Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

czy w innyych zespołach aniżeli knicks też jest coś nie tak z transmisjami "wyjazdowymi" pod względem chronologii? Mecz z Mavs zaczyna się w momencie 3 minut do końca spotkania, potem powrót do początku. W paru poprzednich spotkaniach również podobne ananasy się zdarzały. Nie polecam :/

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej orientujecie sie czy LP można na TV oglądać ? W sensie czy apka jest na Smart TV któryś ? Wcześniej kombinowałem na ps4 ale tak zwyczajnie po ludzku bez rejestrowania sie jako obywatel Meksyku da sie jakoś na tv odpalić :-] ?

 

Chromecast albo Apple TV, ogladam tak od kilku sezonów już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w innyych zespołach aniżeli knicks też jest coś nie tak z transmisjami "wyjazdowymi" pod względem chronologii? Mecz z Mavs zaczyna się w momencie 3 minut do końca spotkania, potem powrót do początku. W paru poprzednich spotkaniach również podobne ananasy się zdarzały. Nie polecam :/

 

ale paczysz zawsze z komentarzem knicksow? - moze byc tak,ze od lokalnego dostawcy np bedzie ok. mi sia zdarzylo raz w tym sezonie,ze nie moglem obejrzec transmisji z detroit fox [w pewnym momencie przerywalo sygnal,i nie szlo dalej],i reszte paczylem z lokalnym komentarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bawił się ktoś z Was League Pass VR? Ja nie próbowałem, ale mnie to intryguje, ciekawy jestem opinii kogoś, kto testował :)

 

Może nie bawiłem się League Passem w technologii VR ale wieloma innymi filmami/grami i to prawda - robi to spore wrażenie, jednak nie wyobrażam sobie oglądać tak całego meczu, bo ten bajer mega męczy wzrok i filmiki dłuższe niż 10 minutowe bez przerwy potrafią być trudne w obejrzeniu w całości. Dodatkowo jakość to nie to samo co widzimy na ekranie TV jednak jest dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie bawiłem się League Passem w technologii VR ale wieloma innymi filmami/grami i to prawda - robi to spore wrażenie, jednak nie wyobrażam sobie oglądać tak całego meczu, bo ten bajer mega męczy wzrok i filmiki dłuższe niż 10 minutowe bez przerwy potrafią być trudne w obejrzeniu w całości. Dodatkowo jakość to nie to samo co widzimy na ekranie TV jednak jest dobrze. ;)

Nie wiem jakim sprzętem się bawiłeś ale w PlayStation VR w ogóle nie odczuwa się zmeczenia oczu.

Grałem u kumpla ze 3 godziny z małymi przerwamii tym bylem najbardziej zaskoczony, że po wszystkim nie czuć żadnego dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zestawik VR Samsunga. Oglądało się fajnie, ale razem chyba 3 kwarty różnych spotkań wytrzymałem. No i zaznaczam, że samego League Passa na SamsungVR nie ma, jest trochę spotkań dostępnych na NextVR, czy jak

tam to się nazywa. Chyba jeden mecz na tydzień wrzucali tam.

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy orientuje się ktoś jaki jest "okres rozliczeniowy" LP? Gdy wykupię np. dzisiaj opcję full to będzie ona na cały rok czy tylko do końca aktualnego sezonu? To samo pytanie odnośnie euroleague.tv? Orientuje się ktoś może?

 

P.S. Pierwszy post - witam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam wykupioną subskrypcję na jeden zespół (odnawianą miesięcznie) i chcę ją anulować by na PO wybrać miesięczną na wszystkie zespoły. Tylko, że nie widzą, przycisku "anuluj subskrypcję" tylko mam "upgrade" do NBA LEAGUE PASS: Regular Season + Playoffs Subscription. Jest jakiś ukryty gdzieś przycisk czy trzeba pisać do supportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać, a przycisk jest w aplikacji faktycznie trochę schowany, chyba w profilu -> moje subskrypcje -> opcje (czy jakoś) i tam jest anuluj. Będę przy fonie to sprawdzę.

Właśnie nie ma Anuluj a jest Upgrade (Upgrade for zł29.00 for the first month. After the first month, you will be charged the regular price of zł64.99.) Więc chyba nie będę pisał o anulowanie tylko wcisnę upgrade licząc, że skazują mnie tylko za najbliższy miesiąc a nie za cały rok z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy w Polsce istnieje w ogóle jakaś alternatywa dla League Pass. Właśnie uruchomiłem sobie triala i z tego co widzę mecze są max. w 720p/30fps. Muszę przyznać, że jestem lekko (negatywnie!) zaskoczony. Jest jakaś inna usługa oferująca legalny dostęp do play-offów w lepszej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.