Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

na telefonie jest ok, ale obraz z lapka to jest dramat, oczywiście z dalszej odległości nie widać tak tego, ale z bliska aż nera szerpie

Może wina łącza internetowego?

 

Zgaduję, że LP ma coś w rodzaju testu połączenia i samoistnie ustawia jakość by na danym połączeniu się nie cięło lub działało jak najbardziej płynnie.

 

Sprawdź może u znajomych? Albo spróbuj podpiąć neta do lapka kablem a nie przez Wi-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam oglądałem na lapie i było spoko. Pamiętajcie, że to zależy od neta, jak jest wolny to nic nie pomoże. Ale jeżeli nie macie dobrego obrazu to nie dziwię się, że nie chcecie za to płacić. Ja lubię jednak patrzeć na mecze na smartfonie i tutaj nie ma niczego lepszego niż NBA App.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net nie ma wplywu kompletnie. Zreszta teraz byle net ma te 5-6 MB.

Ja mam ten sam klopot z pikselioza na laptopie co Nawciarz. Na TV zyleta. Na smartfonie zyleta. Na tablecie jeszcze lepiej bo jest inna aplikacja i sa odblokowane wyzsze bitrate'y niz smartfonowe 1600. Ale laptop to masakra. Mysle czy to cos nie z moim lapsem. A przez caly sezon nie sprawdzilem na innym bo wolalem sciagnac sobie w 10 minut mecz z torrenta w 5700.

 

Ogolnie lol z leaguepasowskiego 3000 gdzie nfl ma 4500 jak nie wiecej. To samo mlb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostanio NBA udostępniło ankietę dla subskrybujących LP, wypełniajcie zaznaczając, że nie kupicie więcej, jak powód podawajcie wysoką cenę, słabą jakość i brak apki na PS4.

 

Ja teraz mam net 120 mega więc tego, jeszcze jakbym mógł na ps4 oglądać, tam to była żyleta, ale nawet tego już nie można z nieznanych mi przyczyn

 

PS4 od początku miało działać tylko w USA, a przed ostatnim sezonem cwaniaki zmienili sposób logowania dla amerykańców na email i hasło, jak reszta świata używa loginu.. przez to nie ma opcji, żeby się zalogować.

 

Jakbym miał możliwość oglądania na żywo, to bym wywalił lachę na LP, ale oglądając rano nie ma lepszej opcji niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostanio NBA udostępniło ankietę dla subskrybujących LP, wypełniajcie zaznaczając, że nie kupicie więcej, jak powód podawajcie wysoką cenę, słabą jakość i brak apki na PS4.

 

 

PS4 od początku miało działać tylko w USA, a przed ostatnim sezonem cwaniaki zmienili sposób logowania dla amerykańców na email i hasło, jak reszta świata używa loginu.. przez to nie ma opcji, żeby się zalogować.

 

Jakbym miał możliwość oglądania na żywo, to bym wywalił lachę na LP, ale oglądając rano nie ma lepszej opcji niestety...

Ja mam ściągniętą apkę z kanadyjskiego PS Store i normalnie mi działa :-k Pół RS i całe PO tak oglądałem. 

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem. Całe PO oglądałem na TV przez telefon i casta (przycisk telewizora w górnym prawym rogu). Nagle parę dni temu zaczęło się psuć. Tzn robiłem wszystko to samo, w TV i komórce nic nie zmieniałem. I teraz obraz na TV się ładuje, ładuje i nagle przechodzi w dekoder. Na telefonie pisze że no connection mimo, że połączyło. O co chodzi? Nie mogę oglądac ni meczów ani highlitsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpiszę w końcu bo mam jeszcze jedno pytanie. :grin: zastanawiam się czy nie zbic się z kumplem na season pass. Tu powstaje pytanie, na ilu urządzeniach mozna oglądać w jednym momencie?

Sam mam konto wspólne z kolegą i mamy to już rozpracowane. :)

 

Zasadniczo możesz byćzalogowanym na LP na jednym urządzeniu naraz. Jeśli oglądasz mecz na LP a kolega zaloguje się w tym samy czasie u siebie na to samo konto, twoja transmijsa zostanie przerwana. Jest jednak pewien wytrych w postaci odtwarzacza Kodi, gdzie zainstalowaniu plug-ina NBA LP w Kodi też możesz oglądać mecze.

 

I teraz cały trik polega na tym, że jeśli włączysz mecz w Kodi a twój kolega odpali mecz przez przeglądarkę lub Kodi, wtedy możecie oglądać równocześnie. Nie działa to w przypadku odrotnym, czyli jeśli najpierw zalogujesz się przez przeglądarkę na jednym urządzeniu a następnie odpalisz Kodi na drugim - wtedy nastąpi wylogowanie na przeglądarce.

Edytowane przez Majestic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna anulowac league passa w tej chwili? mam w my subscriptions  NBA LEAGUE PASS: Regular Season + Playoffs Subscription Next Bill date  8 sierpnia i  nie moge tego w zaden sposob anulowac. to juz bedzie mi pobierac do konca nastepnego sezonu i nie moge tego cofnac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.