Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chce zakupić lp pierwszy raz w zyciu wiec jestem laikiem i mam pytanie z lenistwa, wole was zapytać niż se sprawdzic , proszę wiec o wyrozumiałość i dzięki za odpowiedzi ewentualne. 

widze ze są kombinacje jakieś z vpn indyjskim ale aż takim dusigroszem nie jestem i na polski lp mnie stać. mieszkam w Holandii, tu LP jest droższy wiec pytanie jest proste, mogę normalnie oglądać sobie tutaj jak kupie w złotówkach lp? Wydaje mi się na logikę ze nie powinno być problemu, bo jak wykupie lp a podróżuje dużo to powinienem miec prawo gdzie chce oglądać ale dla pewności wole zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleszko miły, w takim przypadku również będziesz musiał kombinować ze zmianą VPN. Przecież również dobrze możesz podróżować do Indii. Jeżeli stawiasz na komfort, to pozostaje Ci kupno na Holendra. 

Osobiście skorzystalem z przekrętu hinduskiego i bardzo polecam, 59 zł na cały rok. 

Pozdrawiam cieplutko

E: Jednak wprowadziłem Cię w błąd, wybacz.

Edytowane przez NapalonyKowboj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Panowie chce zakupić lp pierwszy raz w zyciu wiec jestem laikiem i mam pytanie z lenistwa, wole was zapytać niż se sprawdzic , proszę wiec o wyrozumiałość i dzięki za odpowiedzi ewentualne. 

widze ze są kombinacje jakieś z vpn indyjskim ale aż takim dusigroszem nie jestem i na polski lp mnie stać. mieszkam w Holandii, tu LP jest droższy wiec pytanie jest proste, mogę normalnie oglądać sobie tutaj jak kupie w złotówkach lp? Wydaje mi się na logikę ze nie powinno być problemu, bo jak wykupie lp a podróżuje dużo to powinienem miec prawo gdzie chce oglądać ale dla pewności wole zapytać.

Nie będzie problemu.

https://support.watch.nba.com/hc/en-us/articles/115000586473-International-NBA-League-Pass-Availability-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich hindusów;)

pytanko do obeznanych w temacie:

czy jeśli mam już konto na LP (kiedyś tam corocznie kupowałem LP normalnie, bez kombinacji) to czy aby stać sie hindusem musze założyć zupełnie nowe konto?

rozumiem, że przy tej opcji nie ma szans na korzytsanie z tej hinduskiej subskrypcji aby oglądać LP np na XBoxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, killaszit is ur tru master napisał:

witam wszystkich hindusów;)

pytanko do obeznanych w temacie:

czy jeśli mam już konto na LP (kiedyś tam corocznie kupowałem LP normalnie, bez kombinacji) to czy aby stać sie hindusem musze założyć zupełnie nowe konto?

rozumiem, że przy tej opcji nie ma szans na korzytsanie z tej hinduskiej subskrypcji aby oglądać LP np na XBoxie?

Ja na starym koncie wykupiłem hinduski LP i śmiga normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2019 o 18:12, andy13 napisał:

Przyznam, że trochę nie czaję jak Wy to robicie :D Jeżeli zostanę hindusem i kupię tamtejszy LP na komputerze będąc w podróży, to czy na smartfonie będę mógł oglądać bez żadnych dodatkowych zabiegów po WiFi lub LTE?

 

tak, bo odpalasz specjalny program, który Ci to umożliwia, poczytaj strony wcześniej, kolega, który rzucił temat dokładnie to opisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zmieniłem IP na indyjskie (użyłem ExpressVPN). Wszedłem na nba.com, rzeczywiście pokazuje 99 rupi indyjskich (ponad 5 zł.) za miesiąc. Ale jak próbuję zapłacić polską kartą (Visa) z polskiego banku, wyskakuje mi błąd: *** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 14:35, _HOLDFAST_ napisał:

Udało mi się załączyć tego LP na indie, wziąłem na 1 miesiąc za 99 rupli czyli z konta pobrało mi 5,53 a jeszcze dodatkowo pobrało mi 1 usd czyli 3,95 i nie wiem dlaczego tak ?  Ile wam brało za przewalutowanie ? może ten 1 usd to jest koszt przewalutowania ? 

 

i jeszcze że przyjdzie nam w rupiach płacić,  koniec państwa Polskiego, a miało być euro, jakby kaczyński to przeczytał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też macie problemy z oglądaniem powtórek na Androidzie? jak nie dźwięk przeskoczy, to się zacznie zawieszać i na zmianę samo wciskać play i pauza, a to na wersji mobilnej po przesunięciu na jakiś dalszy moment meczu zupełnie wykraczy i zrestartuje apke...

wkurwiony polazłem do kompa, to tu też zamula, czasem trzeba czekać pół minuty aż się coś zbuferuje, jednak moim ulubionym zajęciem jest klikanie na przycisk 10sek do przodu który zamula mniej więcej... 10 sekund

już trzeci rok te same kasztany z tym badziewiem, róbcie ten hinduski wał, bo te gamonie nie zasługują na Wasze pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

też macie problemy z oglądaniem powtórek na Androidzie?

Ja przymierzam się, żeby chociaż przez miesiąc przetestować tego League Pass'a. Oczywiście na hinduskim wale. Na razie czekam, żeby mi doszedł przelew na Revoluta. Mój bank blokuje dodanie karty do tej aplikacji i musiałem zrobić przelew. 20 zł. opłaty, żeby przelać 20 zł...To chyba kara za przymiarki do hinduskiego przekrętu ;)

Ale nawet jak Indie wypalą, nie spodziewam się niczego wielkiego po tym League Pass'ie. Wasze komentarze nie rokują najlepiej.

Czuję, że pliki ze strony z 720 w nazwie plus jakieś streamy z discord'a (sieroty po reddicie) będą najlepszym rozwiązaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.