Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Reikai napisał:

Nie da rady.

Jedyna opcja to android, więc sony. Lub odpalać przez konsole/laptopa i hdmi.

@LAF

Ja polecam załatwić sobie Chromecast, podłączasz go przez HDMI do TV. Chromecast łączy się z twoją wifi. 

Apki z telefounu(nba league pass, youtube, platformy streamingowe np hbo go) wykrywają Chromcasta i jednym przyciskiem z ich poziomu możesz streamować na TV.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, LAF napisał:

Wiecie może jak ja zainstalować na smartTV Samsung ? 

Ja oglądałem LP na Samsungu przez dwa sezony przez Roku, ale tydzień temu roku się sfajczyło po 10 latach. Musiałem kupić Amazon Fire TV. Lepsza opcja od roku, gdyż oprócz możliwości oglądania pasów NBA, NFL, MLB jest dużo amerykańskich  kanałów info za free  z samego NY jest trzy lokalne kanały TV, dodatkowo kilka sportowych ze skrótami z lig.      Koszt 200 zł, co biorąc pod uwagę że League Pass jest cztery razy tańszy niż w zeszłym sezonie jest niewielkim wydatkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mayor napisał:

 

Ja oglądałem LP na Samsungu przez dwa sezony przez Roku, ale tydzień temu roku się sfajczyło po 10 latach. Musiałem kupić Amazon Fire TV. Lepsza opcja od roku, gdyż oprócz możliwości oglądania pasów NBA, NFL, MLB jest dużo amerykańskich  kanałów info za free  z samego NY jest trzy lokalne kanały TV, dodatkowo kilka sportowych ze skrótami z lig.      Koszt 200 zł, co biorąc pod uwagę że League Pass jest cztery razy tańszy niż w zeszłym sezonie jest niewielkim wydatkiem 

To Amazon fire tylko w USA bo chciałbym ogarnąć sobie coś pod nfl i nba i szukam opcji w Polsce ostatecznie przez vpn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stryder napisał:

To Amazon fire tylko w USA bo chciałbym ogarnąć sobie coś pod nfl i nba i szukam opcji w Polsce ostatecznie przez vpn

W Polsce .W US League Pass zupełnie nie ma sensu ,za taki pakiet który zapłaciłem w Pl 359 zl w Stanach trzeba zapłacić $199 i miałbym wycięte wszystkie mecze Nets i Knicks.Oprócz tego  normalne amerykańskie  TV  transmitują najciekawsze mecze, całe finały i Play Offy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2022 o 10:09, Reikai napisał:

Jest opcja wyłączenia wyników.

Kupiłem, odpaliłem, zaznaczyłem hide scores, włączyłem sobie mecz NY-Ind. Wszystko fajnie, ale chciałem przewinąć przerwę na time-out i po ruszeniu myszką pojawił mi się pasek z wynikami meczów :) ch... z wynikiem preseason, ale jak cos takiego ma wyskakiwać w sezonie to podziękuję za LP póki jeszcze mogę wycofać kasę (7dni try)

 

LP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cwikson napisał:

Kupiłem, odpaliłem, zaznaczyłem hide scores, włączyłem sobie mecz NY-Ind. Wszystko fajnie, ale chciałem przewinąć przerwę na time-out i po ruszeniu myszką pojawił mi się pasek z wynikami meczów :) ch... z wynikiem preseason, ale jak cos takiego ma wyskakiwać w sezonie to podziękuję za LP póki jeszcze mogę wycofać kasę (7dni try)

 

LP.jpg

Jakiś bug albo nie zmieniło się po prostu, zazwyczaj po przewinięciu tych wyników nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dzisiaj pojawiły się te spoilery, wcześniej było ok a faktycznie jest to mega irytujące.

Jako, że to moj pierwszy sezon z LP mam kilka pytań:

1. Czy dobrze widziałem, że mecze które będą w C+ nie będą dostępne w LP?

2. Oglądając mecz na lapku wszystko śmiga,  ale jak przewijam HT to zaczyna mi się zacinać mecz co kilka sekund. Też macie taki problem? Net i laptop są ok więc nie wiem w czym może być problem...

3. Opcje condensed i all possession nie są dostępne przez przeglądarkę?

4. Można oglądać na xbox one Czy tylko na nowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ptak napisał:

Jako, że się uczę. Jak będę chciał obejrzeć mecz z odtworzenia, to poleci z wszystkimi przerwami? Muszę jeszcze ogarnąć jak ustawić to tak, żeby nie było widać wyniku. 

Była w zeszłym sezonie skondensowanych meczów - same posiadania piłki wtedy 40 minut mecz trwał itd, ale na razie tego nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 15:45, LeweBiodroSmoka napisał:

a nie od drugiej rundy przypadkiem?

W pierwszej rundzie  PO kilka meczów jest na NBA TV, ale ten kanał jest tak tani że można go zaliczyć do ogólnodostępnych. Za to League Pass na terenie US i Kanady nie pokazuje żadnego meczu play off,finałów,all star ani summer league. Dodatkowo masz zablokowane wszystkie mecze lokalnych drużyn jeżeli kod pocztowy mieści się w promieniu. 80 mil od hali danego zespołu, tak samo wszystkie mecze ,które są nationally televised

1 godzinę temu, ptak napisał:

Jako, że się uczę. Jak będę chciał obejrzeć mecz z odtworzenia, to poleci z wszystkimi przerwami? Muszę jeszcze ogarnąć jak ustawić to tak, żeby nie było widać wyniku. 

Przed przeniesieniem do archiwum (ok 3 godziny po zakończeniu) mecze są przycinane ,ale można też wybrać opcje all possessions wtedy masz tylko akcje i jest tylko 35-40 minut.Do ukrycia wyników wystarczy wybrać opcje hide scores 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Jako, że się uczę. Jak będę chciał obejrzeć mecz z odtworzenia, to poleci z wszystkimi przerwami? Muszę jeszcze ogarnąć jak ustawić to tak, żeby nie było widać wyniku. 

Wersja bez przerw się pojawia później w ciągu dnia, wiec tak, ale nie bezpośrednio po meczu tylko kilka godzin później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.