Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja to zrobiłem, jeszcze jest niby tydzień darmowej subskrypcji ale ja ja już anulowałem. Dostałem maila z instrukcja. 

 

Edit.

Dodam tylko, kiedy wchodzę w subskrypcje przez iTunes Store i App Store, wyskakuje dalej NBA, i ceny poszczególnych pakietów, ale nie mam już anuluj subskrypcje. Na dole jest napisane wybierz opcje by subskrybować ponownie. 

Edytowane przez Michuspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem LP poprzez Indie. Na kompie wszystko działa ale na telefonie po wcześniejszym uruchomieniu tunnelbeara odpalam LP, wybieram mecz dotykając "watch", mecz normalnie włącza się lecz po 60 sekundach pojawia mi się komunikat "No content is available at this time. Please check back later". Może coś źle robię. Ktoś z Was miał podobny problem?

 

Edytowane przez Doniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Borys, ustaw w Formach płatności w Google Play płatność przez operatora :) Nie powiem Tobie, czy jest taniej, bo mam wykupiony LP, a nie chcę zakładać drugiego konta. Jak ktoś mógłby wrzucić ceny to byłoby super :)

Netflix, HBO, Tidal są tańsze, więc może i League Pass jest tańszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, wróciłem do LP, ale mam do jutra ten darmowy tydzień. Staram się ściągać na telefon, ale transfer max 2MB/s, gdzie średnio mam 25MB/s w porywach do 40.

Czy po przejściu już na normalny LP transfer wzrośnie? Zależy mi na oglądaniu offline, a przyznam, że słabo jak transfer 10-20 krotnie mniejszy niż osiągi telefonu. 

WiFi 600mb/s

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ugoda napisał:

Cześć, wróciłem do LP, ale mam do jutra ten darmowy tydzień. Staram się ściągać na telefon, ale transfer max 2MB/s, gdzie średnio mam 25MB/s w porywach do 40.

Czy po przejściu już na normalny LP transfer wzrośnie? Zależy mi na oglądaniu offline, a przyznam, że słabo jak transfer 10-20 krotnie mniejszy niż osiągi telefonu. 

WiFi 600mb/s

 

nie mogę się odnieść obiektywnie do tych prędkości, ale na chacie mam znacznie wolniejszy net niż 600/mb i na apce śmiga mi bez zarzutów na najwyższej rozdzielczości (czyli na tym lepsiejszym 760p)

bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie mogę się odnieść obiektywnie do tych prędkości, ale na chacie mam znacznie wolniejszy net niż 600/mb i na apce śmiga mi bez zarzutów na najwyższej rozdzielczości (czyli na tym lepsiejszym 760p)

bez obaw

Oczywiście mam na myśli downloading, bo stream jest bez zarzutu przy 720p 6mb. Nie mniej, pobieranie to jakaś tragedia. 

Domyślam się, że masz pełen pakiet i transfer przyzwoity? Przy 2mb to z 20 min się pobiera. Gdzie normalnie materiał 1gb z Netflix mam w 2 minuty maksymalnie. 

Czasem w komunikacji miejskiej spędzam min. 1h dziennie więc bym wolał offline obejrzeć pobrany materiał. 

Edit. W nocy przeszedłem na pełnopłatny plan i już transfer na średnim poziomie 15MB/s także dobrze czułem, że na darmowym zaniżają. Dzięki! 

Edytowane przez Ugoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 minuty temu, PH#1 napisał:

gdzies widzialem ze league pass ma byc darmowe do 22 kwietnia ale cos mi nie wchodzi to tylko dla stanów czy coś zjebalem

Ja mam LP i dostałem maila, że za ten miesiąc mi nie ściągną z konta po prostu. To może to tylko jest darmowe dla posiadaczy LP? Może wystarczy też na miesiąc (bezpieczniej na 4tyg i anulować) założyć LP, podać dane do karty i anulować przed końcem darmowego okresu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 10:22, cvbe napisał:

Ja mam LP i dostałem maila, że za ten miesiąc mi nie ściągną z konta po prostu. To może to tylko jest darmowe dla posiadaczy LP? Może wystarczy też na miesiąc (bezpieczniej na 4tyg i anulować) założyć LP, podać dane do karty i anulować przed końcem darmowego okresu ;)

A jest teraz darmowy okres?

Czytając wypowiedź Silvera wyglądało to tak jakby każdy mógł skorzystać z LP i przez najbliższy miesiąc oglądać mecze z kilku ostatnich sezonów.

Kiedy jednak próbuje zawsze pojawia się opcja kupna LP.

Ktoś coś wie na ten temat? Jak to dokładnie z tym „darmowym LP” jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.