Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Wogóle to się coś poknociło, dawno odpalałem LP, zawsze korzystałem z darmowego tunnel bear. Właśnie wszedłem tak jak do tej pory odpaliłem mecz, kiedy mecz się załadował to wyłączyłem vpn żeby nie tracić transferu a tu mnie wywaliło z meczu i tak kilka razy. Czyżby coś zmienili ze nie da się tak już oglądać? Dlatego szukam jakiegoś godnego polecenia vpna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gaston napisał:

Siema, chciałby ktoś się podzielić na miesiąc league passem wzamian za canal plus online netflixa i HBO Max? 

Nie warto stary są teraz takie streamy ze można odpalić full HD na telefonie konsoli PC wszystkim 

Wpisz w Google nba bite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wiesz dla samego live to pewnie nie warto mieć LP. Ale na league pass możesz tez obejrzeć każdy mecz kiedy chcesz ;)

poza tym w wersji premium można ogladać na dwie osoby, przy 700zeta na pół, to i tak w c*** wiecej na fajki w miesiacu wydasz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

poza tym w wersji premium można ogladać na dwie osoby, przy 700zeta na pół, to i tak w c*** wiecej na fajki w miesiacu wydasz

Ja nie palę, oglądam tylko jeden zespół, więc 350 to sporo jak dla mnie za Celtics.

Kubbas nie wiem czy wiesz ale korzystanie ze streamingu to forma kradzieży, bo żebys mógł obejrzeć mecz to ktoś musi to ogarnąć a taka transmisja to nie jest 100$. Nie będę zgrywać świętoszka i udawać że nigdy nie korzystałem z takiej opcji, ale chwalenie się tym i namawianie innych do tego jest słabe jak dla mnie.

p s. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby 2$za pojedynczy mecz 😉

p.s. 2 idealnym rozwiązaniem byłoby to co robi viaplay z NHL. Puszcza wszystkie nocne spotkania z angielskim komentarzem. Po prostu leci amerykański sygnał i nikt się nie bawi w szczegóły

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ptak napisał:

Ja nie palę, oglądam tylko jeden zespół, więc 350 to sporo jak dla mnie za Celtics.

Kubbas nie wiem czy wiesz ale korzystanie ze streamingu to forma kradzieży, bo żebys mógł obejrzeć mecz to ktoś musi to ogarnąć a taka transmisja to nie jest 100$. Nie będę zgrywać świętoszka i udawać że nigdy nie korzystałem z takiej opcji, ale chwalenie się tym i namawianie innych do tego jest słabe jak dla mnie.

p s. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby 2$za pojedynczy mecz 😉

p.s. 2 idealnym rozwiązaniem byłoby to co robi viaplay z NHL. Puszcza wszystkie nocne spotkania z angielskim komentarzem. Po prostu leci amerykański sygnał i nikt się nie bawi w szczegóły

700 PLN to na start sezonu, teraz masz za 85 + jest też opcja na jeden zespół na starcie sezonu.

Ale 85 lub 85/2 to serio tanio, jakbyś chciał jednak finały obejrzeć bez Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Wiesz dla samego live to pewnie nie warto mieć LP. Ale na league pass możesz tez obejrzeć każdy mecz kiedy chcesz ;)

Niby tak ale dzisiaj np wstałem rano i robiłem sobie śniadanie gdy oba mecze w HD z 720pier mi się ściągnęły w 30 minut

Także po co płacić?

 

3 godziny temu, ptak napisał:

Ja nie palę, oglądam tylko jeden zespół, więc 350 to sporo jak dla mnie za Celtics.

Kubbas nie wiem czy wiesz ale korzystanie ze streamingu to forma kradzieży, bo żebys mógł obejrzeć mecz to ktoś musi to ogarnąć a taka transmisja to nie jest 100$. Nie będę zgrywać świętoszka i udawać że nigdy nie korzystałem z takiej opcji, ale chwalenie się tym i namawianie innych do tego jest słabe jak dla mnie.

p s. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby 2$za pojedynczy mecz 😉

p.s. 2 idealnym rozwiązaniem byłoby to co robi viaplay z NHL. Puszcza wszystkie nocne spotkania z angielskim komentarzem. Po prostu leci amerykański sygnał i nikt się nie bawi w szczegóły

Wiem o tym ale jakbym miał odkąd zaczalem używać internetu płacić za każdą formę entertainmentu koszykówka igrzyska piłka nożna tenis filmy muzyka to bym nie miał co jeść 

Także pouczanie o tym że streamingi są nielegalne nie musisz tego robić bo to wiem, niech ściągają tych co udostępniają za internet place i używam go jak chce, zwłaszcza że kiedyś nie było żadnych streamingow 

Dodam jeszcze że posiadam kupę oryginalnych rapowych CD i kupuje je z szacunku dla wykonawców 

A co do lp jak cena teraz za po 60 zł jest bardzo dobra tak podczas sezonu za cały rs nie jest

