Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

 

 

Chciałem w tym roku pierwszy raz wykupić LP i mam problem. wyświetla mi się taki komunikat :

    

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.
 
 
 

Wszystko wpisałem poprawnie , trawa na koncie jest więc nie wiem o co chodzi...

Edytowane przez Vince_Carter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie wolne 700 zł to polecam zakup Apple TV. Piknie, płynnie, przewijanie interwał 10 sec, prądu żre max 5W. Tak wygodnie mi się jeszcze nie oglądało. Mozna zatrzymać mecz, uśpić urządzenie, po przebudzeniu lecimy dalej. Jestem bardzo zadowolony. Najlepsze pod NBA LP.

 

Jest dedykowana apka ? Ta sama co na ios ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale wygląda inaczej, dostosowana do Apple TV. Można tez zaoszczędzić i kupić 3 generacje i streamować z ios. Efekt jeśli chodzi o obraz to jest tak samo. 3 gen nie ma apek.

 

Dzięki za info .. właśnie się mocno na tym zastanawiam ..w domu same sprzety apple a raspberry/kodi już mnie irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info .. właśnie się mocno na tym zastanawiam ..w domu same sprzety apple a raspberry/kodi już mnie irytuje.

Jeśli tak to będziesz zadowolony. Poza tym sporo można puścić z ajfona na TV przy niskim zużyciu baterii. Na przykład TVP sport, apka nie wspiera apple air ale w safari odpaliłem mecz na stronie TVP sport i jakość była świetna. Przez 2 godziny ubyło 10 % baterii na moim 4 letnim 5s. Na telefonie sterujesz wideo a za resztę odpowiada Apple TV. Jest również na Apple TV apka Eleven, EuroSport, oczywiście Netflix. Niebawem wchodzi Amazon Prime. Hbo go trzeba Apple airem ale działa bez zarzutu. Jedno co nie działa z winy operatora, to ncplus. Pilot bardzo fajny, można również sterować iPadem i iPhone.

 

Długo się zastanawiałem, ale jak już kupiłem jeden to tydzień później do drugiego pokoju kupiłem następny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem free trail, ale i tak NBA ściągnęło mi z karty 3,99. ktoś wie o co chodzi?

 

Lorak spokojnie, większość e-płatności subskrypcyjnych czy płaconych z dołu blokuje na karcie minimalne środki np. 1 złotówkę, 1$ etc., aby zweryfikować kartę. Ten cash jest blokowany i później wraca normalnie na konto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez-nazwy-1_59ed8bf53d684.jpg

 

Ktoś miał taki problem? Nie mogę odpalić żadnego meczu z dzisiejszej nocy. Robię to na komputerze, na wszystkich innych urządzeniach jestem wylogowany

 

Wszyscy mają te problemy. 

 

Ja odpaliłem na innej przeglądarce i na razie działa, ale generalnie ten produkt nijak nie jest wart 65 zł/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.