Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Espn Player za darmo 19-26 grudnia wszystkie sporty college USA koszykówka NCAA

i futbol amerykański w tym 16 Bowl Games oraz dostęp do kanałów na żywo ESPN U i SEC Network

 

Może nie na temat , ale pewnie znajdą się chętni by pooglądać przyszłe gwiazdy NBA.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za promocode.

 

Miałbym dwa pytania:

Kod jest ważny tylko dzisiaj?

 

Miesięczna subskrypcja "wchodzi" na kartę danego dnia kiedy się kupiło? Np. 26.12.15, 26.01.16, 26.02.16 itd? Czy zawsze pierwszego?

 

1) podobno ważny do 29.12.2015  , ale w ubiegłym roku był jeszcze jeden kod działający do nowego roku ważny około  29-1 i dawał taki sam rabat.

2) Tak to działa jak rozpoczynasz 25 to każdego 25 ściąga kolejny miesiąc z karty.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości czystej zapytam. Będąc zainteresowanym miesięcznym abonamentem i płacąc przez Paypal, jak wygląda sytuacja z rezygnacją z usługi? Czy samo się anuluje gdy na koncie Paypal brak środków?

 

Nie wiem, czy powinienem sie wypowiadać w tym temacie, bo raz kiedyś skorzystałem z paypal i tylko miałem z tym kłopoty,

 

1) jak ty rezygnujesz z usługi to zgłaszasz to do nba , a oni wycofują subskrypcje w paypal

2) zgodnie z nowym regulaminam paypal nie robi zwrotów. i o ile odzyskanie kasy od nba jest możliwe bez problemu to od paypal możę byc trudne.

3) Brak środków nie zatrzymuje zobowiązania i system będzie wciąż próbował pobrać środki, co będzie dalej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Jak to jest ze schodzeniem ceny w dół w okresie styczeń/luty za usługę za cały sezon? Obecne 639zł to z tego co się orientuje relatywnie sporo. Planuje po sesji, czyli własnie tak na początku lutego zakupić LP, ale nie wiem kiedy będzie na to odpowiedni moment, tak aby mój portfel ucierpiał jak najmniej :) Może jakieś rabaty jeszcze się szykują?

 

I ostatecznie nie można płacić paypalem? tylko karta kredytowa?

 

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to jest Eurosport player? :grin: Wygooglałem sobie ale może ktoś mógłby w paru słowach napisać co to jest i jak to się ma do LP? :tongue:

 

Ja z opisu wnioskuję, że eurosport będzie miał tylko sprzedaż łączoną - czyli jak ktoś kupi eurosport to dostanie razem NBA League PASS - pytanie tylko o cenę jak będzie taniej niż NBA to okey, ale być może , że w ramach pakietu eurosport będzie na przykład oprócz eurosportu 1 i eurosportu 2 także nba tv

 

obecnie

 

Oferta usługi Eurosport Player w ostatnim czasie dynamicznie się rozszerza. Dzięki niej kibice mają dostęp do Eurosportu 1, Eurosportu 2 i Eurosportnews oraz kanałów dodatkowych, w których można oglądać na żywo między innymi wszystkie spotkania w Bundeslidze czy mecze na wielu kortach podczas tenisowych turniejów wielkoszlemowych

 

To, że Canal+ ma prawa, wcale nie oznacza, że ma je na wyłączność. Raczej nie będzie nba na eurosporcie, ale może być jako usługa dodana na platformie eurosport player coś jak eleven jest na player.pl

Cześć,

 

Jak to jest ze schodzeniem ceny w dół w okresie styczeń/luty za usługę za cały sezon? Obecne 639zł to z tego co się orientuje relatywnie sporo. Planuje po sesji, czyli własnie tak na początku lutego zakupić LP, ale nie wiem kiedy będzie na to odpowiedni moment, tak aby mój portfel ucierpiał jak najmniej :smile: Może jakieś rabaty jeszcze się szykują?

 

I ostatecznie nie można płacić paypalem? tylko karta kredytowa?

 

Z góry dzięki za odpowiedź :smile:

 

Wszystkie te odpowiedzi już padły poczytaj sobie forum za ostatni rok i będziesz znał odpowiedzi na wszystkie pytania

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to jest Eurosport player? :grin: Wygooglałem sobie ale może ktoś mógłby w paru słowach napisać co to jest i jak to się ma do LP? :tongue:

Taki Eurposport tylko, że na desktopie/mobilnie. Ja tam od lat zawsze wykupuje EP na 3 toury w roku - Giro, TdF, Vuelta. Ich odtwarzacz fajnie działa, można sobie wybrać język transmisji itp. Ciekawe jak będzie z tym LP. 

 

http://eurosport.onet.pl/koszykowka/nba/eurosport-wprowadza-nowy-pakiet-z-liga-nba/e1jrz8

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.