Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, a co to ma za znaczenie ?

Informacja o tym czy była dogrywka czy nie jest mega spoilerem.

Chcę sobie obejrzeć mecz spokojnie ale już mam cały zepsuty bo wiem, że po 48 minutach będzie remis.

 

sorry,winnetou. jest jak jest. ciesz sie,ze masz te opcje w ogole,bo jeszcze 2 (3?) lata temu jej nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłyby? Szanujmy się, bezwzględnie powinny,to są przecież podstawy a nie jakieś bajeranckie ficzery.

 

Poza tym wydaje mi się, że nawet rok temu nie było tego problemu bo ewentualne dogrywki były 'złączone' z Q4 i jedynie patrząc na czas trwania ostatniej części meczu można było się domyślić, że była dogrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP, walisz szyderę, a w produkcie za niemałe pieniądze takie duperelki mogłyby być dopracowane :smile:

 

nie sadze,andy! nie jest w interesie porducentow/uslugodawcow,by robic 'od razu produkty bez skazy' ;) za rok,moze dwa,ta usterka zostanie wyeliminowana,i wszyscy,w tym userzy,beda happy. bo radosc trza ludziom dawkowac! to sie nazywa 'nieustajacy rozwoj' ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok, dwa będą inne rzeczy do usprawnienia związane z rozwojem technologii, prędkością, jakością itd.

 

cokolwiek,andy. tu nie idzie o konkretna 'pi****le',a o polityke producentow/uslugodawcow. spojrz,jak czesto konsumenci majacy nieco oleju w glowie zadaja sobie dizs pytanie: 'czemu nie wczesniej? jak to sie stalo,ze nikt dotychczas na to nie wpadl?!' - to jak jest? w korpo pracuja sami 'debile'?! - nie sadze ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję o czym piszesz, to jest polityka nie tylko programisów apek, ale i np. producentów sprzętu, tylko tu nie mówimy o jakimś wyrafinowanym marketingu, nie chodzi o nową funkcjonalność tylko o naprawienie tego, co chwilę temu działało :) Strona NBA też czasami się sypie i nie powiesz mi, że chcą za jakiś czas zrobić dobrą stronkę i zyskać na efekcie wow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań:

1. Mam subskrypcję  miesięczną. Teraz widzę, że jest 2days20 czyli -20%. Czy mogę zrezygnować z tego co mam i od razu wykupić nową właśnie z rzeczonym 20% upustem?

2. Czy jeśli mecz jeszcze trwa to nie ma opcji abym włączył go od początku aż się nie skończy i dopiero wtedy będzie taka opcja?

3. Czy mecz z odtworzenia jest cały czyli ze wszytkimi przerwami reklamowymi i wypełniaczami typu tańce i wygłupy czy mogę gdzieś znaleźć opcję pociętą zamiast non stop przewijać ręcznie czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytania odnośnie league pass, opcja 8 meczów:

1. Czy sam wybieram mecze?

2. Czy playoffy również wchodzą do tej oferty?

Ja ma wersje 8 meczy opłaconą z góry za cały okres. Wybór jest w postaci 80 kredytów na dowolnie wybrane mecze. Jeden kredyt to jeden mecz. Mogę wykorzystać wszystko w dowolnym czasie bo przy płatności z góry za całość nie obowiązuje zasada 8 meczy na miesiąc . Opcja 8 meczy obowiązuje również w fazie playoff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jezeli chce anulowac subskrypcje miesieczna wraz z auto odnowieniem lub inną opcje wystarczy wyslac emaila do supportu podanego na stronie?

 

w opcjach konta tez mam mozliwosc anulowania subskrypcji - My Account - My subscription, ale chyba to jest jakas inna opcja, ktora dotyczy tylko auto odnowienia po sezonie zeby nie przedluzac automatycznie? chyba kiedys cos takiego pisalo w FAQ wiec moze ktos wie?

 

po anulowaniu subskrypcji konto nadal jest aktywne i pozniej mozna wybrac cos nowego?

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.