Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Indie mają ilp cały sezon za 50 zł. Próbował ktoś kupić przez vpn? Rok temu blokowali?

 

opcja roczna jest mniej atrakcyjna od miesięcznej , bo w przypadku zmiany ceny za sezon na następny rok ona cię obejmuje ,zaś miesięczna jest non-stop dopóki nie anulujesz zawsze ta sama, 

na pepperze piszą, że działa, ale wymaga logowania przez Indie, przy próbie wejścia z Polski wypisuje brak subskrypcji. W momencie zakupu oznaczany jest region i wymagany jest przy logowaniu.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie, czy jak kupie plan  80 meczami, to moge te 80 meczy zobaczyc w ciagu tygodnia? czy dziela to na miesiac?

Ponizewaz pozniej jest napisane 8 meczy na miesiac. I nie wiem, czy to tylko taki pomocniczy podzial, czy rzeczywiscie tylko 8 meczy w miesiacu?

 

a druga rzecz, moze ktos mial taki pakiet, obawiam sie, ze jesli bede zalogowany majac ten pakiet i bede sprawdzac wyniki meczy, to jak sie klika na wynik to zawsze jest ikonka watch i mecz odpala sie automatycznie, to czy przy kazdym sprawdzaniu wyniku nie bedzie mi odpalac meczu i odejmowac od puli abonamentowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie, czy jak kupie plan 80 meczami, to moge te 80 meczy zobaczyc w ciagu tygodnia? czy dziela to na miesiac?

Ponizewaz pozniej jest napisane 8 meczy na miesiac. I nie wiem, czy to tylko taki pomocniczy podzial, czy rzeczywiscie tylko 8 meczy w miesiacu?

 

a druga rzecz, moze ktos mial taki pakiet, obawiam sie, ze jesli bede zalogowany majac ten pakiet i bede sprawdzac wyniki meczy, to jak sie klika na wynik to zawsze jest ikonka watch i mecz odpala sie automatycznie, to czy przy kazdym sprawdzaniu wyniku nie bedzie mi odpalac meczu i odejmowac od puli abonamentowej?

Ja miałem w ubiegłym sezonie wykupiony pakiet 80 meczy. Przy płatności za całość masz możliwość wykorzystania wszystkich kredytów w dowolnym czasie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć myśl?

Jak w ogóle oglądać League Pass na PS4?

zakładasz profil na meksykańca, tylko zapamiętaj co trzeba wpisywać po kolei bo wszystko będzie po hiszpańsku, musisz w necie znalezc nazwe prowincji/stanu i poprawny kod do niego, następnie z tego profilu sciągasz tamtejszą apke NBA i na koniec odpalasz ja już z konta z przypisanym psn

Mi pomógł LBS założyłem konto na użytkownika meksykańskiego i śmiga.

pamiętaj, że teraz możesz oglądać na konsoli oraz tablecie/lapku/komie jednocześnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, w najwyższym pakiecie też jest jedynie 720p.

 

Kontaktowałem się swego czasu w tej sprawie zarówno z NeuLion'em (techniczny dostawca usługi), jak i z przedstawicielami NBA odpowiedzialnymi za szeroko rozumiane "sprawy digital". Niestety nie odniosłem wrażenia, że mają parcie na chociażby powrót to 1080p, o wprowadzeniu 4K, czy HDR nie wspominając. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.