Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie narzekam na jakość LP :P Jak komuś jest zbyt słaba to niech zmieni jakość ustawień "auto" na jakąś ręcznie wybraną. Zauważyłem, że program stawia przede wszystkim na płynność i brak ścięć i czasami daje przez to niższą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na jakość LP :tongue: Jak komuś jest zbyt słaba to niech zmieni jakość ustawień "auto" na jakąś ręcznie wybraną. Zauważyłem, że program stawia przede wszystkim na płynność i brak ścięć i czasami daje przez to niższą jakość.

 

a oglądasz na żywo? bo jakość powtórek jest znacznie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na jakość LP :tongue: Jak komuś jest zbyt słaba to niech zmieni jakość ustawień "auto" na jakąś ręcznie wybraną. Zauważyłem, że program stawia przede wszystkim na płynność i brak ścięć i czasami daje przez to niższą jakość.

LP technicznie uniemozliwia ogladanie w jakosci, jaka oferuja streamy. co jest swoja droga skandaliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądasz na żywo? bo jakość powtórek jest znacznie lepsza

 

a nie cofam, jest równie c***owa ;/

 

 

LP technicznie uniemozliwia ogladanie w jakosci, jaka oferuja streamy. co jest swoja droga skandaliczne.

 

w tamtym roku gdy była jeszcze opcja oglądania przez apke PS4 to była żyleta, więc nie wiem do końca jak to mam rozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie zalezy od platformy aniezeli od kabla. Chyba bylo tutaj pisane ze laptopy apple maja wiecej kbps niz windowsowe. Ja na s5 mam 1600 kbps. Ostrosc ok ale jednak jest to typowo mobilne urzadzenie. Na przegladarce w kompie czy o zgrozo na ponad 40 calowym tv oczekuje wiecej niz 3000 kbps.

 

Doszlo do tego ze jak ogladam z wielogodzinnym opoznieniem to wole sciagnac torrenta z 4500 czy 5500 kbps podlaczyc dysk i ogladam jak czlowiek bo tv i lap maja max 3000...

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie w lapku neta po kablu. U mnie to trochę zmienia.

 

ja właśnie mam na kablu pod 24' LED Samsunga, być może to kwestia indywidualnych standardów tak jak mówiłeś, ale wspominając jakość z konsoli rok temu to mnie po prostu krew zalewa, bo ile przy zbliżeniach jest całkiem znośnie, to przy normalnej kamerze z parkietu ta pikselowa kasza potrafi wprawić w depreche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.