Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

No i czuję się trochę oszukany, bo spexjalnie nie wyłączałem subskrybcji myśląc, że po aytomatycznym przedłużeniu dostanę zniżkę. A tu wychodzi na to, że bardziej opłaca się subskrybcja miesięczna, bo przy założeniu, że bedziemy kupowawć od października do czerwca wychodzi 560 zł (cena pakietu na miesiąc 69,99).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czuję się trochę oszukany, bo spexjalnie nie wyłączałem subskrybcji myśląc, że po aytomatycznym przedłużeniu dostanę zniżkę. A tu wychodzi na to, że bardziej opłaca się subskrybcja miesięczna, bo przy założeniu, że bedziemy kupowawć od października do czerwca wychodzi 560 zł (cena pakietu na miesiąc 69,99).

 

Dokładnie, tak samo myślałem, tak samo zrobiłem i tyle samo na tym straciłem, także łączę się z tobą w bólu :grumpy: , poza tym widzę że w tym sezonie nie będzie podziału na league pass/league pass premium, taka sama zawartość dla wszystkich "abonentów".

Edytowane przez Rafal-CFC-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta miesieczna wersja jest pobierana caly czas co miesiac dopoki sie nie zrezygnuje nawet po sezonie, wiec jezeli ktos zapomni anulowac na wakacje to zaplaci 140 zl wiecej i w nowym sezonie leci dalej, wiec przy opcji miesiecznej najlepiej po sezonie anulowac i pozniej wybrac na nowo chyba ze ktos chce ogladac przez wakacje video vault czy WNBA na NBA TV no to wtedy nic nie trzeba robic po prostu co miesiac bedzie pobieralo a ceny pewnie same sie aktualizuja wedlug cennika na nowy sezon zawsze

Edytowane przez amaavel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic NBALP na nowy sezon, ale widze, ze wiele sie zmienilo od mojej ostatniej subskrypcji.

 

Po pierwsze - widze, ze juz nie ma opcji wykupienia spotkan tylko jednego zespolu za mniejsza cene? Jedyna opcja to wszystkie mecze wszystkich druzyn?

 

Po drugie - jak to dziala na komorce? Da sie ogladac, jesli ma sie normalnego smartfona? Chyba bede mial wiele nocek i w pracy chce sobie poogladac :)

 

Na stronie juz reklamuja, ze niektore mecze przedsezonowe za darmo. Czyli rejstruje teraz nowa subskrypcje na te mecze,i potem pierwsze mecze sezonu mam tez gratis, bo zawsze sa w promocji. Po czym anuluje pod koniec pazdziernika, zeby sie nie zalapac na roczny pakiet... Od listopada wykupuje sobie miesieczna subskrypcje, ktora anuluje dopiero w czerwcu? To wychodzi najtaniej (taniej niz pakiet roczny), jednoczesnie nic nie przegapie. Dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - jak to dziala na komorce? Da sie ogladac, jesli ma sie normalnego smartfona? Chyba bede mial wiele nocek i w pracy chce sobie poogladac :smile:

Działa znakomicie. Oglądałem nie jeden mecz na moim, jest spoko, ale polecam jednak coś z większym ekranem (chyba, że masz koło 5,5"), lepsze doznania ;)

 

Na stronie juz reklamuja, ze niektore mecze przedsezonowe za darmo. Czyli rejstruje teraz nowa subskrypcje na te mecze,i potem pierwsze mecze sezonu mam tez gratis, bo zawsze sa w promocji. Po czym anuluje pod koniec pazdziernika, zeby sie nie zalapac na roczny pakiet... Od listopada wykupuje sobie miesieczna subskrypcje, ktora anuluje dopiero w czerwcu? To wychodzi najtaniej (taniej niz pakiet roczny), jednoczesnie nic nie przegapie. Dobrze to rozumiem?

Ja tam bym radził poczkekać aż zrobią "free trial", skoro chcesz mieć ileś tam za darmo.

 

Jak zaczniesz subskrybowac, odwoływać, znowu subskrybować to nie mam pojęcia czy nie będzie jakichś konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Imaca  jak wchodze na nba league pass to mi wskakuje takie coś co robić ??

 

Sorry there is an error with the page you are looking for.
 

