Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do osób oglądających na konsolach (u mnie XOne) czy w tym roku waszego League Passa też popierdoliło? To mocne słowa moze, ale no tryb bez spoilerów, a przed wejściem w games i tak wyskakuje inny ekran. Wczoraj to jeszcze do przeżycia, bo ile punktów w Q3 zdobył PG13, ale dziś dostałem spoiler game winnera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, GlenRice napisał:

Mam pytanie, chciałbym wykupić LP miesięczny na 8 meczów w miesiącu. Kluczowe pytanie, czy będę musiał płacić za cały rok, czy w każdej chwili mogę zrezygnować?

Jeżeli wybierzesz tryb Monthly a nie Annual to będziesz mógł w każdej chwili przez napisanie do supportu, Annual to płacisz z góry za sezon i co miesiąc dostaniesz 8 spotkań do uruchomienia, a jeżeli w danym miesiącu obejrzysz 6 to CI te dwa mecze przechodzą na kolejny miesiąc. 

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kilka dni temu wysłałem do supportu maila z prośbą o anulowanie subskrypcji League Passa. Niby otrzymałem informację zwrotną, że została ona wyłączona i zachowam dostęp do 1 września, ale w panelu nic się nie zmieniło. Nadal mam My subscriptions: NBA League Pass Annual, a Next bill: next season.

Tak powinno być i z czasem się to zmieni czy powinienem do supportu znów się dobijać?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Odpowiadajac na dwa z powyzszych pytan:

1. Mecze mozna zgrywac jesli na urzadzeniu mobilnym zainstalujesz apke NBA. Po zalogowaniu do niej bedzie opcja pobrania meczu (z wyborem wersji komentarza, jakosci itp.) Potem mozna ogladac np. w samolocie ;). Nie ma mozliwosci pobrania meczu na kompa przez LP z przegladarki (chyba ze jakims programem do przechwytywania streamingu).

2. Przy rezygnacji powinno byc zaznaczone ze zrezygnowales i nie masz daty kolejnej platnosci. Najlepiej upewnic sie przez kontakt z supportem czy wszystko dobrze poszlo.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie pojawiły się nowe plany NBA League Pass i ku mojemu zaskoczeniu w tym roku (nie przypominam sobie by było to dostępne w zeszłym) mamy coś takiego jak "League Pass Premium" który jest tym samym co najbardziej rozbudowany pakiet "League Pass" z tym, że mamy możliwość oglądania na 2 urządzeniach na raz.

Różnica przy rocznym planie to 679,99zł vs 599,99zł co sprawia, że dzieląc konto ze znajomym wychodzi 340zł na głowę! :) Jak myślicie przejdzie taki "sposób"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

Różnica przy rocznym planie to 679,99zł vs 599,99zł co sprawia, że dzieląc konto ze znajomym wychodzi 340zł na głowę! :) Jak myślicie przejdzie taki "sposób"?

Polak potrafi, więc założenie, że da się z tego zrobić "tylko" dwa konta jest błędne. Zaraz wjadą jacyś specjaliści od VPN i darkwebu i za te 340 to z 10 userów będzie miało league pass premium ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Polak potrafi, więc założenie, że da się z tego zrobić "tylko" dwa konta jest błędne. Zaraz wjadą jacyś specjaliści od VPN i darkwebu i za te 340 to z 10 userów będzie miało league pass premium ;).

a wsród tych 10 chytrych Polaków z 8  przyzna się, że są Hindusami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Raven2156 napisał:

Ale czysto teoretycznie zakładając, że zrzuca się z jednym zaufanym kumplem który nie prześle konta nikomu i będzie można zawsze na spokojnie obejrzeć to jest to mega opłacalny pakiet. :)

A to jest pewne ze można w jednym czasie na różnych IP oglądać ? Tak jak netflixa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

A to jest pewne ze można w jednym czasie na różnych IP oglądać ? Tak jak netflixa ? 

Nie ma nigdzie wzmianki o tym, że nie można i chyba taki jest właśnie tego sens - możliwość oglądania na różnych IP np. syn ogląda w domu a ojciec na wyjeździe służbowym.

Myślę, że zablokowanie takiej możliwości uwzględniając sieci które mają regularnie zmienne IP byłoby problematyczne.

Myślę, że będzie to działało na zasadach "Netflixowych" czyli z dzieleniem się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem ta nowa ofertę league pass i szukałbym kogoś chętnego na współdzielenie konta na nowy sezon. Myślę że cena 43,50zl miesięcznie za pełny league pass jest mega zachęcająca. Jakby ktoś był chętny to zapraszam do napisania do mnie wiadomości. Jestem nowy na tym forum ale koszykówka i nba interesuje się wieeele lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.