Skocz do zawartości
amaavel

NBA League Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobru Państwu; mam pytanie raczej z kategorii głupich lecz i tak ośmielę się je zadać - posiadam wykupiony od początku sezon pakiet lp na 8 meczy na 30 dni; tak się złożyło, że nie mam niestety za bardzo czasu oglądać nawet i 8 meczów miesięcznie; w efekcie trochę się tego uzbierało (ponad 20) i teraz pytanie: czy jak zawieszę subskrypcję tj. ją anuluję, czy to co dotychczas "uzbierałem" utracę  i jako free user zostanę z czystym kontem? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj pojawił mi się chat (to znaczy tekst, bo okno było od kilku dni). Wpadł ktoś jak to wyłączyć? Nie dość że mogą tam być spojlery, to po prostu nie chce tego mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne darmowe okno LP, tym razem do 19 marca. Może komuś się przyda.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wiem, że wątek pewnie przewijał się milion razy ale tak na szybko nie mogę znaleźć.

Czy po podpięciu karty i skorzystaniu z darmowego okresu próbnego należy od razu kartę „odpiąć” i anulować subskrypcje tak by po tygodniu nie została pobrana żadna opłata (w międzyczasie będziemy mogli przez tydzień korzystać), czy trzeba czekać do ostatniego dnia Triala i wtedy wszystko „odłączyć” od konta?

Edytowane przez Raven2156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karty wcale nie trzeba odłączać, ja zawsze tylko anuluje subskrypcje i robię to ostatniego dnia. Nie wiem czy jak anulujesz wcześniej to subskrypcja będzie aktywna do końca darmowego okresu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karty wcale nie trzeba odłączać, ja zawsze tylko anuluje subskrypcje i robię to ostatniego dnia. Nie wiem czy jak anulujesz wcześniej to subskrypcja będzie aktywna do końca darmowego okresu.

Czyli kartę zostawiasz i jak pojawia się kolejny darmowy okres to po prostu aktywujesz go na tym samym koncie i wyłączasz subskrypcje ostatniego dnia tak?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli kartę zostawiasz i jak pojawia się kolejny darmowy okres to po prostu aktywujesz go na tym samym koncie i wyłączasz subskrypcje ostatniego dnia tak?

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z marzeń z League Passem to przy trybie bez spoilerowania wyników w transmisji mogłoby też nie być scoreboardów innych meczów, chociaż w tych Playoffs. Oglądam Thunder - Blazers i ciągle w rogu wynik Pacers - Boston, jak zmieniłem kolejność to na ABC też ciągle wynik drugiego meczu. O ile live ma to sens, bo można się na crunch przenieść etc., to już oglądając "po europejsku" zabija mecze :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy LP oferuje summer league za free? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ramach abonamentu tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze aktywną roczną subskrypcje (chyba piątą z rzędu) i właśnie wpadłem na pomysł, żeby obejrzeć jakiś stary mecz. O ile tez z sezonu 2018/2019 mogę oglądać, to przy starszych spotkaniach pojawia się Buy Game za jedyne 18,99 USD. Też tak macie czy coś mi się z kontem posrało?

Ze dwa tygodnie temu oglądałem mecz z 2015 roku i nie było żadnego problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze 2 tygodnie temu? Z tego co wiem od października mecze z poprzednich sezonów nie są już dostępne w LP. Wcześniej można było oglądać 5 ostatnich sezonów, teraz tylko bieżący/ostatni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety potwierdzam. Co więcej, nawet jeśli miało się kiedyś wykupiony pojedyncze mecze, to one również przepadają. Ja będę o tym pisał w corocznej ankiecie LP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanko do speców od league pass. 

da się podzielic lp na dwie osoby ? ogladac w tym samym czasie z dwoch urzadzen/IP ? a jak nie to chociaz w roznym czasie ?? 

chcialem sie z bratem zlozyc na LP w tym roku jesli jest taka opcja..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jednym koncie dwa IP się nie da, niedawno był myk z PS4, ale został załatany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet w rożnym czasie nie można oglądać ? Z dwóch adresów IP? To dziwne. Co jak jesteś w podróży a masz wykupione lp, nie możesz oglądać ? Albo pomieszkujesz u dziewczyny ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no w różnym czasie można na lajcie, skąd chcesz i gdzie chcesz, myślałem, że chcecie czasem w tej samej chwili oglądać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie w jakiej walucie opłaca się najbardziej płacić za league passa w tym sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Was ogląda league pass na telewizorze bez podłączania się do TV kablem przez laptop (czyli łączenie z league pass bezpośrednio przez telewizor)?  Jeśli tak, chętnie dowiem się jaki to model telewizora. Prośba o odpowiedzi tylko osoby, które rzeczywiście tak regularnie korzystają (na niektórych Smart TV jest to bardzo nieporęczne, na innych wręcz niemożliwe). Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi