam TV. Uważam że 3000 kbps powinno być ostre nie tylko w oknie ale i na full ekranie. Szczególnie rzuca się w oczy grafika telewizyjna (np wynik) i linie boiska. 

 

Czasami tak jest , że te napisy i obraz się rozmywają na kilka sekund i wracają do normy - jeśli chodzi o porównanie jakości to na canal+ z satelity  jest o wiele lepszy obraz tylko dźwięk i komentarz mi nie odpowiada.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pewien problem.

Dzisiaj z ciekawości wchodze na PS4 i odpalam LP. przez przypadek włączyłem na transmisje live i działała mimo, że nie miałem wykupionego LP. Tzn. zasubowałem tylko na Global Games i zrezygnowałem. Jak to możliwe? W My Accounts pisze:

 

Global Games
Billed Date: Oct 11, 2015
Access Through: Aug 31, 2016
 

Pieniędzy chyba nie pobrało, bo kupowałem z konta kolegi a on nic mi nie mówił, że ubywa mu pieniedzy. O co chdozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.