Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to nie LP staniał a dolar. Przecież kosztuje trochę ponad 3,50. W tamtym roku o tej porze był w okolicach czwórki. Jakkolwiek dziwnie to brzi to pomogły nam przekomarzania się Donalda (tego siwego) z Kimem.

Czy ktoś płacił w ostatnim czasie? Chodzi mi o to, że na stronie podaje cenę w PLN, ale czy obciąża kartę w PLN czy USD bo nie wiem czy wpisywać złotówkową czy dolarową kartę w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie LP staniał a dolar. Przecież kosztuje trochę ponad 3,50. W tamtym roku o tej porze był w okolicach czwórki. Jakkolwiek dziwnie to brzi to pomogły nam przekomarzania się Donalda (tego siwego) z Kimem.

Czy ktoś płacił w ostatnim czasie? Chodzi mi o to, że na stronie podaje cenę w PLN, ale czy obciąża kartę w PLN czy USD bo nie wiem czy wpisywać złotówkową czy dolarową kartę w ustawieniach.

W tym roku jeszcze nie płaciłem. Subskrypcja przedłuży mi się automatycznie prawdopodobnie 29 września, ale kartę obciąża mi zawsze w złotówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment z maila, który dostałem dzisiaj w nocy:

 

 

ENJOY 10% OFF YOUR NBA LEAGUE PASS SUBSCRIPTION

Your NBA LEAGUE PASS: Regular Season + Playoffs subscription will renew for the 2017-18 season on September 25, 2017 with no action required by you to continue your access. The billing information on file will be charged 143.99 PLN - that's 10% off the regular price, available exclusively for you as a loyal customer.

 

Myślę że obciążą na taką kwotę ale w dolarach 

 

W tym roku jeszcze nie płaciłem. Subskrypcja przedłuży mi się automatycznie prawdopodobnie 29 września, ale kartę obciąża mi zawsze w złotówkach.

A mi z kolei się wydaje do tej pory obciążało w dolarach. Niestety nie mam już karty, którą płaciłem w poprzednim roku i nie mogę zerknąć w historie. Jeśli Ty masz taką możliwość to sprawdź proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir

Nie nic mi się pomyliło. Zrobiłem kopiuj/wklej z maila. 

Albo ktoś u nich w systemie wpisał zły kurs PLN do USD (ale wtedy wszyscy w Polsce mieli by złą cenę) albo obciążą zupełnie inną kwotą.

 

Im w sensie NBA.

 

Na logikę powinno tam zamiast PLN być USD i wtedy miałoby to jakiś sens. Bo dla Polski LP kosztuje 159$ i wtedy te 143,99 to byłoby ~90% podstawowej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Nawet napisałem to w poście 2270 ;)

 

Edycja:

Właśnie dostałem odpowiedź z supportu na pytanie w jakiej walucie mnie obciążą:

 

 

Thank you for contacting NBA support.

Your NBA LEAGUE PASS subscription will auto renew in the same currency as it was originally charged.

Let us know if you have any questions.

 

No to wiem wszystko

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir

Dzięki za info. Tego mi było trzeba podczas latania samolotem. 

Pisałem, do nich w tej sprawie kilka razy na przestrzeni ostatnich lat i odpowiadali że będzie ale nie wiadomo kiedy.

Ciekawe ile będą "ważyły" pliki. 

 

Jeszcze jedno. Widzieliście rozgraniczenie pakietów, ze względu na możliwość korzystania z komentarza home i away. W tamtym roku się za to dopłacało. Czyżby teraz miało być w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.