Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
47 minut temu, kolek23 napisał:

Ile w tym roku kosztuje League Pass w Polsce?

to zalezy od tego jaką twój bank wynegocjował sobie z visa/mastercard prowizje za przewalutowanie (hehe)

niezłe jajca, ale na stronie nba masz przecież cennik

https://watch.nba.com/packages?ls=leaguepass:nbacom:packages:rd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, iglo13 napisał:

to zalezy od tego jaką twój bank wynegocjował sobie z visa/mastercard prowizje za przewalutowanie (hehe)

niezłe jajca, ale na stronie nba masz przecież cennik

https://watch.nba.com/packages?ls=leaguepass:nbacom:packages:rd

Jestem za granicą :) zawsze były różne ceny, więc pytam konkretnie o to co się wyświetla z polskiego IP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma skleroze, czy byla jakas podwyzka?

Jestem prawie pewien, ze jak wchodzilem na strone ok. tydzien temu to bylo 499zl. Az się zdzwiłem, co tak tanio, czyżby tyle zawsze było? Ale na stornie nie było nic, że promocja, na forum też nikt nic nie pisał, to pomyśłałem, że pewnie regularna cena, teraz patrze to pokazuje mi 679,99zl. 

Juz mi mozg szwankuje na starość, czy oni tak żonglują cenami? Kiedy polecacie kupić i jak najtaniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, andy13 napisał:

Promocje 10% są zazwyczaj jak miałeś LP rok temu. Innych nie kojarzę. A NBA TV od paru lat to standardowa część LP, nie ma za to specjalnej opłaty.

tak, tylko, że te 10% jest co roku odliczane od inne kwoty, więc ciężko to nazwać promocją ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie będzie promocji, nie pamiętam żeby kiedyś taka była, jedynie tygodniowy dostęp za Free na początku i kilka dni w trakcie sezonu

jest promocja dla powracających jeśli kupi się trial i się zrezygnuje to na początku około 8 listopada dają 30% kod WINBACK30 takie było w zeszłym roku i z tego co pamiętam to tak jest co roku, nie pamiętam czy zawsze ten sam kod. Taki kod dostaje sie na maila, ale jak sie nie dostanie to też działa. Nie działa na kontach gdzie nie było kupionego triala na rozpoczęcie sezonu 

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to oni są nastawieni na utrzymywanie ludzi. Ja kupuję LP miesięcznie. Rok temu w styczniu wymówiłem, bo wiedziałem, że i tak nie będę miał czasu za dużo oglądać NBA ze względu na spiętrzenie spraw zawodowych. Dostałem maila, że im przykro, że rezygnuję, ale jeżeli chcę, to mogę mieć miesiąc za free. Napisałem, że spoko i mi napisali do kiedy muszę znów się zdeklarować, bo zejdzie standardowa cena.

LP nie jest tani, ale jak ktoś lubi NBA i ma czas, żeby w to wsiąknąć to nie ma nic lepszego. NBA TV, mecze archiwalne... 24h na dobę NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kombinował ktoś z VPN na Indie ? bo zastanawiam się jak to działa, czy można oglądać na telefonie z androidem i ogólnie jeżeli ktoś powie co i jak zrobić żeby to ogarnąć to będę wdzięczny.  Podobno na reddicie już nie będzie można oglądać na żywo. 

Edytowane przez _HOLDFAST_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jeśli chodzi o "kombinacje" na Indie to jest to naprawdę proste do zrealizowania. 

Potrzeba do tego programu, który zmieni twoje IP na indyjskie. Na telefonie używam TunnelBear (na kompie jest wtyczka do chrome). Zakup LP polecam zrobić na komputerze bo łatwiej jest wszystko wpisywać i opłacić. 

Logujesz sie na konto LP z uruchomioną w chrome wtyczką tunnelbear. masz wtedy opcje zakupu w indyjskiej walucie. Wiadomo bierzesz interesujący ciebie wariant i płacisz normalnie swoją kartą bez żadnych kombinacji. U mnie jest to opcja miesięczna, ściąga mi z konta w granicach 6 zł miesięcznie. (5,69 dokładnie). 

Po udanej transakcji kupna już prawie można oglądać. Piszę już bo uruchomienie NBA LP zawsze musisz poprzedzić uruchomieniem wtyczki na kompie lub apką na telefonie. Jeśli tego nie zrobisz zalogujesz się na swoje konto z danymi z PL i nie będziesz mógł oglądać. 

i najważniejsze ..... zmiana IP potrzebna jest WYŁĄCZNIE do uruchomienia programu. Potem już można to wyłączyć i normalnie oglądać. 

Na telefonie można oglądać jak najbardziej ale od razu dodam, że albo masz TV z wbudowanym chromecastem albo dokup sobie zewnętrznego. Puszczasz sobie wtedy z telefonu na TV i jest lux :) 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczerbel napisał:

Witam. 

Jeśli chodzi o "kombinacje" na Indie to jest to naprawdę proste do zrealizowania. 

Potrzeba do tego programu, który zmieni twoje IP na indyjskie. Na telefonie używam TunnelBear (na kompie jest wtyczka do chrome). Zakup LP polecam zrobić na komputerze bo łatwiej jest wszystko wpisywać i opłacić. 

Logujesz sie na konto LP z uruchomioną w chrome wtyczką tunnelbear. masz wtedy opcje zakupu w indyjskiej walucie. Wiadomo bierzesz interesujący ciebie wariant i płacisz normalnie swoją kartą bez żadnych kombinacji. U mnie jest to opcja miesięczna, ściąga mi z konta w granicach 6 zł miesięcznie. (5,69 dokładnie). 

Po udanej transakcji kupna już prawie można oglądać. Piszę już bo uruchomienie NBA LP zawsze musisz poprzedzić uruchomieniem wtyczki na kompie lub apką na telefonie. Jeśli tego nie zrobisz zalogujesz się na swoje konto z danymi z PL i nie będziesz mógł oglądać. 

i najważniejsze ..... zmiana IP potrzebna jest WYŁĄCZNIE do uruchomienia programu. Potem już można to wyłączyć i normalnie oglądać. 

Na telefonie można oglądać jak najbardziej ale od razu dodam, że albo masz TV z wbudowanym chromecastem albo dokup sobie zewnętrznego. Puszczasz sobie wtedy z telefonu na TV i jest lux :)

Pozdr.

Ktoś to potwierdzi?

Pytam bo brzmi zbyt pięknie aby było prawdziwe, a Kolega ( no offense ofc ) to nowy u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałbym tego żeby sobie jaja robić. Oglądałem tak cały poprzedni sezon. 

https://zapodaj.net/a6e48c2e3ff3e.jpg.html 

https://zapodaj.net/2f4122b267fd0.jpg.html

https://zapodaj.net/1ec027cc742c9.jpg.html

https://zapodaj.net/4a6b5da4c7b4c.jpg.html

Proszę zauważyć na ostatnim screenie, że tunnelbear jest już wyłączony a mecz wczytuje się normalnie. 

 

Edytowane przez Szczerbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.