Skocz do zawartości
amaavel

NBA League Pass

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie ma skrótów jak są.

Jeszcze jest więcej, opcji: All possession, 10 minut, home condensed, away condensed. 

Ja kupiłem z canal+ na rok za 450zł. Spoko opcja, obejrzę też naszą ekstraklasę od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta aplikacja to gówn o szczerze mówiąc. Nie można oglądać offline, wczytuje się mega długo , wywala. Przewinąć się nie da dobrze bo zaraz wywali. Stara była lepsza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Recap to jakaś popierdółka, kilkudziesięciosekundowe podsumowanie. Normalnych skrótów w aplikacji na TV nie ma. Przynajmniej na Apple TV. Trzeba przesyłać obraz z telefonu lub komputera. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Tasma napisał:

Właśnie miałem o tym pisać. Nie ma skrótów. Beznadzieja. 

Czy ktoś zastanawiał się nad kupieniem LP przez VPN'a w Indiach. Koszt to 1500 lub 2000 rupii w zależności od pakietu czyli odpowiednio 90 i 120 zł. Tylko teraz ponoć trzeba mieć odpalonego VPNa nie tylko do zakupu, ale każdorazowo do oglądania. Mam płatny VPN, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki. Może lepiej dołożyć i kupić bez. Ktoś się tak bawił?

Ja próbowałem przez vpn z Turcji, ale nie przechodziła mi płatność kartą revolut.

W chwili obecnej Game Pass nie jest wart żadnych pieniędzy. Ciągłe loading na PC, brak możliwości oglądania skrótów przy hidescore. Przy streamingu z telefonu na tv(tv lg, smarton realme) jest tylko dzwięk. Nie wiem kogo ma zachęcić ten free trial jak tu nic nie działa tak jak powinno. Co do ceny to taki Game Pass max powinien kosztować za sezon coś koło 200zł a nie 360 :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo skąd ta obniżka ceny.

Jest to mój pierwszy LP i jak nic z tym nie zrobią ta na pewno ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

53 minuty temu, 24kobe8 napisał:

Wiadomo skąd ta obniżka ceny.

Jest to mój pierwszy LP i jak nic z tym nie zrobią ta na pewno ostatni.

Przecież to nie ma z tym nic wspólnego. Prędzej chodzi o nowych klientów, większy zasięg, promocje NBA itp. taki NHL jest za darmo w viaplay.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, ptak napisał:

Przecież to nie ma z tym nic wspólnego. Prędzej chodzi o nowych klientów, większy zasięg, promocje NBA itp. taki NHL jest za darmo w viaplay.

Viaplay 35 zeta/msc ale NHL za darmo...

Ja mam w c+ nba tez za darmo 😀

A tak serio to jasne, że LP nie z tego powodu jest w niższej cenie ale idzie w parze z fatalnym działaniem i spora ilością błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, kao chen napisał:

Ja próbowałem przez vpn z Turcji, ale nie przechodziła mi płatność kartą revolut.

W chwili obecnej Game Pass nie jest wart żadnych pieniędzy. Ciągłe loading na PC, brak możliwości oglądania skrótów przy hidescore. Przy streamingu z telefonu na tv(tv lg, smarton realme) jest tylko dzwięk. Nie wiem kogo ma zachęcić ten free trial jak tu nic nie działa tak jak powinno. Co do ceny to taki Game Pass max powinien kosztować za sezon coś koło 200zł a nie 360 :]

Z tego co czytałem to przechodzą lokalne karty i te wystawione przez giełdy kryptowalutowe. 

Revo generalnie jest na cenzurowanym w wielu miejscach, tutaj też. Większa szansa że przejdzie Curve.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, 24kobe8 napisał:

Viaplay 35 zeta/msc ale NHL za darmo...

Ja mam w c+ nba tez za darmo 😀

A tak serio to jasne, że LP nie z tego powodu jest w niższej cenie ale idzie w parze z fatalnym działaniem i spora ilością błędów.

Masz NBA? Ile tych meczów masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaje sposób jak obejrzeć skrót meczu używając LP z poziomu przeglądarki.

1) klikamy na "Games" w lewym górnym rogu

2) przy interesującym nas meczu "game details"

3) teraz condensed games i dalej wiadomo

Ale to skurczybyki schowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oglada ktos z was league passa na widescreenie? jest jakas opcja zeskalowania obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej macie te problemy ze spoilerami wynikow?

Ja dzis kupilem LP i kompletnie dziala bez zastrzezen i nie mam zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się mecz wczytuję 5 minut, tak nie może być 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi np dziś w ogóle nie działa nic na komputerze, niezależnie od tego czy wybieram 'watch', 'game details' czy cokolwiek innego to tylko przeładowuje stronę. słabiutko wystartowali z sezonem, zawsze były na początku kłopoty, ale nie az takie, mam nadzieję że zaraz to ogarną

na telefonie natomiast działa normalnie.

Edytowane przez Sachs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, człowiek...morza napisał:

U mnie na safari jakby co działa bez zarzutu

A korzystasz na MacBooku czy IPhone ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oglądam na żywo, w pracy, w autobusie, w domu na tv. śmiga aż miło. Teraz skończyły mi się nocki i tak fajnie to już nie będzie. Będę musiał wrócić do 10 minutowych skrótów na YT w drodze do pracy.

Ale fakt mecz oglądałem w nocy, zaraz sprawdzę jak to wygląda obecnie.

LAF Tobie mecz "na żywo" tak długo się ładuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi