Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

A korzystanie z telefonu działa przy używaniu sieci komórkowej zamiast wi fi zakładając że łączę się przez tunnelbear po połączeniu wyłączam go aby limitu danych nie tracić i przełączam się na polską sieć komórkową ? A jeszcze jedna kwestia, właśnie zainstalowałem tunnelbear na chrome ustawiłem vpn na Indie i pokazuje ceny indyjskie tzn cały sezon 999 rupli czyli około 50 zł i jeden miesiąc 99 rupli czyli lekko ponad 5 zł tylko teraz dodatek który mam w chrome wyłączyłem na off i jak wpisuję w google league pass to zamiast pokazywać ceny w PL to nadal pokazuje ceny Indyjskie, gdy wejdę poprzez inną przeglądarkę to pokazuje normalnie Polskie. Ktoś mi powie dlaczego tak jest ? 

Edytowane przez _HOLDFAST_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cvbe napisał:

Sprawdziłem, kupiłem, działa. Tylko strasznie muli mimo zajebistego internetu. Jakieś rady? Bo ja jestem zielony w temacie. No i póki co nic nie ściągnęło z konta więc mam nadzieję, że nie machnie 200 zł za miesiąc później :D

Muli bo nie wyłączyłeś VPN i internet "idzie" ci przez Indie. VPN użyj wyłącznie do zalogowania się na konto. potem to wyłączasz bo nie ma potrzeby żeby był ciągle uruchomiony. Wtedy wszystko pięknie śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczerbel napisał:

Muli bo nie wyłączyłeś VPN i internet "idzie" ci przez Indie. VPN użyj wyłącznie do zalogowania się na konto. potem to wyłączasz bo nie ma potrzeby żeby był ciągle uruchomiony. Wtedy wszystko pięknie śmiga. 

No właśnie nie, zgodnie z instrukcją wyłączyłem VPN po zalogowaniu i jak najbardziej mecz działa tylko jakoś lipnie. Może to chwilowy problem po prostu, luz :) Tylko to po każdym wyłączeniu strony trzeba ją włączyć z włączonym VPN, tak? Przy przełączanu z meczu na mecz nie ma problemu i już po zalogowaniu z Indii już można po całej stronie LP się przemieszczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No właśnie nie, zgodnie z instrukcją wyłączyłem VPN po zalogowaniu i jak najbardziej mecz działa tylko jakoś lipnie. Może to chwilowy problem po prostu, luz :) Tylko to po każdym wyłączeniu strony trzeba ją włączyć z włączonym VPN, tak? Przy przełączanu z meczu na mecz nie ma problemu i już po zalogowaniu z Indii już można po całej stronie LP się przemieszczać?

W takim razie być może aktualnie chwilowy problem. U mnie cały poprzedni sezon nie miałem większych problemów. Zdarzało się że coś zacinało ale to raczej u każdego się dzieje. Co do nawigowania po stronie to, zalogujesz się raz i możesz przeskakiwać po wszystkich zakładkach, oglądać różne mecze czy nbaTV. A co do ponownego logowania się przez VPN po zamknięciu przeglądarki to z doświadczenia napiszę, że różnie. Raz trzeba raz nie. Myślę, że to ma związek z czyszczeniem cachu w przeglądarce. 

 

1 godzinę temu, _HOLDFAST_ napisał:

A korzystanie z telefonu działa przy używaniu sieci komórkowej zamiast wi fi zakładając że łączę się przez tunnelbear po połączeniu wyłączam go aby limitu danych nie tracić i przełączam się na polską sieć komórkową ? A jeszcze jedna kwestia, właśnie zainstalowałem tunnelbear na chrome ustawiłem vpn na Indie i pokazuje ceny indyjskie tzn cały sezon 999 rupli czyli około 50 zł i jeden miesiąc 99 rupli czyli lekko ponad 5 zł tylko teraz dodatek który mam w chrome wyłączyłem na off i jak wpisuję w google league pass to zamiast pokazywać ceny w PL to nadal pokazuje ceny Indyjskie, gdy wejdę poprzez inną przeglądarkę to pokazuje normalnie Polskie. Ktoś mi powie dlaczego tak jest ? 

Działa nie tylko na WIFI na danych pakietowych również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczerbel napisał:

W takim razie być może aktualnie chwilowy problem. U mnie cały poprzedni sezon nie miałem większych problemów. Zdarzało się że coś zacinało ale to raczej u każdego się dzieje. Co do nawigowania po stronie to, zalogujesz się raz i możesz przeskakiwać po wszystkich zakładkach, oglądać różne mecze czy nbaTV. A co do ponownego logowania się przez VPN po zamknięciu przeglądarki to z doświadczenia napiszę, że różnie. Raz trzeba raz nie. Myślę, że to ma związek z czyszczeniem cachu w przeglądarce. 

 

Piękne dzięki! Przy braku reddita byłbym w potrzasku bo jestem zbyt skąpy żeby wydawać pełną kwotę na LP a to mi ratuje dupę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy problem to brak możliwości zmiany IP na xboxie bo nie ma tam apki, którą da się to zrobić. Jest NBA LP ale działa tylko z polskim kontem. Wyszukałem w necie, że w nordVPN - (niestety płatnym programie) jest możliwość takiej zmiany przez apkę w Android TV. Nowy tv do mnie już jedzie i mam nadzieję, że uda mi się to uruchomić :) Dam znać jak się uda :) A na chwile obecną puszczam przez chromecasta z telefonu na tv.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się załączyć tego LP na indie, wziąłem na 1 miesiąc za 99 rupli czyli z konta pobrało mi 5,53 a jeszcze dodatkowo pobrało mi 1 usd czyli 3,95 i nie wiem dlaczego tak ?  Ile wam brało za przewalutowanie ? może ten 1 usd to jest koszt przewalutowania ? 

 

Edytowane przez _HOLDFAST_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Benon napisał:

To ja jeszcze wspomnę, bo choć wyjaśnione było dobrze, to ja i tak zyebałem.😉

TunnelBeara trzeba wyłączyć całkowicie, a nie zostawiać na kraj w którym aktualnie przebywamy, bo zżera wszystkie dane z limitu i trzeba klecić tweeta, aby dali 1gb free.

Pozdrawiam 

A jakiego tweeta że dają 1gb i na ile to dają? A mógłbyś sprawdzić ile zgarnął ci prowizji bo jestem ciekawe skąd u mnie wzięło ten 1usd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się limit skończył, to maila dostałem i na My Account tab się "Out of data!" info pojawiło z linkiem aby zatweetować po free 1GB. Jeszcze tego swoją drogą nie dostałem, a wysłałem jak chcieli. Może i nie dostanę wcale, bo konto na Twitterze dopiero w tym celu otworzyłem...😀

Mi nie pobrali nic poza tym co mieli pobrać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.