Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na iOS może ustawić 4500 albo 6000? U mnie tylko 3000 :/

 

BTW. Korzysta ktoś z add on'u na kodi?

 

addon na kodi - nie działa

 

Można zaistalować aplikacje nba app ze sklepu gogle play i śmiga (ale nie na iOS). Na rozpoczęcie pojawiła się nowa aplikacja.

iOS ma swoją aplikacje . Spróbuj ją zaktualizować i dać maksymalą szybkość łącza.

 

Ja używam box'a chińskiego z androidem 4.4.2 - jednak przydałby mu się lepszy procesor , bo 4 x 1,5 GHZ to za mało , żeby pociągnąc taką jakość i się zacina, na niższych rozdzielczościach się nie zacina.Lepszy byłby box pod 4k.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi NBLP próbowało popsuć humor podczas pierwszego meczu Sixers. Najpierw zła synchronizacja obrazu i dźwięku, potem zakłócenia. Przełączyłem z HOME na AWAY i było lepiej, ale tylko jakiś czas. Musiałem ciagle zmieniać, jak kiedys streamy. Potem przełączyłem na wersję ESPN i tam już żadnych błędów nie było, ale trochę żenada ogólnie mówiąc. Za co ja płacę? Eee znaczy się free trial okej niech będzie, ale lepiej, żeby się poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

addon na kodi - nie działa

 

Można zaistalować aplikacje nba app ze sklepu gogle play i śmiga (ale nie na iOS). Na rozpoczęcie pojawiła się nowa aplikacja.

iOS ma swoją aplikacje . Spróbuj ją zaktualizować i dać maksymalą szybkość łącza.

 

Ja używam box'a chińskiego z androidem 4.4.2 - jednak przydałby mu się lepszy procesor , bo 4 x 1,5 GHZ to za mało , żeby pociągnąc taką jakość i się zacina, na niższych rozdzielczościach się nie zacina.Lepszy byłby box pod 4k.

 

Dziś rano udało mi się włączyć 6000 kbps, streaming na Nvidia Shield TV działa miodnie :) 

 

Ogólnie zrezygnowałem z LEAGUE PASS (wykupiony na preseason, skończył się wczoraj) na GAME CHOICE i nie działa mi okres próbny, też tak macie?

 

Napisałem do supportu, ale póki co bez odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi NBLP próbowało popsuć humor podczas pierwszego meczu Sixers. Najpierw zła synchronizacja obrazu i dźwięku, potem zakłócenia. Przełączyłem z HOME na AWAY i było lepiej, ale tylko jakiś czas. Musiałem ciagle zmieniać, jak kiedys streamy. Potem przełączyłem na wersję ESPN i tam już żadnych błędów nie było, ale trochę żenada ogólnie mówiąc. Za co ja płacę? Eee znaczy się free trial okej niech będzie, ale lepiej, żeby się poprawili.

Na Home miałem to samo, ale na Away jakość najwyższych lotów bez żadnych przycin czy złych synchronizacji przez cały mecz.

 

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przy próbie odpalenia meczu (obojętnie jaka wersja) widzę dość często info "wideo aktualnie niedostępne. Proszę spróbować później".

 

U mnie też pojawiał się taki błąd - jest on związany z błędem logowania, pomaga wylogowanie oraz ponowne uruchomienie aplikacji i ponowne zalogowanie.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.