Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do nich ze wiem jak wyglada przedłużenie rocznej subskrypcji, zawsze jest to lepsze cena niż pierwszy zakup, i ze liczę na zniżkę. Z uwagi na to ze zablokowałem to auto renew na paypalu nie miałem wyjścia i musiałem im to napisać. Nie od razu skumali ale ostatecznie anulowali mi moja subskrypcje i moge teraz kupić z tym kodem. Jak to policzyłem to powinno wyjść 531. Także wychodzi na to ze musza anulować bieżąca subskrypcje ze moc już teraz kupić nowa. Inaczej trzeba czekać do 1go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też im wysłałem pytanie o kod promocyjny, że przedłużę subskrypcje na pełny pakiet jeżeli udzielą mi zniżki . Dodałem ze jako nowy użytkownik na jabłku wychodzi znacznie tanie i żeby mieli to na uwadze jeżeli zgodzą się udzielić mi zniżki . A jak nie udzielą to poprosiłem o wyłączenie obecnej subskrypcji. Zobaczymy czy coś ugram ;) dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich ze wiem jak wyglada przedłużenie rocznej subskrypcji, zawsze jest to lepsze cena niż pierwszy zakup, i ze liczę na zniżkę. Z uwagi na to ze zablokowałem to auto renew na paypalu nie miałem wyjścia i musiałem im to napisać. Nie od razu skumali ale ostatecznie anulowali mi moja subskrypcje i moge teraz kupić z tym kodem. Jak to policzyłem to powinno wyjść 531. Także wychodzi na to ze musza anulować bieżąca subskrypcje ze moc już teraz kupić nowa. Inaczej trzeba czekać do 1go.

Zaproponowali mi to samo co u ciebie , tylko 10% zniżki . Słaba to promocja, jeżeli nowy user zamówi z jabłka to mamy względem niego mniej 12zł +\- :)

Edytowane przez aress82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od NBA customer servis , że przedłużając subskrypcje automatycznie (zaznaczony ptaszek w menu konta ) wraz z nią jest „automatycznie” naliczany rabat 10% . Ręki nie dam że bankowo bez wcześniejszego kontaktu z nimi rabat jest przyznawany. W każdym bądź razie tak mi napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PLN. Kwota już jest przeliczona. W paypal od razu miałem 530,99. W przeciwnym wypadku paypal doliczyłby prowizje za konwersje.

 

Ale w sumie jest opcja samemu wybrać walutę ale chyba nie przy automatycznej płatności. Choc kto wie jak to będzie jeśli się placilo wczesniej w USD.

Edytowane przez BoredMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Napiszcie coś o przewalutowaniu i prowizjach.

 

Ostatnio zauważyłem ze citi handlowy przycina mnie na Booking.com

 

Można coś z tym zrobić?

 

Nie wiem jak Citi Handlowy, ale np. PKO BP posiada możliwość założenia osobnego konta/subkonta walutowego w walucie która Cię interesuje. Nie są pobierane wtedy żadne opłaty za "przewalutowanie" a całość odbywa się na podstawie kursu banku (który oczywiście jest trochę wyższy niż oficjalny NBP) jednak całość i tak opłaca się bardziej niż przewalutowanie większych kwot ze złotówek.

 

Reasumując jeśli chodzi o NBA LP, który może pobierać opłaty w obcej walucie takie rozwiązanie jest chyba najkorzystniejsze.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam LP? Mi się w ogóle mecze nie lądują. Kręci się tylko to czerwone kółko, później sekunda ,dwie obraz znów ładowanie... PS. Zauważyłem, że to samo dzieje się na Eleven Sports na każdej przeglądarce. Jest tu jakiś spec, który potrafiłby znaleźć rozwiązanie?

Edytowane przez josiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam LP? Mi się w ogóle mecze nie lądują. Kręci się tylko to czerwone kółko, później sekunda ,dwie obraz znów ładowanie... PS. Zauważyłem, że to samo dzieje się na Eleven Sports na każdej przeglądarce. Jest tu jakiś spec, który potrafiłby znaleźć rozwiązanie?

 

Pierwsze co mi przyszło do głowy a co ostatnio sam doświadczyłem na player.pl:

 

Używasz adblocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.