Zwłaszcza back in the day była jeszcze bardziej skandaliczna gdzie w Polsce uczyłem się w gimbazie nie zarabiałem a za lp przy mniejszych zarobkach rodziców w 2008 wołali około 2 klocki za lp na cały rok

Teraz zeszli z ceny właśnie głównie dzięki streamerom bo są konkurencja, myślisz @ptak że dali by ci lp na playoffy za 60 zl gdyby nie streamingi? Bez nich by dalej zdzierali po 250 jak kiedys 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam wszystkie kanały sportowe w tym kraju, oglądam mecze legalnie. NBA leci w tak durnych godzinach i na dodatek interesuje mnie tylko jeden zespół. Więc nie interesuje mnie w ogóle LP.

Wiesz, że jak kupujesz u złodzieja to też jesteś winny? Szczególnie kiedy wiesz o tym, że jest to towar kradziony.  To tyle w kwestii, że to nie Ty jesteś winny tylko ktoś kto to udostępnia.

Ale mnie zasadniczo chodzi, że sporym nietaktem jest wstawianie tutaj linków do takich stron. Przecież skoro koleś chce oglądać w ten sposób mecz to chyba sam potrafi coś znaleźć w internecie. Bo jak już napisałem, nie udaję kogoś kto nigdy nie korzysta z takiej formy transmisji. Ale zachowajmy pozory przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko twoja opinia, widocznie masz węższy krąg zainteresowan niz ja skoro cie stać na kupowanie wszystkiego z całego spectrum rzeczy które oferuje internet 

Pewnie jakbym oglądał Celtics i telewizję jak ty to też bym płacił 

Zachowywanie pozorów w moim kodeksie moralnym jest gorsze niż bycie szczerym

 

image.png.de38da492195e7288f8d0e0e8f460ab6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

lp pozwala obejrzeć on demand najnowszy mecz serii czy trzeba czekać?

dobra, ogarnięte - czy jest jakaś opcja żeby odpalić sobie gierkę bez spoilowania wyniku?

ok udało się, może kiedyś zejdę na stałe z drzewa. ale UI to mają koszmarny

Edytowane przez Jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.07.2022 o 21:26, fluber napisał:

 

wlasnie chcialem to samo wstawic na forum, kupuje edycje mistrzowska oplaca sie mega

Cytat

NBA 2K23 CHAMPIONSHIP EDITION PRE-ORDER BONUS CONTENT

  • 5,000 Virtual Currency
  • 5,000 MyTEAM Points
  • 10 MyTEAM Promo Packs (delivered one a week)
  • A Boost for each MyCAREER Skill type
  • A Boost for each Gatorade Boost type
  • Devin Booker MyPLAYER Jersey
  • 95 Rated Devin Booker MyTEAM Free Agent Card

 

NBA 2K23 CHAMPIONSHIP EDITION DIGITAL BONUS CONTENT

This edition includes NBA 2K23 for Xbox One and Xbox Series X|S - A New Generation NBA 2K Experience.

The NBA 2K23 Championship Edition includes:

 

  • 12 Month NBA League Pass Subscription*
  • 100K Virtual Currency

MyTEAM

  • 10% XP Boost on MyTEAM Season Progression
  • 10K MyTEAM Points
  • 10 MyTEAM Tokens
  • 23 MyTEAM Promo Packs
    • Receive 10 when you first launch the game plus an Amethyst topper pack, then receive 2 per week for 6 weeks.
  • Sapphire Devin Booker and Ruby Michael Jordan MyTEAM Cards
  • 1 Free Agent Option Pack
  • 1 Diamond Jordan Shoe
  • 1 Ruby Coach Card Pack

MyCAREER

  • 10% XP Boost on MyCAREER Season Progression
  • Michael Jordan-themed Go-Kart
  • 10 Boosts for each MyCAREER Skill Boost type
  • 10 Boosts for each Gatorade Boost type
  • 1 2-Hr Double XP Coin
  • 4 Cover Star T-Shirts
  • 1 Backpack and Arm Sleeves
  • 1 Custom-designed Cover Star Skateboard

 

*Offer only available with purchases of the NBA 2K23 Championship Edition. Championship Edition (Digital) only available for pre-order. The Championship Edition (Physical) will be available in select regions and select retailers while stocks last. Pre-order to guarantee a copy. Not available on Nintendo Switch. NBA League Pass code will be delivered to the email address associated with the NBA 2K Account with which the Championship Edition Bonus Content was redeemed within 5 days of redemption (but no earlier than September 27, 2022) and must be redeemed by December 31, 2022. NBA League Pass valid for 12 months from redemption and auto-renews monthly unless cancelled prior to renewal date at the then-current published MSRP for NBA League Pass in your territory Availability restrictions apply. See nba.2k.com/2k23/league-pass for full terms, availability, redemption

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.