Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś zaoszczędzi trochę nerwów rozwiązanie tymczasowe, które znalazłem na reddit.

 

Wystarczy dodać w adblocku filter :

 

watch.nba.com##DIV[class=game-info]

 

W rozpisce meczów pozostają wtedy tylko loga drużyn nie ma nawet zespoilowanego czy mecz trwa czy się skończył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś zaoszczędzi trochę nerwów rozwiązanie tymczasowe, które znalazłem na reddit.

 

Wystarczy dodać w adblocku filter :

 

watch.nba.com##DIV[class=game-info]

 

W rozpisce meczów pozostają wtedy tylko loga drużyn nie ma nawet zespoilowanego czy mecz trwa czy się skończył :grin:

 

Dzięki! Mega pomocne, już chciałem angażować domowników do załączania spotkań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka odnośnie NBLP:

 

1. Niestety w czasie finałów będę na wakacjach. Włączyłem opcję 'no spoilers' i mam zamian obejrzeć mecze po powrocie. Wiem, że wyników nie będę widział, ale czy czasem nie natrafię na informację ile meczy finałowych w ogóle rozegrano, albo kto zdobył tytuł (np. jakieś zdjęcie na głównej stronie NBLP)???

 

2. Ostatnio nie wykupiłem subskrypcji. Jak sobie kupię np. teraz, to będę miał ją tylko do końca miesiąca, czy pełne 30 dni, czyli do 12 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sixers wzieli Fultza, więc zdecydowałem się na kupno LP na nowy sezon.

Jak to wygląda opłaca się czekać na jakieś promocje, kiedy najlepiej kupić, przed początkiem sezonu , przed liga letnią? Cena będzie taka sama ?

W tej chwili widzę, że nie można jeszcze kupić rocznego abonamentu na nowy sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już drugi rok z rzędu miałem wykupiony sezony pakiet i szczerze mocno się zastanowię nad kolejnym wydaniem niemałego przecież szmalcu, jakość obrazu to jest po prostu patologia i jawne walenie w c***a, na reddit'cie jest masa dobrych streamów w full HD, wiadomo, że na LP wygodniej i w ogóle, ale to jest jawne walenie w człona z klientem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na telefonie jest ok, ale obraz z lapka to jest dramat, oczywiście z dalszej odległości nie widać tak tego, ale z bliska aż nera szerpie

Powiem ci że ja na lapku zawsze miałem obraz żyleta - kiedyś nawet sprawdzałem czy jest różnica z redditem i nie widziałem żadnego plusa dla tej drugiej opcji ( poza faktem, że darmowa ale system ci co chwilę wyrzuca info o próbie wsadzenie ci różnych koni trojańskich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.