Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ely3 napisał:

Jak jesteś zalogowany to w górnym prawym roku ekranu masz coś takiego jak My NBA ID. Tam jest Help

Wchodzisz a potem Technical support tam na dole jest email us... I potem już sobie powinieneś poradzić. Mi odpiusują regularnie ale o ile większość się poprawiła o tyle co któryś mecz mi się całkowicie tnie kiedy go odtwarzam.

Ogólnie słabe jest to ,że nie waidomo kiedy zaczyna się 1 kwarta czy czwarta i trzeba trochę na ślepo przeciągać jak się nie chce całego meczu oglądać

Nigdy do nich nie musiałem pisać. Raz tylko jak jakiś kołek (jestem uzdolniony) włączyłem opcje napisów, gdzie komentarz był w formie pisanej. Ale się namęczyłem żeby to usunąć. Nigdy mi nie przycisk meczu3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ptak napisał:

Pytanie taktyczne. Mecz zaczyna się o 3. Idę do pracy i jak wstanę 4:30 to ile obejrzę, 2 połowę? O 5:30 muszę zacząć się szykować do wyjścia 

od początku drugiej połowy zaczniesz mniej więcej to możesz nie zdążyć jak mecz będzie na styku 

apke w telefonie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kubbas napisał:

Tez miałem dzisiaj problemy przez 5 minut żaden mecz nie działał 

Jak skończyłem mecz Heat-Blazers to musiałem zresetować wszystkie routery bo wywalało mi komunikat ,że NBa nie może wrzucić meczu online bo czekało 0,3 sekundy na odpowiedź mojego połączenia. W tym samym czasie bez problemu mogłem na stremingu oglądać . Po zresetowaniu system zaczął działać i mogłem oglądać kolejne mecze na zywo ale czy to był błąd LP czy mojego połączenia to nie wiem. Ale też ok 4-5 minut to trwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia w tym roku. Oglądając na kompie z odtworzenia wieczorem od razu jest obrazek z jakąś akcją z meczu spoilerujący kto wygrał. W dodatku mecze są tak poobcinane, że właśnie w meczu Knicks- Wolves po kilku minutach drugiej kwarty przeskoczyło mi do trzeciej. Niektóre akcje są przerwane w  przed oddaniem rzutu.  Czegoś takiego nigdy nie było. Tęsknie za tym co było 10 lat temu, nawet jak było 2 razy droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, mcreativo napisał:

Hej, czy jak kupiłem League Passa w Polsce, będę mógł oglądać mecze zagranicą? Lecę do Tajlandii.

Jeśli nic się nie zmieniło od zeszłego sezonu to tak, ja miałem w zeszłym roku holenderski LP i oglądałem w Polsce podczas świat Bożego narodzenia. W tym sezonie jeszcze nie mam, dopiero na gwiazdkową promocje chyba kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.