Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź! Teraz kolejne pytanie.

 

Mój komp jest za słaby na LP więc mecze oglądam na telefonie. Chcę przesłać obraz przez WiFi do telewizora (google cast). Zaczyna się ładowanie meczu i się nie kończy, pasek ładowania widać jak się zacina. Kiedyś to chodziło, w te wakacje. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także pobrali z automatu 630 zeta. Wysłałem im obelżywca z reklamacją i żądaniem anulowania subskrypcji oraz bieżącego zamówienia. Sezon NBA trwa 7 i pół miesiąca, a pobierają sobie c***e równowartość 9 miesięcy, stosując takie same stawki dla starych klientów, co dla nowych. Bardziej będzie opłacało się brać co miesiąc. Alternatywnie zaproponowałem im refundację 140 zł na moją kartę. Ciekawe, jak zareagują. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z opcją "Cancel" w ustawieniach konta "My subscription"? w FAQ pisze, że jeżeli nie chcę automatycznego przedłużenia w przyszłości to właśnie wtedy wybrać tę opcję w ustawieniach konta, ale rozumiem, że wtedy cały sezon kwota jest pobierana w opcji miesięcznej i jeśli nie chcę już korzystać od razu to trzeba napisać maila do supportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także pobrali z automatu 630 zeta. Wysłałem im obelżywca z reklamacją i żądaniem anulowania subskrypcji oraz bieżącego zamówienia. Sezon NBA trwa 7 i pół miesiąca, a pobierają sobie c***e równowartość 9 miesięcy, stosując takie same stawki dla starych klientów, co dla nowych. Bardziej będzie opłacało się brać co miesiąc. Alternatywnie zaproponowałem im refundację 140 zł na moją kartę. Ciekawe, jak zareagują. Dam znać.

Napisz jak ma się sprawa i czy w ogóle coś odpiszą. Ja specjalnie nie wyłączałem subskrypcji. bo myślałem, że po automatycznym przedłużeniu będzie zniżka dla stałych klientów. Bardzo się zdziwiłem, że o wiele bardziej opłaca się subskrypcja co miesąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak ma się sprawa i czy w ogóle coś odpiszą. Ja specjalnie nie wyłączałem subskrypcji. bo myślałem, że po automatycznym przedłużeniu będzie zniżka dla stałych klientów. Bardzo się zdziwiłem, że o wiele bardziej opłaca się subskrypcja co miesąc...

 

Właśnie dostałem maila. 

 

Greetings,

 

Thank you for contacting NBA subscription support.

 

As stated in the NBA League Pass Terms of Use, agreed to at sign up, all subscriptions renew unless a cancellation request is received:-

https://watch.nba.com/nba/termsofuse.htm

"Automatic Renewals: Unless you elect not to participate in the auto-renewal option, (i) your subscription to any Annual Package will automatically renew on approximately September 1 of the next year at either the applicable rate for that year for such Annual Package and (ii) your subscription to any Monthly Package will automatically renew on the Monthly Payment Date at the applicable rate for such Monthly Package. If you purchase a subscription that includes an introductory free trial period, You authorize Us to automatically bill the Fees (including any renewal Fees) based on any subscription you purchase to the Designated Payment Method upon the conclusion of the free trial period, unless you elect to cancel your subscription upon the conclusion of such free trial period. To cancel the annual automatic renewal feature, you can send an e-mail to nbasupport@neulion.com, or use the online form found on your "My Account" page."

Your NBA League Pass subscription has been cancelled and a refund of your last charge has been initiated. Please allow 3-10 days for your bank to process your refund. 

You will not be billed again for this service unless you resubscribe.

 

Please note that annual/season subscriptions still offer content even after the regular season has finished. Your subscription allows access to the NBA draft, Summer League and USAB games, last years archives, plus the video vault content and NBA TV Live.

 

Please let us know if we can assist you further.

 

 

Czekam na hajsy, po czym subskrybuję comiesięcznie począwszy od listopada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostępny free trial, więc subskrypcję miesięczną można zacząć opłacać dopiero od listopada i potem ją anulować w maju (jak ktoś ma C+, bo mecze finałowe rozpoczynające się 1 czerwca sobie tam obejrzy) lub czerwcu.

 

 

NBA LEAGUE PASS: Regular Season + Playoffs Subscription

Your free trial includes unlimited access to all content included in the subscription until November 1, 2016 at 11:59pm EDT free of charge. You will not be charged until after the trial period ends, and you may cancel at any time. Purchase available only through major credit cards. See FAQ for details.
Total: zł0.00
Price on November 2, 2016: zł69.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku tanio wychodzi LP miesieczny. 70zl vs 100 rok temu.

Czy bral ktos LP od srodka miesiaca? Placi sie od dnia do dnia czy za miesiac (paz, list itd.). Pytam bo zawsze bralem LP od 1 danego miesiaca

 

Płaci się od dnia do dnia, jeśli zaczniesz od 15 - tego to każdego 15 będziesz miał obciążenie. Aby zrezygnować musisz zgłosić to przed terminem kolejnego obciążenie z tym, że możesz odwołać subskrypcje wcześniej , a i tak pozostanie ci pakiet na koncie do wyczerpania okresu za który zapłaciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! czy orientujecie sie na czym polega platnosc przez paypal? - gdy probowalem dokonac platnosci przy pomocy serwisu paypal,to - na koniec 'procesu' - leaguepass wyswietlal strone,na ktorej,by dokonac transakcji,trzeba bylo wypelnic dane dot. karty debetowej. czy platnosc bezposrednio z konta paypal jest w ogole mozliwa?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.