Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki problem i może ktoś miał podobnie. Zakupiłem Nba League Pass na ten sezon (full pakiet). Oglądałem wczoraj dwa mecze z odtworzenia. Wszystko ładnie hula na 720HD ale po czasie obraz zaczyna przeskakiwać parę razy o kilka sekund po czym robi się czarny i nic nie można zrobić. W grę wchodzi tylko ponowne odpalenie meczu i przesunięcie suwaka w momencie, w  którym się zacięło. Takie cudo zdarza się parę razy w ciągu meczu. Odtwarzam przez przeglądarkę Firefox. Czy pomoże zmiana przeglądarki? Zauważyłem też że mój lekko starawy PC strasznie buczy (chyba wentylatory nie dają rady, kurz itp.) . Czy to może także powodować w/w problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Czy wczoraj mieliście problemy z LP podczas nocnej sesji meczów? Mi niby śmigało 720p ale od czasu do czasu wchodziły artefakty graficzne które uniemożliwiały ogladanie. Czasem też mecz stawał (po odświeżeniu strony śmigał znowu normalnie- tutaj protip- zauwazyłem że ogladanie z poslizgiem minuta do tyłu pozwala tego uniknąć). Generalnie wyglądało to na problemy LP nie mojego netu ale chciałbym potwierdzić.

PS. LP za PLN nie z krainy curry, żeby wykluczyć pytania o to ;)

EDIT

Mam też wrażenie, że więcej problemów było jeśli wybierałem alternatywny komentarz, a mniej na domyślnym (examplum- prawie nie występowały na komentarzu PHI lub POR, nasilały się przy wyborze komentarza ESPN)

Edytowane przez z8k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa takie indyjskie Nbs League Pass.. Nie wiem czy w poprzednich sezonach też była taka cena i dlaczego na NFL czy NHL nie ma prawie wcale taniej... Ta cena to kosmos... 20 razy taniej

A jeszcze do tego wystarczy się  tylko połączyć przez VPN na INDIE  ale potem je wyłączyć i nie mamy nic wolniej czy też buforowania.. 

Korzystam z boxa android nvidia tv shield 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 13:22, z8k napisał:

Czołem! Czy wczoraj mieliście problemy z LP podczas nocnej sesji meczów? Mi niby śmigało 720p ale od czasu do czasu wchodziły artefakty graficzne które uniemożliwiały ogladanie. Czasem też mecz stawał (po odświeżeniu strony śmigał znowu normalnie- tutaj protip- zauwazyłem że ogladanie z poslizgiem minuta do tyłu pozwala tego uniknąć). Generalnie wyglądało to na problemy LP nie mojego netu ale chciałbym potwierdzić.

PS. LP za PLN nie z krainy curry, żeby wykluczyć pytania o to ;)

EDIT

Mam też wrażenie, że więcej problemów było jeśli wybierałem alternatywny komentarz, a mniej na domyślnym (examplum- prawie nie występowały na komentarzu PHI lub POR, nasilały się przy wyborze komentarza ESPN)

Ja też miałem takie zjawisko jak ty , ale rozbudowywałem laptopa i przeżyłem szok - otóż chodzi tutaj o dwie rzeczy po pierwsze sterowniki karty graficznej, po zaktualizowaniu ich i dodaniu ramu z 4gb do 12 gb i jeszcze dysk SSD - jakość obrazu skoczyła kilkakrotnie - z obrazu jak cię mogę zrobiło się cudo . W laptopie dell mam dedykowaną karte grafiki 2 gb, ale dopiero z nowymi driverami i ramemi dyskiem ssd skoczyła jakość obrazu na windows 10 i nie mam już artefaktów, Otóż na czystym windowsie 10 i samym chromie z LeaguePassem komp mi bierze 6gb ramu bez LP 4gb ramu. Jakoś mocno poszły do góry te wymagania sprzętowe. Teraz ta jakość obrazu to już jest lepsza niż z naszej tv sat.Szybki dysk też potrzeby , bo przesyłają fragmenty po kilka kilo

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Wczoraj aktywowałem lp, game choice, jednak znalazłem to forum i bardziej opłaca się na mecze zostać hindusem 😜 napisałem maila, dali instrukcje anulowania subskrypcji, musiałem zrobić to w iTunes Store nad App Store, na samym dole jest anulowanie subskrypcji, okej. Jednak ciagle mam ta subskrypcje, rodzi się pytanie, czy to na ten tydzień próbny? Potem automatycznie się anuluje? Jeżeli tak to wchodzac w zakładkę w aplikacji watch live games wyskakuje mi okienko: You account has already subscribed to game choice. For further actions to this subscription, Please contact customer service. O co w tym chodzi? 

Edytowane przez Michuspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.