                org.apache.jasper.JasperException: org.apache.jasper.JasperException: java.lang.NullPointerException
    at org.apache.jasper.servlet.JspServletWrapper.handleJspException(JspServletWrapper.java:502)
    at org.apache.jasper.servlet.JspServletWrapper.service(JspServletWrapper.java:412)
    at org.apache.jasper.servlet.JspServlet.serviceJspFile(JspServlet.java:313)
    at org.apache.jasper.servlet.JspServlet.service(JspServlet.java:260)
    at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:717)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:290)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:206)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.invoke(ApplicationDispatcher.java:646)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.processRequest(ApplicationDispatcher.java:436)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.doForward(ApplicationDispatcher.java:374)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.forward(ApplicationDispatcher.java:302)
    at com.neulion.iptv.webapp.servlets.WebAppFilter.handleFailedGeo(WebAppFilter.java:415)
    at com.neulion.iptv.webapp.servlets.WebAppFilter.doGeoFilter(WebAppFilter.java:272)
    at com.neulion.iptv.webapp.servlets.WebAppFilter.doFilter(WebAppFilter.java:84)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:235)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:206)
    at com.neulion.savanna.support.acegi.HttpRedirectFilter.doChainFilter(HttpRedirectFilter.java:237)
    at com.neulion.savanna.support.acegi.HttpRedirectFilter.doFilter(HttpRedirectFilter.java:220)
    at com.neulion.savanna.support.web.WebFilter$Invoker.doFilter(WebFilter.java:286)
    at com.neulion.savanna.support.web.WebFilter.doFilter(WebFilter.java:217)
    at com.neulion.savanna.support.web.WebTransactionFilter.doFilter(WebTransactionFilter.java:82)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:235)
Edytowane przez maker23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa znakomicie. Oglądałem nie jeden mecz na moim, jest spoko, ale polecam jednak coś z większym ekranem (chyba, że masz koło 5,5"), lepsze doznania ;)

 

 

Ja tam bym radził poczkekać aż zrobią "free trial", skoro chcesz mieć ileś tam za darmo.

 

Jak zaczniesz subskrybowac, odwoływać, znowu subskrybować to nie mam pojęcia czy nie będzie jakichś konsekwencji.

 

Mam duzy ekran. Rzeczywiscie, zauwazylem, ze to nie jest trial, wiec poczekam. W sumie mecze przedsezonowe mi wisza, chcialem tylko wyprobowac na smartfonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla lepiej zorientowanych. W tamtym sezonie wykupiłem League Passa, płaciłem kartą. Teraz widzę, że jest możliwość zapłaty także przez PayPal. Jak to wygląda jeśli chodzi o różnice w danych osobowych tzn. w jednym roku płaci ktoś inny na danym koncie użytkownika, a w przyszłym na tym samym koncie zmienia się płatnik. Czy jest to istotne? Czy nie istotne kto płaci, oby dane były zgodne ze stanem faktycznym? Pytam bo mi karta wygasła, a nie wiem czy będę ją przedłużał.

 

Co do PayPala. Nie mam tam konta, ale pytam tych co mają, czy nie ma problemu z opłaceniem przez to League Passa? I zastanawia mnie to, czy jeśli w tamtym roku płaciłem kartą na swoje dane, a teraz chciałbym PayPalem opłacić, ale dane osobowe będą inne niż rok temu przy karcie, to ma jakiekolwiek znaczenie czy nie? Oni tylko weryfikują poprawność danych i środków na koncie czy zawsze musi być ta sama osoba płatnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy tutaj.

 

Właśnie rozmawiałem z jakimś amerykańcem na czacie i był zdziwiony, że w ogóle mam dostęp do meczów, powinienem mieć dopiero po upływie 3 dni o ile w ogóle i że to jest zależne od stacji, która transmituje mecz. Zagadałem do niego ze względu na problem z aplikacją na Xbox One, gdzie nie mogę odtworzyć meczu. Na PC i iOS działa bez problemu. Czy ktoś z Was ma Xbox One i również nie może odtworzyć retransmisji?

 

Oczywiście amerykaniec przekierował mnie do international supportu. Póki co nie odpisują.

 

Edit

 

Oglądałem GS, a teraz zerkam na Dallas i tam jest informacja, że nie było transmisji. Może o to mu chodziło. Zobaczymy czy się pojawi za 2 dni ;)

Edytowane przez BoredMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnej pomocy. Logowanie na LP nieco się zmieniło, trzeba podawać maila a nie nickname (na telefonie username jeszcze można). Przez telefon wpisując nick idzie wszystko normalnie, jednak jak chcę się zalogować przez komputer to nie mogę. Wpisuję dobry mail i hasło i ciągle pisze ,, user credentials are invalid", na telefonie jestem wylogowany. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnej pomocy. Logowanie na LP nieco się zmieniło, trzeba podawać maila a nie nickname (na telefonie username jeszcze można). Przez telefon wpisując nick idzie wszystko normalnie, jednak jak chcę się zalogować przez komputer to nie mogę. Wpisuję dobry mail i hasło i ciągle pisze ,, user credentials are invalid", na telefonie jestem wylogowany. O co chodzi?

nba.com jest skopana.

Zaloguj się bezpośrednio watch.nba.com tam ciągle działa logowanie przez username.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potrzebuje pilnej pomocy. Logowanie na LP nieco się zmieniło, trzeba podawać maila a nie nickname (na telefonie username jeszcze można). Przez telefon wpisując nick idzie wszystko normalnie, jednak jak chcę się zalogować przez komputer to nie mogę. Wpisuję dobry mail i hasło i ciągle pisze ,, user credentials are invalid", na telefonie jestem wylogowany. O co chodzi?

 

 

bo na stronie NBA jest logowanie do NBA Account i tam sie podaje email, a to jest osobne konto, logowanie do League Pass jest na watch.nba.com i tam podaje sie login

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.