Skocz do zawartości
amaavel

NBA League Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc relacja cena do jakości w przypadku LP wypada słabo. Niestety jedyną konkurencją jest C+ albo jakieś dziwne streamy i tylko to mnie trzyma przy miesięcznej subskrypcji. Szkoda, że tak sobie w kulki lecą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to nie było tak, że pod koniec tamtego rs, jakość obrazu uległa poprawie, a teraz znowu jest kupa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe. W ogóle lepsza jakość była dostępna i problemów można było doszukiwać się w sieci bezprzewodowej. W dodatku cena spadała (nieznacznie, ale zawsze). W tym sezonie dycha do góry, a jakość jest gorsza. Nieładnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trump nas nie lubie. Pewnie lp dla UE jest c***owszy, z ograniczeniami i droższy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc relacja cena do jakości w przypadku LP wypada słabo. Niestety jedyną konkurencją jest C+ albo jakieś dziwne streamy i tylko to mnie trzyma przy miesięcznej subskrypcji. Szkoda, że tak sobie w kulki lecą.

Tylko steam na takim gofirstrow.eu ma podobną jakiś jak to płatne LP :nevreness:

Czyli taka samo jak z grami czy filmami zawsze legalny użytkownik ma pod górę mimo, że płaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś z Was nie ma subskrypcji LP, to do 20 grudnia jest darmowy trial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też macie na LP ten pasek, którego za ch**a nie da się schować?

ale jakość obrazu jakby lepsza coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oglądałem dzisiaj na iPadzie i na Xboxie - żadnego niechcianego paska nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to było tylko raz widocznie, bo dzisiaj już wszystko było po staremu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie odnośnie jakości powtórek... Też tak macie że mecze na żywo są streamowane w jakości 3000kbps a powtórki to juz max 1600kbps? A może da się to gdzieś zmienić? 

Screenshot-20190101-233019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba zawsze mam max 1600. Nie zwróciłem na to uwagi, jak nie zapomnę to spojrzę podczas transmisji live (powtórki 1600). Mam ustawione "auto" więc nie rzuca mi się to w oczy.

Edytowane przez andy13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Mam pakiet 8 meczy na miesiąc. Pytanie czy jak mi się skończy to mogę dokupić następne 8 meczy ? czy czekać aż zejdzie comiesięczna kwota z karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć

Mam pakiet 8 meczy na miesiąc. Pytanie czy jak mi się skończy to mogę dokupić następne 8 meczy ? czy czekać aż zejdzie comiesięczna kwota z karty.

Z tego co wiem to jest to opłata comiesięczna więc masz do dyspozycji jedynie 8 meczy miesięcznie.

Jedynym rozwiązaniem które przychodzi mi do głowy to wykup pakietu na drugim koncie zarejestrowanym na kogoś innego (i tym samym potrzebna będzie inna karta płatnicza najprawdopodobniej).

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje warto przeanalizować, czy to ma sens. Wychodzi na to, że zapłacisz 2 x 26 zł za 16 gier i będziesz musiał kombinować z kartami i kontami. Tymczasem za wszystkie mecze i NBA TV w aplikacji zapłacisz 69 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info. Nie ma co kombinować. Jeszcze jedno pytanie bo jestem tu nowy. Jak sezon się  skończy to mogę anulować pakiet i aktywować po zaczęciu nowego sezonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz miesięczne płatności to tak, możesz w każdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, LP chyba wreszcie pozwala oglądać na konsoli mecze, które nie są wycięte, bo Bucks z Rockets na feedzie ESPN się włączyło 15 minut przed rozpoczęciem z rozgrzewka etc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś z Was nie ma LP, to do poniedziałku jest ponownie "darmowe okno".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobru Państwu; mam pytanie raczej z kategorii głupich lecz i tak ośmielę się je zadać - posiadam wykupiony od początku sezon pakiet lp na 8 meczy na 30 dni; tak się złożyło, że nie mam niestety za bardzo czasu oglądać nawet i 8 meczów miesięcznie; w efekcie trochę się tego uzbierało (ponad 20) i teraz pytanie: czy jak zawieszę subskrypcję tj. ją anuluję, czy to co dotychczas "uzbierałem" utracę  i jako free user zostanę z czystym kontem? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj pojawił mi się chat (to znaczy tekst, bo okno było od kilku dni). Wpadł ktoś jak to wyłączyć? Nie dość że mogą tam być spojlery, to po prostu nie chce tego mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi