Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba bezpośrednio po zakończeniu można jeszcze włączyć, ale pamiętam, że niejednokrotnie po pracy otrzymywałem komunikaf o braku doatępności. Sprawdzałem wtedy na ipadzie czy mecz jest pocięty. Dopiero jak pocięli mecz można było odtworzyć. Dosyć irytujące. Najlepiej się ogląda na PC ale jakość jest dużo gorsza a Flash klatkuje. Za to przewijanie mega wygodne i najbardziej precyzyjne, że się tak wyrażę. No i można włączyć jednocześnie kilka transmisji ale w tym sie odnajdzie tylko jakiś stróż który na co dzień wpatruje się w kilkanaście monitorów i nic mu nie umyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zakładać na meksykańskie konto? Na PS4 działa, a na USowskiej właśnie w ogóle nie loguje, aplikacje się różnią od siebie dość znacznie. Tyle, że nie wiem czy na Xie to ma znaczenie.

 

Dla posiadaczy PS4. Jeśli założycie sobie konto na meksykańca to możecie oglądać jednocześnie na konsoli i laptopie/apce mobilnej. Sprawdzone, działa.

 

Czyli to jest jedyny sposób na glądanie LP na ps4 ? Naprawdę tak im trudno zrobić działajacą apkę ? Ostatnio własnie próbowałem ale na polskim koncie psn nie widziało wogóle aplikacji NBA ..  Ale co się dziiwić jak płyty audio nie można nawet odtworzyć na ps4 ;)

 

To trzeba będzie pożąglować kontami w takim razie.. Albo poszukać na kodim jakiejś normalnie działającej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując LP na cały rok, mam od razu dostęp do wszystkich spotkań w PO z finałami włącznie?

 

Cześć, trochę odgrzeję temat bo właśnie chciałem kupować LP i proszę, w tym roku jak kupujesz na rok czy też płacisz miesięcznie to tylko oferta Regular Season i wydaje mi się, że dlatego też jest "taniej".

Edytowane przez p4tryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest jedyny sposób na glądanie LP na ps4 ? Naprawdę tak im trudno zrobić działajacą apkę ? Ostatnio własnie próbowałem ale na polskim koncie psn nie widziało wogóle aplikacji NBA .. Ale co się dziiwić jak płyty audio nie można nawet odtworzyć na ps4 ;)

 

To trzeba będzie pożąglować kontami w takim razie.. Albo poszukać na kodim jakiejś normalnie działającej aplikacji.

Tak jest to jedyny sposób gdyż nie ma dedykowanej apki na Europę.

 

Robisz konto na Meksykańca, potrzebujesz unikalny mail oraz wpisać poprawnie miejsce zamieszkania (rejony meksyku i ich kody znajdziesz w googlu). Po utworzeniu konta ściągasz z niego aplikacje NBA, wylogowujesz się i wracasz na swoje konto z przypisanym psn, odpalasz, logujesz się i gotowe. Jak pisałem gra jest warta świeczki gdyż z racji, że nie ma apki na eu możesz być równocześnie na dwóch nośnikach co daje spore możliwości.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na XO ładnie apka śmiga ale te zdarzające się czasami komunikaty: "video content unavailable" to jest przypał i już pisałem w tej sprawie do supportu apki ale do tej pory otrzymywałem tylko automatyczne odpowiedzi typu clean cache itp. Może trzeba też napisać do Microsoftu, sam już nie wiem. Mam nadzieję, że w RS nie będzie się to zdarzać. Dobrze, że przynajmniej transmisje live jeszcze mnie zawiodły. Na iphonie apka zawsze działa bezproblemowo i jak dla mnie jest to jedna z najlepszych apek na IOS (szczególnie po dodaniu opcji zrzucania meczów do pamięci urządzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ten pakiet miesieczny/roczny ksieguje jako regular season + playoff, wiec jest na cały sezon ;)

 

Na stronie jest napisane jasno, że regular season: 

League Pass
Watch every available game of the 2017-18 regular season.
A zaś wybór drużyny na cały sezon Team Choice
Pick your favourite team to watch all season.
Od 3 lat jak kupuję, zawsze było jasne napisane RS + PO, także tutaj jest chyba haczyk..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na stronie jest napisane jasno, że regular season: 

League Pass
Watch every available game of the 2017-18 regular season.
A zaś wybór drużyny na cały sezon Team Choice
Pick your favourite team to watch all season.
Od 3 lat jak kupuję, zawsze było jasne napisane RS + PO, także tutaj jest chyba haczyk..

 

ZYdCk1oxRm2CQr41EN49zQ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.