Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne rzeczy. Netflix, youtube, pomiary szybkości łącza wszystko dział jak zawsze. Tylko league pass nie da się oglądać. W senesie mam samą pikselozę i co chwila buforuje. Poczekam do jutra i zobaczę. Miał ktoś podobny problem kiedyś? Edit- właśnie włączyłem apke na telefonie jeszcze raz i wszystko dzialae,tylko na kompie jest tak jak pisałem powyżej.

Edytowane przez josiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Znów muszę zadać to samo pytanie. Działa wam teraz league pass? U mnie jest tylko ekran z meczami które bedą rozgrywane dziś, a nie ma meczów które były rozgrywane w poprzednich dniach. Nie mam tego kalendarza gdzie mogę przewijać dni na wcześniejsze.

 

EDIT: dobra poradziłem sobie, poczyściłem pamięć podręczną w przeglądarkach i zadziałało. Teraz mam jeszcze jedno pytanie. Tak jak pisałem parę postów wcześniej od wtorku wieczora mam problem z jakością. Piksleloza, że nie dało się oglądać. Tylko w środę rano było lepiej. Pytałem dostawcę internetu, żeby posprawdzał czy widzi u mnie jakiś błąd i mówi, że wszystko ok. Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej LP dział lepiej, ale to jeszcze nie to co było. Czy ktoś miał podobne problemy, lub ma jakiś pomysł co jeszcze mógłbym zrobić. Nie wiem już gdzie leży problem.

Edytowane przez josiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy masz odpowiednią jakość transmisji - 720 HD ustawione

Mam, mam. Zawsze mialem ustawione na auto i jakosc była spoko. Nagle zrobilo sie fatalnie. Tak jakby coś blokowało jakość odtwarzania na najniższwj możliwej opcji. Nie pamiętam teraz ile tam jest 240p chyba. Dopiero wykasowanie danych pamięci podrecznej w przegladarkach sprawiło,że znów można w miare normalnie ogladac. Ale jakość jest jakby pommiedzy 560 a 720. Przez to właśnie pytam czy ktoś miał podobny problem. Może jeszcze trzeba gdzieś coś pousuwac i pozmieniać. Dzieki za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam. Zawsze mialem ustawione na auto i jakosc była spoko. Nagle zrobilo sie fatalnie. Tak jakby coś blokowało jakość odtwarzania na najniższwj możliwej opcji. Nie pamiętam teraz ile tam jest 240p chyba. Dopiero wykasowanie danych pamięci podrecznej w przegladarkach sprawiło,że znów można w miare normalnie ogladac. Ale jakość jest jakby pommiedzy 560 a 720. Przez to właśnie pytam czy ktoś miał podobny problem. Może jeszcze trzeba gdzieś coś pousuwac i pozmieniać. Dzieki za odp.

Zobacz też w dodatkach do przeglądarki, też tak kiedyś miałem że jakiś syf mi robił podobne numery, jakiś z gatunku blokujących reklamy chyba z tego co pamiętam

mi dziś na 720 lekko przycina

to sobie reddita odpal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa apk. NBA na Xbox one ? Ja mam problem z nią bo wyskakuje komunikat po zalogowaniu z informacją „No access,Please purchase League Pass or visit watch.nba.com for more details „ Jak się naklikam to za którymś razem odpali ale to lipa takie klikanie 20 minut . Miał ktoś podobny przypadek i zna jakieś rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.